Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
BIO

BIO

Wróć do Kategorie sklepu

Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątZdrowie i suplementy



5.0
z 30 opinii
BIO PLANET Kasza gryczana niepalona bezglutenowa BIO 500 g

BIO PLANET

Kasza gryczana niepalona bezglutenowa BIO

500 g
17,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027

5.0
z 23 opinii
AMYLON Cukier trzcinowy z mieloną wanilią Bourbon BIO (bezglutenowy) 20 g

AMYLON

Cukier trzcinowy z mieloną wanilią Bourbon BIO (bezglutenowy)

20 g
199,50 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2027

5.0
z 27 opinii
BIO PLANET Kuskus razowy BIO 400 g

BIO PLANET

Kuskus razowy BIO

400 g
16,22 zł/kg
8,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 13-01-2028

4.9
z 32 opinii
VIGO Kombucha różana BIO 330 ml

VIGO

Kombucha różana BIO

330 ml
26,52 zł/l
Cena8,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-07-2027

5.0
z 12 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowo-malinowy (bez dodatku cukru) BIO 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-malinowy (bez dodatku cukru) BIO

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027

5.0
z 3 opinii

27% taniej

BIO PLANET Mąka orkiszowa (typ 550) BIO 1 kg

BIO PLANET

Mąka orkiszowa (typ 550) BIO

1 kg
14,49 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna14,49 zł
19,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

4.9
z 35 opinii
Żółty Cesarz Tofu naturalne BIO 180 g

Żółty Cesarz

Tofu naturalne BIO

180 g
38,83 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka

4.8
z 75 opinii
SUEMPOL Łosoś wędzony na gorąco BIO 100 g

SUEMPOL

Łosoś wędzony na gorąco BIO

100 g
249,90 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni

5.0
z 22 opinii
BIO PLANET Ogórki kiszone BIO 820 g

BIO PLANET

Ogórki kiszone BIO

820 g
20,72 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

5.0
z 30 opinii
EKO WITAL Kukurydza konserwowa BIO 340 g

EKO WITAL

Kukurydza konserwowa BIO

340 g
27,21 zł/kg
Cena9,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-12-2027

5.0
z 55 opinii
NATURLI Produkt wegański do smarowania pieczywa BIO 225 g

NATURLI

Produkt wegański do smarowania pieczywa BIO

225 g
57,73 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka

5.0
z 13 opinii
2BE BIO Maliny mrożone BIO 300 g

2BE BIO

Maliny mrożone BIO

300 g
89,97 zł/kg
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2028

4.9
z 57 opinii
PRIMAVERA. Salami Milano - plastry BIO 70 g

PRIMAVERA.

Salami Milano - plastry BIO

70 g
269,86 zł/kg
Cena18,89 zł
Do koszyka

4.9
z 97 opinii
CHEŁMIŃSKI Kiełki lucerny BIO 50 g

CHEŁMIŃSKI

Kiełki lucerny BIO

50 g
119,80 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka

4.9
z 37 opinii
BIO PLANET Orzechy włoskie BIO 100 g

BIO PLANET

Orzechy włoskie BIO

100 g
107,90 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2026

5.0
z 10 opinii
HIPP BIO od pokoleń Wafelki ryżowe jabłkowe - po 7 miesiącu 30 g

HIPP BIO od pokoleń

Wafelki ryżowe jabłkowe - po 7 miesiącu

30 g
183,00 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2026

4.8
z 22 opinii
EKO WITAL Fasola czerwona kidney BIO 360 g

EKO WITAL

Fasola czerwona kidney BIO

360 g
19,97 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027

4.7
z 84 opinii
Nowość
FRISCO ORGANIC Limonki BIO 250 g

FRISCO ORGANIC

Limonki BIO

250 g
35,56 zł/kg
Cena8,89 zł
Do koszyka

5.0
z 25 opinii
BIO PLANET Kasza manna BIO 500 g

BIO PLANET

Kasza manna BIO

500 g
13,98 zł/kg
9,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka

4.9
z 13 opinii
BETTER FISH Łosoś Atlantycki bez skóry mrożony BIO (2x100 g) 200 g

BETTER FISH

Łosoś Atlantycki bez skóry mrożony BIO (2x100 g)

200 g
344,45 zł/kg
Cena68,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2027

4.8
z 32 opinii
EKO WITAL Pałeczki z amarantusem bezglutenowe BIO 50 g

EKO WITAL

Pałeczki z amarantusem bezglutenowe BIO

50 g
119,80 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka

4.8
z 169 opinii
FRISCO ORGANIC Czosnek BIO 200 g

FRISCO ORGANIC

Czosnek BIO

200 g
79,95 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka

5.0
z 51 opinii
GOAT FARM Ser kozi (plastry) BIO 90 g

GOAT FARM

Ser kozi (plastry) BIO

90 g
176,11 zł/kg
Cena15,85 zł
Do koszyka

4.7
z 151 opinii
FRISCO ORGANIC Seler BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Seler BIO (800g-1200g)

