Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Roślinne zamienniki nabiału
Desery roślinne
ALPRO Pudding sojowy wysokobiałkowy o smaku czekoladowym
Pudding sojowy wysokobiałkowy o smaku czekoladowym ALPRO 200g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 26 opinii

ALPRO Pudding sojowy wysokobiałkowy o smaku czekoladowym

200 g
ALPRO
Włochy

Cena8,99 zł
44,95 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Bogaty w białko roślinne Niska zawartość cukru Źródło wapnia Źródło witamin B2 i D2 Naturalnie nie zawiera laktozy Bezglutenowy Pudding sojowy wysokobiałkowy czekoladowy Alpro to przepyszna przekąska wyprodukowana w 100 % na bazie roślin z niską zawartością cukru. Bogaty w białko roślinne, jest źródłem wapnia i witamin: B2 i D2. Nie zawiera glutenu ani laktozy. Ciesz się jego smakiem, kiedy zechcesz!


ALPRO Pudding sojowy wysokobiałkowy o smaku czekoladowym


Produkt dostępny
Tagi
wegetariański
wegański
bez laktozy
Wysokobiałkowe
Oznakowanie Nutri-Score
Nutri-Score to system znakowania pokazujący wartość produktu w diecie, którego celem jest ułatwienie dokonywania prawidłowych wyborów żywieniowych. Produkty oznaczone literami A i B to produkty ważne w diecie, które warto spożywać w większej ilości. Produkty oznaczone literą C to produkty, które powinny być spożywane w sposób umiarkowany. Z kolei oznaczenie D i E wskazuje produkty, których spożycie powinno być ograniczone.

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
407.00 kJ
4.8%
Wartość energetyczna (kcal)
97.00 kcal
4.9%
Tłuszcz (g)
2.90 g
4.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.80 g
4.0%
Węglowodany (g)
7.00 g
2.7%
w tym cukry (g)
4.90 g
5.4%
Błonnik (g)
1.70 g
Białko (g)
10.20 g
20.4%
Sól (g)
0.42 g
7.0%
Ryboflawina (B2) (mg)
0.21 mg
Wapń (mg)
120.00 mg
15.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
26 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
4%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.07.2026
0
0
Wioletta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.07.2026
0
0
Amelia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.05.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.05.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.04.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.04.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.04.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.03.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.03.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.03.2026
0
0
Wiktoria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
14.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.01.2026
0
0
Jakub
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.12.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.12.2025
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.11.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.10.2025
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.09.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.09.2025
0
0
Ania
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.08.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
44,95 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
DANONE
Marka:
ALPRO
EAN:
5411188137764
Cena za kg:
44,95 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
ALPRO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DANONE
EAN:
5411188137764

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: na górze opakowania. Przechowywać w temperaturze od +1°C do +7°C.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 1

Maks. temp. °C 7


Informacje producenta

Marka

Alpro


Marka standaryzowana

MarkaAlpro

Opis produktu

Bogaty w białko roślinne Niska zawartość cukru Źródło wapnia Źródło witamin B2 i D2 Naturalnie nie zawiera laktozy Bezglutenowy Pudding sojowy wysokobiałkowy czekoladowy Alpro to przepyszna przekąska wyprodukowana w 100 % na bazie roślin z niską zawartością cukru. Bogaty w białko roślinne, jest źródłem wapnia i witamin: B2 i D2. Nie zawiera glutenu ani laktozy. Ciesz się jego smakiem, kiedy zechcesz!


O marce

Alpro. Roślinnie, zawsze pysznie!


Oświadczenia żywieniowe

Niska zawartość cukrów.

Bogaty w białko roślinne.


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy

Produkt odpowiedni dla wegan


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Deser sojowy

Wariant czekoladowy

Produkty z kategorii Desery roślinne

5.0
z 26 opinii
ALPRO Pudding sojowy wysokobiałkowy o smaku czekoladowym 200 g

ALPRO

Pudding sojowy wysokobiałkowy o smaku czekoladowym

200 g
44,95 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.9
z 34 opinii
ALPRO Deser sojowy o smaku waniliowym 125 g

ALPRO

Deser sojowy o smaku waniliowym

125 g
31,12 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
4.9
z 33 opinii
ALPRO Deser sojowy o smaku czekoladowym 125 g

ALPRO

Deser sojowy o smaku czekoladowym

125 g
31,12 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2026
4.9
z 18 opinii
ALPRO Deser sojowy o smaku karmelowym 125 g

ALPRO

Deser sojowy o smaku karmelowym

125 g
31,12 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2026
5.0
z 22 opinii
VEGUP BIO Vegangurt kokosowy naturalny 140 g

