Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Alternatywy mleka
Sojowe
ALPRO Barista Napój sojowy o smaku naturalnym
Napój sojowy o smaku naturalnym Barista ALPRO 1.00l
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 35 opinii

ALPRO Barista Napój sojowy o smaku naturalnym

1 l
ALPRO

9,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
13,65 zł/l
13,65 zł
cena za 1 szt. poza zestawem (30% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Alpro Barista Sojowe to roślinna alternatywa dla mleka krowiego, stworzona specjalnie do przygotowywania kawy i matchy. Doskonale się pieni, nadając napojom kremową konsystencję, a dodatkowo jest źródłem białka roślinnego i wapnia.


Cechy

Doskonale się pieni

Bogaty w białko roślinne

Źródło wapnia i witamin B2, B12 i D

100% roślinny

Naturalnie bez laktozy

Bezglutenowy


ALPRO Barista Napój sojowy o smaku naturalnym


Produkt dostępny
Data przydatności: 23.11.2026
Tagi
promocja
wegetariański
wegański
bez laktozy
Oznakowanie Nutri-Score
Nutri-Score to system znakowania pokazujący wartość produktu w diecie, którego celem jest ułatwienie dokonywania prawidłowych wyborów żywieniowych. Produkty oznaczone literami A i B to produkty ważne w diecie, które warto spożywać w większej ilości. Produkty oznaczone literą C to produkty, które powinny być spożywane w sposób umiarkowany. Z kolei oznaczenie D i E wskazuje produkty, których spożycie powinno być ograniczone.
Powiązane promocje
ALPRO Barista Napój owsiany 750 ml
Taniej przy zakupie4 szt.

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
177.00 kJ
2.1%
Wartość energetyczna (kcal)
42.00 kcal
2.1%
Tłuszcz (g)
1.90 g
2.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.30 g
1.5%
Węglowodany (g)
2.70 g
1.0%
w tym cukry (g)
2.50 g
2.8%
Błonnik (g)
0.60 g
Białko (g)
3.30 g
6.6%
Sól (g)
0.10 g
1.7%
Witamina B12 (µg)
0.38 g
15.2%
Witamina D (µg)
0.75 g
15.0%
Ryboflawina (B2) (mg)
0.21 mg
Wapń (mg)
120.00 mg
15.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
35 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
91%
4
9%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.09.2026
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.09.2026
0
0
Daria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.07.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
18.04.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.04.2026
0
0
Wiktoria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
14.02.2026
0
0
Sara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.02.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
23.01.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.01.2026
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.01.2026
0
0
William
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.01.2026
0
0
Wioletta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.01.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.01.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.01.2026
0
0
Grzegorz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.12.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.12.2025
0
0
Tadeusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.11.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.10.2025
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
9,55 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
1 l
Dostawca:
DANONE
Marka:
ALPRO
EAN:
5411188115434
Cena za kg:
9,55 zł/l
Pojemność:
1 l
Marka:
ALPRO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DANONE
EAN:
5411188115434

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Produkt przed spienianiem należy schłodzić w lodówce. Przed otwarciem dobrze wstrząsnąć. Spieniać do temperatury nie wyższej niż 65°C. Nie spieniać ponownie. Może być używany na gorąco lub na zimno, nadaje się do przygotowania różnych rodzajów kawy.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: na górze opakowania. Przechowywać w temperaturze od +1°C do +25°C. Po otwarciu przechowywać w lodówce w temperaturze od +1°C do +7°C, nie dłużej niż 5 dni.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

5


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 1

Maks. temp. °C 25


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

FSC - www.fsc.org, Mix, FSC C014047


Informacje producenta

Marka

Alpro


Marka standaryzowana

MarkaAlpro

Podmarka

Podmarka Barista


Opis produktu

Alpro Barista Sojowe to roślinna alternatywa dla mleka krowiego, stworzona specjalnie do przygotowywania kawy i matchy. Doskonale się pieni, nadając napojom kremową konsystencję, a dodatkowo jest źródłem białka roślinnego i wapnia.


O marce

Już od ponad 40 lat zmieniamy nawyki na lepsze. Jako dumny posiadacz certyfikatu B Corp, Alpro oferuje jedną z najbogatszych na rynku ofert napojów roślinnych. Szukasz idealnej pianki do kawy, a może ograniczasz cukier? Mamy wszystko! Odkryj pełną gamę smaków – od aksamitnego migdału i owsa, po klasyczną soję i egzotyczny kokos, w tym linie No Sugars oraz dedykowaną serię Barista.


O producencie

Alpro. Roślinnie, zawsze pysznie!