~1 kg
11,99 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka

5.0
z 6 opinii
BIO PLANET Płatki kukurydziane (bez dodatku cukrów) BIO 250 g

BIO PLANET

Płatki kukurydziane (bez dodatku cukrów) BIO

250 g
51,96 zł/kg
Cena promocyjna12,99 zł
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

5.0
z 35 opinii
ENVOY Paluszki orkiszowe pełnoziarniste solone BIO 150 g

ENVOY

Paluszki orkiszowe pełnoziarniste solone BIO

150 g
65,27 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2027

4.9
z 20 opinii
EKO ŁUKTA Masło extra BIO 200 g

EKO ŁUKTA

Masło extra BIO

200 g
69,95 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni

4.9
z 48 opinii
FIORENTINI Krążki kukurydziane z chia BIO (bezglutenowe) 50 g

FIORENTINI

Krążki kukurydziane z chia BIO (bezglutenowe)

50 g
109,80 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka

4.9
z 16 opinii
VIGO Kombucha Brzoskwinia + Trawa Cytrynowa BIO 330 ml

VIGO

Kombucha Brzoskwinia + Trawa Cytrynowa BIO

330 ml
29,06 zł/l
Cena9,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

5.0
z 35 opinii
DARY NATURY Cynamon mielony BIO 50 g

DARY NATURY

Cynamon mielony BIO

50 g
309,80 zł/kg
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2027

4.9
z 15 opinii
HIPP BIO od pokoleń Spaghetti Bolognese - po 12 miesiącu 250 g

HIPP BIO od pokoleń

Spaghetti Bolognese - po 12 miesiącu

250 g
39,96 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027

5.0
z 55 opinii
BIO PLANET Kasza gryczana palona BIO 500 g

BIO PLANET

Kasza gryczana palona BIO

500 g
13,98 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2026

4.8
z 17 opinii
BIO PLANET Skrobia kukurydziana BIO 400 g

BIO PLANET

Skrobia kukurydziana BIO

400 g
14,97 zł/kg
9,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2027

4.9
z 14 opinii
EKO ŁUKTA Jogurt naturalny typ grecki BIO 200 g

EKO ŁUKTA

Jogurt naturalny typ grecki BIO

200 g
22,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,59 zł
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni

4.8
z 15 opinii
BIO PLANET Cukier trzcinowy (brązowy Demerara) BIO 500 g

BIO PLANET

Cukier trzcinowy (brązowy Demerara) BIO

500 g
22,98 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2028

4.8
z 26 opinii
GANDOLA Krem czekoladowy z orzechami laskowymi BIO 200 g

GANDOLA

Krem czekoladowy z orzechami laskowymi BIO

200 g
84,95 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-08-2027

5.0
z 42 opinii
BRIVIO Ocet jabłkowy (niefiltrowany) BIO 500 ml

BRIVIO

Ocet jabłkowy (niefiltrowany) BIO

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028

5.0
z 4 opinii
GERBER Organic Chrupki pszenne banan malina po 8 miesiącu życia BIO 35 g

GERBER Organic

Chrupki pszenne banan malina po 8 miesiącu życia BIO

35 g
314,00 zł/kg
11,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
14,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 16-04-2027

4.9
z 14 opinii
TERRASANA Mleczko kokosowe BIO (tł. 22%) 400 ml

TERRASANA

Mleczko kokosowe BIO (tł. 22%)

400 ml
39,47 zł/l
Cena15,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-07-2027

4.6
z 19 opinii
KURCZAK Z ROZTOCZA Udo z kurczaka bio (450g-600g) 525 g

KURCZAK Z ROZTOCZA

Udo z kurczaka bio (450g-600g)

~525 g
66,65 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

4.8
z 38 opinii
FRISCO ORGANIC Papryka ostra świeża BIO 100 g

FRISCO ORGANIC

Papryka ostra świeża BIO

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

4.9
z 18 opinii
AMAIZIN Chipsy nachos kukurydziane o smaku serowym bezglutenowe BIO 150 g

AMAIZIN

Chipsy nachos kukurydziane o smaku serowym bezglutenowe BIO

150 g
83,93 zł/kg
Cena12,59 zł
Do koszyka

5.0
z 21 opinii
BIO PLANET Amarantus ekspandowany BIO 100 g

BIO PLANET

Amarantus ekspandowany BIO

100 g
75,90 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026

5.0
z 44 opinii
Nowość
ANIA Ciasteczka orkiszowe naturalne bez dodatku cukrów BIO 120 g

