Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Alternatywy mleka
Sojowe
NATUMI Napój Sojowy Naturalny bezglutenowy BIO
Napój Sojowy Naturalny bezglutenowy BIO NATUMI 1.00l
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 29 opinii

NATUMI Napój Sojowy Naturalny bezglutenowy BIO

1 l
NATUMI
1 szt.8 szt.

7,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (1% taniej)
7,59 zł/l
7,59 zł
cena za 1 szt. poza zestawem (1% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Napój Sojowy Naturalny BIO to produkt w 100% naturalny, doskonale zastępujący krowie mleko. Polecany dla alergików, osób nietolerujących laktozy oraz wegan. Wyprodukowany z wody i nasion soi, jest niezwykle odżywczy, bogaty w witaminy i minerały.

Napój Sojowy Naturalny BIO nie zawiera cukru i jest produktem bezglutenowym. Choć jest napojem, przez wiele osób nazywany jest mlekiem sojowym. Duża zawartość białka dobrze wpływa na budowę kości i jest polecana dla osób cierpiących na osteoporozę.

Dlaczego warto pić Napój Sojowy Naturalny?

  • Doskonały zamiennik mleka krowiego
  • Duża zawartość białka
  • Nie podnosi cholesterolu
  • Pozytywnie wpływa na serce i nie podnosi poziomu cukru

NATUMI Napój Sojowy Naturalny bezglutenowy BIO


Produkt dostępny
Data przydatności: 09.12.2026
Tagi
promocja
bio
wegetariański
bez cukru
bezglutenowy
wegański
bez laktozy
Powiązane promocje
NATUMI Napój Sojowy Naturalny bezglutenowy BIO 1 l
7,49 zł/szt. kupując 2 szt.
Zgarnij darmową dostawę!

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
29 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
97%
4
3%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepsze mleczko sojowe
19.04.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Lubię za skład i dobry smak. W brew pozorom nie wszystkie marki robią dobre mleko sojowe.
29.08.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.09.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.06.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.05.2026
0
0
Mariola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.04.2026
0
0
Mariola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.03.2026
0
0
Emiko
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.02.2026
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
15.02.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.02.2026
0
0
Emiko
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.01.2026
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.12.2025
0
0
DOMINIKA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.12.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.12.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.12.2025
0
0
Grzegorz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.10.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.10.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.09.2025
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.07.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
7,49 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
1 l
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
NATUMI
EAN:
4038375024204
Cena za kg:
7,49 zł/l
Pojemność:
1 l
Marka:
NATUMI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
4038375024204

Produkty z kategorii Sojowe

5.0
z 29 opinii
NATUMI Napój Sojowy Naturalny bezglutenowy BIO 1 l

NATUMI

Napój Sojowy Naturalny bezglutenowy BIO

1 l
7,49 zł/l
7,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2026
4.9
z 35 opinii
ALPRO Barista Napój sojowy o smaku naturalnym 1 l

ALPRO Barista

Napój sojowy o smaku naturalnym

1 l
9,55 zł/l
9,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
13,65 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 23-11-2026
5.0
z 22 opinii
ALPRO Napój sojowy wysokobiałkowy o smaku czekoladowym 1 l

ALPRO

Napój sojowy wysokobiałkowy o smaku czekoladowym

1 l
8,39 zł/l
8,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
11,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.8
z 22 opinii
Nowość
ALPRO Napój sojowy wysokobiałkowy o smaku waniliowym 1 l

ALPRO

Napój sojowy wysokobiałkowy o smaku waniliowym

1 l
8,39 zł/l
8,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
11,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2026
4.9
z 18 opinii
ALPRO Wysokobiałkowy napój sojowy o smaku czekoladowym 250 ml

ALPRO

Wysokobiałkowy napój sojowy o smaku czekoladowym

250 ml
22,92 zł/l
5,73 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 09-11-2026
5.0
z 9 opinii
ALPRO Wysokobiałkowy napój sojowy o smaku karmelu i kawy 250 ml

ALPRO

Wysokobiałkowy napój sojowy o smaku karmelu i kawy

250 ml
19,28 zł/l
4,82 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026
4.9
z 18 opinii
INKA Napój sojowy z wapniem i witaminami 1 l

INKA

Napój sojowy z wapniem i witaminami

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2027
4.9
z 143 opinii
ALPRO Napój sojowy bez cukru 1 l

