Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Roślinne zamienniki nabiału
Jogurty roślinne na bazie soi
ALPRO Skyr Style Produkt sojowy bez cukru
Produkt sojowy bez cukru Skyr Style ALPRO 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 81 opinii

ALPRO Skyr Style Produkt sojowy bez cukru

400 g
ALPRO
Belgia

Cena7,99 zł
19,97 zł/kg

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Naturalnie niska zawartość tłuszczów nasyconych, produkt bezglutenowy, naturalnie nie zawiera laktozy, Źródło 5 Składników Odżywczych: bogaty w białko, źródło wapnia i witamin: B6, B12 i D2, Mmm… tak pysznie kremowy i gęsty – bez cukru! Alpro w Stylu Skyr Naturalny Bez Cukrów to roślinna alternatywa dla tradycyjnego jogurtu typu skyr, która łączy aksamitną konsystencję z czystym, naturalnym smakiem. W 100% roślinny, bez laktozy i glutenu. Zawiera aż 5 cennych składników odżywczych: jest bogaty w białko, a także stanowi źródło wapnia i witamin: B6, B12 oraz D2. Idealny wybór jako element śniadania lub lekka przekąska – bez kompromisów i bez cukru!


ALPRO Skyr Style Produkt sojowy bez cukru


Produkt dostępny
Data przydatności: około 17 dni
Dostępne warianty
ALPRO Skyr Style Produkt sojowy waniliowy
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
wegetariański
bez cukru
wegański
Frisco okazja
Wysokobiałkowe
Powiązane promocje
Zgarnij darmową dostawę!

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
252.00 kJ
3.0%
Wartość energetyczna (kcal)
60.00 kcal
3.0%
Tłuszcz (g)
3.40 g
4.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.60 g
3.0%
Węglowodany (g)
0.00 g
0.0%
w tym cukry (g)
0.00 g
0.0%
Błonnik (g)
1.30 g
Białko (g)
5.80 g
11.6%
Sól (g)
0.33 g
5.5%
Witamina B6 (mg)
0.21 mg
15.0%
Witamina B12 (µg)
0.38 g
15.2%
Wapń (mg)
120.00 mg
15.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
81 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Lekko kwaśny
01.06.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Świetne makro. Bez okrucieństwa względem zwierząt poza ludzkich. Niestety z tymi ludzkimi róznie
25.04.2026
0
0
Stella
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry. Konsystencja i smak prawie jak prawdziwy jogurt.
10.04.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
❤️❤️💯
01.12.2025
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
dobry skład, dużo białka
16.10.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Wzorowe makro, fajna cena. :)
21.08.2025
0
0
Milena
zweryfikowano
Zgłaszam
Super produkt, dużo białka i brak cukru. Idealnie!
21.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
19,97 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
DANONE
Marka:
ALPRO
EAN:
5411188128588
Cena za kg:
19,97 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
ALPRO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DANONE
EAN:
5411188128588

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: na górze opakowania. Przechowywać w temperaturze od +1 °C do +7 °C. Po otwarciu zamknąć i spożyć w ciągu 5 dni.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

5


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 1

Maks. temp. °C 7


Informacje producenta

Marka

Alpro


Marka standaryzowana

MarkaAlpro

Logotypy stron trzecich

Certified B Corporation

V-Label Vegan (VEBU)


Opis produktu

Naturalnie niska zawartość tłuszczów nasyconych, produkt bezglutenowy, naturalnie nie zawiera laktozy, Źródło 5 Składników Odżywczych: bogaty w białko, źródło wapnia i witamin: B6, B12 i D2, Mmm… tak pysznie kremowy i gęsty – bez cukru! Alpro w Stylu Skyr Naturalny Bez Cukrów to roślinna alternatywa dla tradycyjnego jogurtu typu skyr, która łączy aksamitną konsystencję z czystym, naturalnym smakiem. W 100% roślinny, bez laktozy i glutenu. Zawiera aż 5 cennych składników odżywczych: jest bogaty w białko, a także stanowi źródło wapnia i witamin: B6, B12 oraz D2. Idealny wybór jako element śniadania lub lekka przekąska – bez kompromisów i bez cukru!


Oświadczenia żywieniowe

Nie zawiera cukrów

Niska zawartość tłuszczów nasyconych

Źródło 5 składników odżywczych: bogaty w białko, źródło wapnia i witamin: B6, B12 i D2.


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy

Bez cukru

Produkt odpowiedni dla wegan


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Produkt sojowy

Produkty z kategorii Jogurty roślinne na bazie soi

4.9
z 81 opinii
ALPRO Skyr Style Produkt sojowy bez cukru 400 g

ALPRO Skyr Style

Produkt sojowy bez cukru

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 76 opinii
ALPRO Produkt sojowy w stylu skyr mango 150 g

ALPRO

Produkt sojowy w stylu skyr mango

150 g
26,60 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni
5.0
z 50 opinii
ALPRO Produkt sojowy w stylu skyr o smaku wanilii 150 g

ALPRO

Produkt sojowy w stylu skyr o smaku wanilii

150 g
26,60 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 27 dniPrzydatny ok. 27 dni
4.9
z 97 opinii
ALPRO Skyr Style Produkt sojowy mango 400 g