ANIA

Ciasteczka orkiszowe naturalne bez dodatku cukrów BIO

120 g
106,58 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka

4.5
z 11 opinii
EKO ŁUKTA Jogurt Skyr typu islandzkiego z wanilią BIO 150 g

EKO ŁUKTA

Jogurt Skyr typu islandzkiego z wanilią BIO

150 g
33,27 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni

4.9
z 14 opinii
EKO WITAL Płatki śniadaniowe - muszelki czekoladowe BIO 300 g

EKO WITAL

Płatki śniadaniowe - muszelki czekoladowe BIO

300 g
33,30 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027

4.8
z 570 opinii
FRISCO ORGANIC Ogórek długi BIO 300 g

FRISCO ORGANIC

Ogórek długi BIO

300 g
53,30 zł/kg
friscontowa cena
Cena15,99 zł
Do koszyka

4.7
z 30 opinii
EKO ŁUKTA Masło Extra Osełka BIO 200 g

EKO ŁUKTA

Masło Extra Osełka BIO

200 g
74,95 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

5.0
z 22 opinii
VEGUP BIO Vegangurt kokosowy naturalny 140 g

VEGUP BIO

Vegangurt kokosowy naturalny

140 g
39,64 zł/kg
Cena5,55 zł
Do koszyka

4.9
z 78 opinii
2BE BIO Truskawka mrożona BIO 300 g

2BE BIO

Truskawka mrożona BIO

300 g
79,97 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2027

4.8
z 35 opinii
PRODUKTY KLASZTORNE Krokiety z mięsem BIO 400 g

PRODUKTY KLASZTORNE

Krokiety z mięsem BIO

400 g
54,97 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni

4.8
z 30 opinii
BERGERIE Owczy jogurt typu greckiego BIO 250 g

BERGERIE

Owczy jogurt typu greckiego BIO

250 g
43,96 zł/kg
Cena promocyjna10,99 zł
12,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni

4.9
z 17 opinii
ALCE NERO Kakao w proszku BIO 75 g

ALCE NERO

Kakao w proszku BIO

75 g
226,53 zł/kg
Cena promocyjna16,99 zł
18,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2028

5.0
z 33 opinii
EKO WITAL Fasola biała BIO 360 g

EKO WITAL

Fasola biała BIO

360 g
19,97 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027

5.0
z 40 opinii
FRISCO ORGANIC Dynia piżmowa świeża BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Dynia piżmowa świeża BIO (800g-1200g)

~1 kg
13,99 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka

4.5
z 52 opinii
FRISCO ORGANIC Winogrona czerwone świeże BIO (400g-600g) 500 g

FRISCO ORGANIC

Winogrona czerwone świeże BIO (400g-600g)

~500 g
59,98 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka

5.0
z 5 opinii
BIO PLANET Kimchi klasyczne BIO 300 g

BIO PLANET

Kimchi klasyczne BIO

300 g
43,30 zł/kg
Cena promocyjna12,99 zł
13,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2027

4.9
z 33 opinii
BIO PLANET Pestki dyni ciemnozielone BIO 150 g

BIO PLANET

Pestki dyni ciemnozielone BIO

150 g
71,93 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2026

4.9
z 39 opinii
BIG NATURE Olej sezamowy (tłoczony na zimno) BIO 250 ml

BIG NATURE

Olej sezamowy (tłoczony na zimno) BIO

250 ml
63,96 zł/l
Cena promocyjna15,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027

5.0
z 16 opinii
CLEARSPRING Tofu naturalne bezglutenowe BIO 300 g

CLEARSPRING

Tofu naturalne bezglutenowe BIO

300 g
49,97 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-10-2026

5.0
z 19 opinii
BIO MAMUT Chrupki kukurydziane o smaku orzechowym bezglutenowe BIO 50 g

BIO MAMUT

Chrupki kukurydziane o smaku orzechowym bezglutenowe BIO

50 g
113,00 zł/kg
Cena5,65 zł
Do koszyka

4.8
z 70 opinii

19% taniej

BIO PLANET Morele suszone bezglutenowe BIO 150 g

BIO PLANET

Morele suszone bezglutenowe BIO

150 g
107,93 zł/kg
Cena promocyjna16,19 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

5.0
z 11 opinii
CLIPPER Herbata czarna INDIAN CHAI z cynamonem i goździkami BIO (20 tor. w sasz.) 50 g

CLIPPER

Herbata czarna INDIAN CHAI z cynamonem i goździkami BIO (20 tor. w sasz.)