VEGUP BIO

Vegangurt kokosowy naturalny

140 g
39,64 zł/kg
Cena5,55 zł
Do koszyka
4.7
z 19 opinii
VEGUP BIO Vegangurt kokosowy o smaku jagoda-czarna porzeczka 140 g

VEGUP BIO

Vegangurt kokosowy o smaku jagoda-czarna porzeczka

140 g
39,93 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
4.9
z 19 opinii
VEGUP BIO Vegangurt kokosowy o smaku mango 140 g

VEGUP BIO

Vegangurt kokosowy o smaku mango

140 g
39,93 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
4.9
z 16 opinii
PLANTON Wegański deser o smaku Panna Cotta 130 g

PLANTON

Wegański deser o smaku Panna Cotta

130 g
32,23 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
PLANTON Wegański deser o smaku Pina Colada 130 g

PLANTON

Wegański deser o smaku Pina Colada

130 g
32,23 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
4.8
z 13 opinii
PLANTON Wegański deser o smaku słonego karmelu 130 g

PLANTON

Wegański deser o smaku słonego karmelu

130 g
32,23 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
4.9
z 15 opinii
SOJADE Deser sojowy naturalny bezglutenowy BIO 400 g

SOJADE

Deser sojowy naturalny bezglutenowy BIO

400 g
34,63 zł/kg
Cena13,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
5.0
z 8 opinii
PLANTON Microbiome Gut Dessert Produkt na bazie roślinnej czekolada 150 g

PLANTON Microbiome

Gut Dessert Produkt na bazie roślinnej czekolada

150 g
50,60 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka

Produkty marki ALPRO

5.0
z 199 opinii
ALPRO Barista Napój owsiany 750 ml

ALPRO Barista

Napój owsiany

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 23-11-2026
5.0
z 125 opinii
ALPRO Barista Napój kokosowo-sojowy 750 ml

ALPRO Barista

Napój kokosowo-sojowy

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-12-2026
4.8
z 78 opinii
ALPRO Barista Napój owsiany 500 ml

ALPRO Barista

Napój owsiany

500 ml
10,20 zł/l
5,10 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 101 opinii
ALPRO Barista Napój migdałowy 750 ml

ALPRO Barista

Napój migdałowy

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-10-2026
4.9
z 90 opinii
ALPRO Barista Napój owsiano - sojowy o smaku karmelowym 750 ml

ALPRO Barista

Napój owsiano - sojowy o smaku karmelowym

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 09-11-2026
4.9
z 55 opinii
ALPRO Barista Napój owsiano-sojowy o smaku waniliowym 750 ml

ALPRO Barista

Napój owsiano-sojowy o smaku waniliowym

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 16-11-2026
5.0
z 50 opinii
ALPRO Produkt sojowy w stylu skyr o smaku wanilii 150 g

ALPRO

Produkt sojowy w stylu skyr o smaku wanilii

150 g
26,60 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 27 dniPrzydatny ok. 27 dni
4.8
z 22 opinii
Nowość
ALPRO Napój sojowy wysokobiałkowy o smaku waniliowym 1 l

ALPRO

Napój sojowy wysokobiałkowy o smaku waniliowym

1 l
8,39 zł/l
8,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
11,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2026
4.9
z 81 opinii
ALPRO Skyr Style Produkt sojowy bez cukru 400 g

ALPRO Skyr Style

Produkt sojowy bez cukru

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
5.0
z 22 opinii
ALPRO Napój sojowy wysokobiałkowy o smaku czekoladowym 1 l

ALPRO

Napój sojowy wysokobiałkowy o smaku czekoladowym

1 l
8,39 zł/l
8,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
11,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 75 opinii
ALPRO Produkt sojowy w stylu skyr mango 150 g

ALPRO

Produkt sojowy w stylu skyr mango

150 g
26,60 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni
5.0
z 38 opinii
ALPRO Produkt kokosowy stracciatella 340 g

ALPRO

Produkt kokosowy stracciatella

340 g
29,38 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni
4.9
z 18 opinii
ALPRO Wysokobiałkowy napój sojowy o smaku czekoladowym 250 ml

ALPRO

Wysokobiałkowy napój sojowy o smaku czekoladowym

250 ml
22,92 zł/l
5,73 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 09-11-2026
4.9
z 27 opinii
ALPRO Produkt kokosowy słony karmel 340 g

ALPRO

Produkt kokosowy słony karmel

340 g
29,38 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.9
z 35 opinii
ALPRO Barista Napój sojowy o smaku naturalnym 1 l

ALPRO Barista

Napój sojowy o smaku naturalnym

1 l
9,55 zł/l
9,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
13,65 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 23-11-2026
4.9
z 48 opinii
ALPRO Napój owsiany 1 l

ALPRO

Napój owsiany

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store