ALPRO Skyr Style

Produkt sojowy mango

400 g
24,97 zł/kg
friscontowa cena
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.9
z 90 opinii
ALPRO Skyr Style Produkt sojowy truskawka 400 g

ALPRO Skyr Style

Produkt sojowy truskawka

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
5.0
z 105 opinii
ALPRO Skyr Style Produkt sojowy waniliowy 400 g

ALPRO Skyr Style

Produkt sojowy waniliowy

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
5.0
z 60 opinii
ALPRO Produkt sojowy jagodowy 150 g

ALPRO

Produkt sojowy jagodowy

150 g
32,60 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 30 dniPrzydatny ok. 30 dni
4.9
z 85 opinii
ALPRO Produkt sojowy brzoskwiniowy 150 g

ALPRO

Produkt sojowy brzoskwiniowy

150 g
32,60 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.9
z 74 opinii
ALPRO Produkt sojowy wiśnia 400 g

ALPRO

Produkt sojowy wiśnia

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni
5.0
z 56 opinii
ALPRO Produkt sojowy naturalny 400 g

ALPRO

Produkt sojowy naturalny

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 81 opinii
ALPRO Produkt sojowy jagoda 400 g

ALPRO

Produkt sojowy jagoda

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 25 dniPrzydatny ok. 25 dni
5.0
z 57 opinii
ALPRO Produkt sojowy kokos 400 g

ALPRO

Produkt sojowy kokos

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 27 dniPrzydatny ok. 27 dni
5.0
z 23 opinii
ALPRO Produkt sojowy wanilia 400 g

ALPRO

Produkt sojowy wanilia

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 23 opinii
ALPRO Jogurt sojowy o smaku truskawka-porzeczka-malina 200 g

ALPRO

Jogurt sojowy o smaku truskawka-porzeczka-malina

200 g
34,75 zł/kg
Cena6,95 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.8
z 18 opinii
ALPRO Jogurt sojowy o smaku mango-banan 200 g

ALPRO

Jogurt sojowy o smaku mango-banan

200 g
34,75 zł/kg
Cena6,95 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni

Produkty marki ALPRO

5.0
z 199 opinii
ALPRO Barista Napój owsiany 750 ml

ALPRO Barista

Napój owsiany

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 23-11-2026
5.0
z 126 opinii
ALPRO Barista Napój kokosowo-sojowy 750 ml

ALPRO Barista

Napój kokosowo-sojowy

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-12-2026
4.9
z 91 opinii
ALPRO Barista Napój owsiano - sojowy o smaku karmelowym 750 ml

ALPRO Barista

Napój owsiano - sojowy o smaku karmelowym

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 09-11-2026
4.9
z 101 opinii
ALPRO Barista Napój migdałowy 750 ml

ALPRO Barista

Napój migdałowy

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-10-2026
4.9
z 55 opinii
ALPRO Barista Napój owsiano-sojowy o smaku waniliowym 750 ml

ALPRO Barista

Napój owsiano-sojowy o smaku waniliowym

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 16-11-2026
4.9
z 76 opinii
ALPRO Produkt sojowy w stylu skyr mango 150 g

ALPRO

Produkt sojowy w stylu skyr mango

150 g
26,60 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni
5.0
z 50 opinii
ALPRO Produkt sojowy w stylu skyr o smaku wanilii 150 g

ALPRO

Produkt sojowy w stylu skyr o smaku wanilii

150 g
26,60 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 27 dniPrzydatny ok. 27 dni
4.8
z 78 opinii
ALPRO Barista Napój owsiany 500 ml

ALPRO Barista

Napój owsiany

500 ml
10,20 zł/l
5,10 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 35 opinii
ALPRO Barista Napój sojowy o smaku naturalnym 1 l

ALPRO Barista

Napój sojowy o smaku naturalnym

1 l
9,55 zł/l
9,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
13,65 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 23-11-2026
5.0
z 38 opinii
ALPRO Produkt kokosowy stracciatella 340 g

ALPRO

Produkt kokosowy stracciatella

340 g
29,38 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni
4.9
z 38 opinii
ALPRO Napój migdałowy 1 l

ALPRO

Napój migdałowy

1 l
12,99 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-10-2026
5.0
z 22 opinii
ALPRO Napój sojowy wysokobiałkowy o smaku czekoladowym 1 l

ALPRO

Napój sojowy wysokobiałkowy o smaku czekoladowym

1 l
8,39 zł/l
8,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
11,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 27 opinii
ALPRO Produkt kokosowy słony karmel 340 g

ALPRO

Produkt kokosowy słony karmel

340 g
29,38 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.8
z 22 opinii
Nowość
ALPRO Napój sojowy wysokobiałkowy o smaku waniliowym 1 l

ALPRO

Napój sojowy wysokobiałkowy o smaku waniliowym

1 l
8,39 zł/l
8,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
11,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2026
4.9
z 48 opinii
ALPRO Napój owsiany 1 l

ALPRO

Napój owsiany

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2026
4.9
z 18 opinii
ALPRO Wysokobiałkowy napój sojowy o smaku czekoladowym 250 ml

ALPRO

Wysokobiałkowy napój sojowy o smaku czekoladowym

250 ml
22,92 zł/l
5,73 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 09-11-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store