50 g
295,80 zł/kg
Cena promocyjna14,79 zł
15,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2028

5.0
z 16 opinii
HIPP BIO od pokoleń Batonik Owocowy- Przyjaciel Banany-Jabłka BIO 23 g

HIPP BIO od pokoleń

Batonik Owocowy- Przyjaciel Banany-Jabłka BIO

23 g
216,96 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-11-2026

5.0
z 5 opinii
HIPP BIO od pokoleń Rosołek z kluseczkami i indykiem, po 7 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Rosołek z kluseczkami i indykiem, po 7 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027

5.0
z 11 opinii
HIPP BIO od pokoleń Sport Banany-Gruszki-Pomarańcze-Mango z ryżem Mus owocowy 120 g

HIPP BIO od pokoleń

Sport Banany-Gruszki-Pomarańcze-Mango z ryżem Mus owocowy

120 g
48,25 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2026

4.8
z 54 opinii
BIO INSIDE Szpinak mrożony BIO 400 g

BIO INSIDE

Szpinak mrożony BIO

400 g
34,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

5.0
z 15 opinii
CLIPPER Herbata biała z dodatkiem malin BIO (20 tor. w sasz.) 34 g

CLIPPER

Herbata biała z dodatkiem malin BIO (20 tor. w sasz.)

34 g
382,06 zł/kg
Cena promocyjna12,99 zł
14,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2027

4.8
z 80 opinii
FRISCO ORGANIC Cebula czerwona BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Cebula czerwona BIO (800g-1200g)

~1 kg
13,99 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka

4.7
z 108 opinii
RUNOLAND Kapusta kiszona BIO 680 g

RUNOLAND

Kapusta kiszona BIO

680 g
14,40 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

4.9
z 38 opinii
Nowość
KOWALEWSKI Żywy zakwas z buraczków ćwikłowych (na barszcz) bezglutenowy BIO 320 ml

KOWALEWSKI

Żywy zakwas z buraczków ćwikłowych (na barszcz) bezglutenowy BIO

320 ml
24,34 zł/l
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

5.0
z 13 opinii
BIOPONT Chrupki z soczewicy delikatnie solone bezglutenowy BIO 60 g

BIOPONT

Chrupki z soczewicy delikatnie solone bezglutenowy BIO

60 g
116,50 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka

4.9
z 151 opinii
IL BUON PANE Chleb tostowy pełnoziarnisty BIO 400 g

IL BUON PANE

Chleb tostowy pełnoziarnisty BIO

400 g
32,48 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka

4.8
z 30 opinii
ANIA Ciasteczka owsiane cynamonowe bez dodatku cukrów BIO 150 g

ANIA

Ciasteczka owsiane cynamonowe bez dodatku cukrów BIO

150 g
66,60 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

4.8
z 25 opinii
NATURAVENA Olej rzepakowy do gotowania i smażenia BIO 1 l

NATURAVENA

Olej rzepakowy do gotowania i smażenia BIO

1 l
23,99 zł/l
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-11-2027

4.9
z 25 opinii
DR.MARTINS COCO Woda kokosowa naturalna BIO 1 l

DR.MARTINS COCO

Woda kokosowa naturalna BIO

1 l
19,99 zł/l
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
22,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2027

4.8
z 88 opinii
FRISCO ORGANIC Boczniaki BIO 200 g

FRISCO ORGANIC

Boczniaki BIO

200 g
69,95 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka

4.9
z 27 opinii
MANFUSO Pomidory pelati bez skórki BIO 400 g

MANFUSO

Pomidory pelati bez skórki BIO

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027

4.0
z 67 opinii
BAZIÓŁKA Bazylia BIO 1 szt

BAZIÓŁKA

Bazylia BIO

1 szt
Cena7,99 zł
Do koszyka

4.9
z 24 opinii
LIMEKO Filet z piersi kurczaka mrożony BIO 300 g

LIMEKO

Filet z piersi kurczaka mrożony BIO

~300 g
109,20 zł/kg
Cena promocyjna32,76 zł
36,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2026

4.8
z 30 opinii
ANIA Wafle domowe z otrębami bez dodatku cukrów BIO 190 g

ANIA

Wafle domowe z otrębami bez dodatku cukrów BIO

190 g
57,84 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka

4.9
z 8 opinii
VIGO Kombucha Kurkuma + Imbir BIO 330 ml

VIGO

Kombucha Kurkuma + Imbir BIO

330 ml
27,24 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-04-2027

4.6
z 63 opinii
BIOPIEKARNIA Chleb hruby żytni na zakwasie BIO 700 g

BIOPIEKARNIA

Chleb hruby żytni na zakwasie BIO

700 g
27,13 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni

4.9
z 74 opinii
FRISCO ORGANIC Kurkuma świeża BIO (160g-240g) 200 g

FRISCO ORGANIC

Kurkuma świeża BIO (160g-240g)

~200 g
59,95 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
12345...13

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store