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy

Bez laktozy

Produkt odpowiedni dla wegan


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Napój

Wariant sojowy

Produkty z kategorii Sojowe

5.0
z 29 opinii
NATUMI Napój Sojowy Naturalny bezglutenowy BIO 1 l

NATUMI

Napój Sojowy Naturalny bezglutenowy BIO

1 l
7,49 zł/l
7,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2026
5.0
z 22 opinii
ALPRO Napój sojowy wysokobiałkowy o smaku czekoladowym 1 l

ALPRO

Napój sojowy wysokobiałkowy o smaku czekoladowym

1 l
8,39 zł/l
8,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
11,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.8
z 22 opinii
Nowość
ALPRO Napój sojowy wysokobiałkowy o smaku waniliowym 1 l

ALPRO

Napój sojowy wysokobiałkowy o smaku waniliowym

1 l
8,39 zł/l
8,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
11,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2026
4.9
z 18 opinii
ALPRO Wysokobiałkowy napój sojowy o smaku czekoladowym 250 ml

ALPRO

Wysokobiałkowy napój sojowy o smaku czekoladowym

250 ml
22,92 zł/l
5,73 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 09-11-2026
4.9
z 35 opinii
ALPRO Barista Napój sojowy o smaku naturalnym 1 l

ALPRO Barista

Napój sojowy o smaku naturalnym

1 l
9,55 zł/l
9,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
13,65 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 23-11-2026
5.0
z 9 opinii
ALPRO Wysokobiałkowy napój sojowy o smaku karmelu i kawy 250 ml

ALPRO

Wysokobiałkowy napój sojowy o smaku karmelu i kawy

250 ml
19,28 zł/l
4,82 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026
4.9
z 143 opinii
ALPRO Napój sojowy bez cukru 1 l

ALPRO

Napój sojowy bez cukru

1 l
9,99 zł/l
friscontowa cena
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026
4.9
z 83 opinii
ALPRO Napój sojowy waniliowy 1 l

ALPRO

Napój sojowy waniliowy

1 l
13,99 zł/l
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-12-2026
4.9
z 105 opinii
ALPRO Napój sojowy oryginalny 1 l

ALPRO

Napój sojowy oryginalny

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2026
4.9
z 18 opinii
INKA Napój sojowy z wapniem i witaminami 1 l

INKA

Napój sojowy z wapniem i witaminami

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2027
4.8
z 22 opinii
ALPRO Napój sojowy waniliowy 250 ml

ALPRO

Napój sojowy waniliowy

250 ml
19,96 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2026
4.9
z 38 opinii
ALPRO Napój sojowy czekoladowy 250 ml

ALPRO

Napój sojowy czekoladowy

250 ml
23,40 zł/l
Cena5,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2026
5.0
z 2 opinii
ISOLA BIO Napój sojowy bezglutenowy BIO 1 l

ISOLA BIO

Napój sojowy bezglutenowy BIO

1 l
11,19 zł/l
Cena11,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026

Produkty marki ALPRO

5.0
z 199 opinii
ALPRO Barista Napój owsiany 750 ml

ALPRO Barista

Napój owsiany

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 23-11-2026
5.0
z 126 opinii
ALPRO Barista Napój kokosowo-sojowy 750 ml

ALPRO Barista

Napój kokosowo-sojowy

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-12-2026
4.9
z 91 opinii
ALPRO Barista Napój owsiano - sojowy o smaku karmelowym 750 ml

ALPRO Barista

Napój owsiano - sojowy o smaku karmelowym

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 09-11-2026
4.9
z 101 opinii
ALPRO Barista Napój migdałowy 750 ml

ALPRO Barista

Napój migdałowy

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-10-2026
4.9
z 81 opinii
ALPRO Skyr Style Produkt sojowy bez cukru 400 g

ALPRO Skyr Style

Produkt sojowy bez cukru

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 55 opinii
ALPRO Barista Napój owsiano-sojowy o smaku waniliowym 750 ml

ALPRO Barista

Napój owsiano-sojowy o smaku waniliowym

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 16-11-2026
4.9
z 76 opinii
ALPRO Produkt sojowy w stylu skyr mango 150 g

ALPRO

Produkt sojowy w stylu skyr mango

150 g
26,60 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni
5.0
z 50 opinii
ALPRO Produkt sojowy w stylu skyr o smaku wanilii 150 g

ALPRO

Produkt sojowy w stylu skyr o smaku wanilii

150 g
26,60 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 27 dniPrzydatny ok. 27 dni
4.8
z 78 opinii
ALPRO Barista Napój owsiany 500 ml

ALPRO Barista

Napój owsiany

500 ml
10,20 zł/l
5,10 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 38 opinii
ALPRO Produkt kokosowy stracciatella 340 g

ALPRO

Produkt kokosowy stracciatella

340 g
29,38 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni
5.0
z 22 opinii
ALPRO Napój sojowy wysokobiałkowy o smaku czekoladowym 1 l

ALPRO

Napój sojowy wysokobiałkowy o smaku czekoladowym

1 l
8,39 zł/l
8,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
11,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.8
z 22 opinii
Nowość
ALPRO Napój sojowy wysokobiałkowy o smaku waniliowym 1 l

ALPRO

Napój sojowy wysokobiałkowy o smaku waniliowym

1 l
8,39 zł/l
8,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
11,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2026
4.9
z 27 opinii
ALPRO Produkt kokosowy słony karmel 340 g

ALPRO

Produkt kokosowy słony karmel

340 g
29,38 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 38 opinii
ALPRO Napój migdałowy 1 l

ALPRO

Napój migdałowy

1 l
12,99 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-10-2026
4.9
z 48 opinii
ALPRO Napój owsiany 1 l

ALPRO

Napój owsiany

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2026
4.9
z 18 opinii
ALPRO Wysokobiałkowy napój sojowy o smaku czekoladowym 250 ml

ALPRO

Wysokobiałkowy napój sojowy o smaku czekoladowym

250 ml
22,92 zł/l
5,73 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 09-11-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store