ALPRO

Napój sojowy bez cukru

1 l
9,99 zł/l
friscontowa cena
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026
4.9
z 83 opinii
ALPRO Napój sojowy waniliowy 1 l

ALPRO

Napój sojowy waniliowy

1 l
13,99 zł/l
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-12-2026
4.9
z 105 opinii
ALPRO Napój sojowy oryginalny 1 l

ALPRO

Napój sojowy oryginalny

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2026
4.8
z 22 opinii
ALPRO Napój sojowy waniliowy 250 ml

ALPRO

Napój sojowy waniliowy

250 ml
19,96 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2026
4.9
z 38 opinii
ALPRO Napój sojowy czekoladowy 250 ml

ALPRO

Napój sojowy czekoladowy

250 ml
23,40 zł/l
Cena5,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2026
5.0
z 2 opinii
ISOLA BIO Napój sojowy bezglutenowy BIO 1 l

ISOLA BIO

Napój sojowy bezglutenowy BIO

1 l
11,19 zł/l
Cena11,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026

Produkty marki NATUMI

5.0
z 56 opinii
NATUMI Napój Ryżowy bezglutenowy BIO 1 l

NATUMI

Napój Ryżowy bezglutenowy BIO

1 l
7,99 zł/l
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 01-12-2026
4.9
z 34 opinii

20% taniej

NATUMI Napój Owsiany bez dodatku cukrów BIO 1 l

NATUMI

Napój Owsiany bez dodatku cukrów BIO

1 l
7,99 zł/l
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2026
4.7
z 3 opinii
NATUMI Napój Orkiszowy BIO 1 l

NATUMI

Napój Orkiszowy BIO

1 l
9,99 zł/l
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
10,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2026
NATUMI Napój owsiano - kakaowy BIO 1 l

NATUMI

Napój owsiano - kakaowy BIO

1 l
10,99 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 7 opinii
NATUMI Napój Jaglany bezglutenowy BIO 1 l

NATUMI

Napój Jaglany bezglutenowy BIO

1 l
14,99 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 19 opinii
NATUMI Napój Ryżowo-Kokosowy Bezglutenowy BIO 1 l

NATUMI

Napój Ryżowo-Kokosowy Bezglutenowy BIO

1 l
12,99 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2026
NATUMI Napój Ryżowo-Waniliowy bezglutenowy BIO 1 l

NATUMI

Napój Ryżowo-Waniliowy bezglutenowy BIO

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
NATUMI Napój ryżowy z algami morskimi bez dodatku cukrów bezglutenowy BIO 1 l

NATUMI

Napój ryżowy z algami morskimi bez dodatku cukrów bezglutenowy BIO

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2026
5.0
z 7 opinii
NATUMI Napój owsiany Omega-3 bez dodatku cukrów BIO 1 l

NATUMI

Napój owsiany Omega-3 bez dodatku cukrów BIO

1 l
11,89 zł/l
Cena11,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 3 opinii
NATUMI Napój Owsiano migdałowy BIO 1 l

NATUMI

Napój Owsiano migdałowy BIO

1 l
12,79 zł/l
Cena12,79 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
NATUMI Napój Owsiany bezglutenowy BIO 1 l

NATUMI

Napój Owsiany bezglutenowy BIO

1 l
11,99 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2026
5.0
z 15 opinii
NATUMI Napój owsiany z soją Barista BIO 1 l

NATUMI

Napój owsiany z soją Barista BIO

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2026
5.0
z 5 opinii
NATUMI Napój Owsiano-Waniliowy BIO 1 l

NATUMI

Napój Owsiano-Waniliowy BIO

1 l
12,29 zł/l
Cena12,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026
4.9
z 7 opinii
NATUMI Napój owsiany bezglutenowy bez cukru 1 l

NATUMI

Napój owsiany bezglutenowy bez cukru

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
5.0
z 3 opinii
NATUMI Napój owsiany z algami morskimi bez dodatku cukrów BIO 1 l

NATUMI

Napój owsiany z algami morskimi bez dodatku cukrów BIO

1 l
9,49 zł/l
Cena9,49 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
NATUMI Napój orkiszowo-migdałowy BIO 1 l

NATUMI

Napój orkiszowo-migdałowy BIO

1 l
13,79 zł/l
Cena13,79 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store