Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Alternatywy mleka
Owsiane barista
ALPRO Barista Napój owsiany
Napój owsiany Barista ALPRO 500ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 78 opinii

ALPRO Barista Napój owsiany

500 ml
ALPRO
Belgia
1 szt.8 szt.

5,10 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
14,58 zł/l
7,29 zł
cena za 1 szt. poza zestawem (30% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Doskonale się pieni Bez dodatku cukru* Źródło błonnika Z dodatkiem witamin: B2 i D2 100% roślinny Naturalnie bez laktozy Naturalnie niska zawartość tłuszczów nasyconych. Alpro Barista Owsiane to roślinna alternatywa dla mleka, bez dodatku cukrów (zawiera naturalnie występujące cukry) Dzięki niemu przygotujesz pyszne cappuccino i latte macchiato. Produkujemy go w 100% na bazie roślin, dlatego nie zawiera laktozy. Napój doskonale się pieni, jest z dodatkiem witamin: B2 i D2 oraz jest źródłem błonnika. Dodaj Alpro Barista Owsiane do swojej ulubionej kawy i rozpocznij dzień ze smakiem!


Cechy

Doskonale się pieni

Bez dodatku cukru*

Źródło błonnika i witamin B2,D

100% roślinny

Naturalnie bez laktozy

*Zawiera naturalnie występujące cukry


ALPRO Barista Napój owsiany


Produkt dostępny
Tagi
promocja
wegetariański
wegański
bez laktozy
Oznakowanie Nutri-Score
Nutri-Score to system znakowania pokazujący wartość produktu w diecie, którego celem jest ułatwienie dokonywania prawidłowych wyborów żywieniowych. Produkty oznaczone literami A i B to produkty ważne w diecie, które warto spożywać w większej ilości. Produkty oznaczone literą C to produkty, które powinny być spożywane w sposób umiarkowany. Z kolei oznaczenie D i E wskazuje produkty, których spożycie powinno być ograniczone.
Powiązane promocje
ALPRO Barista Napój owsiany 750 ml
Taniej przy zakupie4 szt.

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
248.00 kJ
3.0%
Wartość energetyczna (kcal)
59.00 kcal
3.0%
Tłuszcz (g)
3.00 g
4.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.30 g
1.5%
Węglowodany (g)
6.70 g
2.6%
w tym cukry (g)
3.30 g
3.7%
Błonnik (g)
1.00 g
Białko (g)
0.80 g
1.6%
Sól (g)
0.13 g
2.2%
Ryboflawina (B2) (mg)
0.000 mg
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
78 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
83%
4
17%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry smak, super się spienia
26.12.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
jak zwykle OK
13.11.2025
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️poręczne małe opakowanie
20.10.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Takie sobie
11.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
10,20 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
DANONE
Marka:
ALPRO
EAN:
5411188134459
Cena za kg:
10,20 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
ALPRO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DANONE
EAN:
5411188134459

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Przed otwarciem dobrze wstrząsnąć. Spieniać do temperatury nie wyższej niż 65 °C. Nie spieniać ponownie. Może być używany na gorąco lub na zimno, nadaje się do przygotowania różnych rodzajów kawy.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: na górze opakowania. Przechowywać w temperaturze od +1 ℃ do +25 ℃. Po otwarciu przechowywać w lodówce w temperaturze od +1 ℃ do +7 ℃, nie dłużej niż 5 dni.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

5


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 1

Maks. temp. °C 25


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

FSC - Mix, FSC C014047


Informacje producenta

Marka

Alpro


Marka standaryzowana

MarkaAlpro

Podmarka

Podmarka Barista


Logotypy stron trzecich

Certified B Corporation

FSC

V-Label Vegan (VEBU)


Opis produktu

Doskonale się pieni Bez dodatku cukru* Źródło błonnika Z dodatkiem witamin: B2 i D2 100% roślinny Naturalnie bez laktozy Naturalnie niska zawartość tłuszczów nasyconych. Alpro Barista Owsiane to roślinna alternatywa dla mleka, bez dodatku cukrów (zawiera naturalnie występujące cukry) Dzięki niemu przygotujesz pyszne cappuccino i latte macchiato. Produkujemy go w 100% na bazie roślin, dlatego nie zawiera laktozy. Napój doskonale się pieni, jest z dodatkiem witamin: B2 i D2 oraz jest źródłem błonnika. Dodaj Alpro Barista Owsiane do swojej ulubionej kawy i rozpocznij dzień ze smakiem!


Oświadczenia żywieniowe

Bez dodatku cukrów, zawiera naturalnie występujące cukry

Naturalnie niska zawartość tłuszczów nasyconych

Źródło błonnika.


Informacje dot. stylu życia

Bez laktozy

Bez dodatku cukru

Produkt odpowiedni dla wegan


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Napój owsiany

Produkty z kategorii Owsiane barista

5.0
z 199 opinii
ALPRO Barista Napój owsiany 750 ml

ALPRO Barista

Napój owsiany

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 23-11-2026
5.0
z 160 opinii
TYMBARK Just Plants Owsiany Barista (bezglutenowy) 1 l

TYMBARK Just Plants

Owsiany Barista (bezglutenowy)

1 l
6,99 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.8
z 78 opinii
ALPRO Barista Napój owsiany 500 ml

ALPRO Barista

Napój owsiany

500 ml
10,20 zł/l
5,10 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 79 opinii
INKA Barista Owsiane 1 l

INKA

Barista Owsiane

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2026
5.0
z 147 opinii
LOVEGE Napój owsiany bez cukru dla baristów 1 l

LOVEGE

Napój owsiany bez cukru dla baristów

1 l
6,99 zł/l
friscontowa cena
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2027
5.0
z 29 opinii
OATLY Napój owsiany barista 1 l

OATLY

Napój owsiany barista

1 l
11,99 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2027
4.6
z 7 opinii
OATLY Napój owsiany barista o smaku popcornu 1 l

OATLY

Napój owsiany barista o smaku popcornu

1 l
11,99 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
3.0
z 2 opinii
OATLY Napój owsiany barista o smaku kokosa 1 l

OATLY

Napój owsiany barista o smaku kokosa

1 l
12,99 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
4.9
z 49 opinii
TYMBARK Just Plants Owsiany Barista (bezglutenowy) 500 ml

TYMBARK Just Plants

Owsiany Barista (bezglutenowy)

500 ml
9,98 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
3.0
z 1 opinii
ECOMIL Napój owsiany barista BIO 1 l

ECOMIL

Napój owsiany barista BIO

1 l
13,99 zł/l
Cena13,99 zł
Do koszyka

Produkty marki ALPRO

5.0
z 199 opinii
ALPRO Barista Napój owsiany 750 ml

ALPRO Barista

Napój owsiany

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 23-11-2026
5.0
z 125 opinii
ALPRO Barista Napój kokosowo-sojowy 750 ml

ALPRO Barista

Napój kokosowo-sojowy

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-12-2026
4.9
z 81 opinii
ALPRO Skyr Style Produkt sojowy bez cukru 400 g

ALPRO Skyr Style

Produkt sojowy bez cukru

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 101 opinii
ALPRO Barista Napój migdałowy 750 ml

ALPRO Barista

Napój migdałowy

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-10-2026
4.9
z 91 opinii
ALPRO Barista Napój owsiano - sojowy o smaku karmelowym 750 ml

ALPRO Barista

Napój owsiano - sojowy o smaku karmelowym

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 09-11-2026
4.9
z 55 opinii
ALPRO Barista Napój owsiano-sojowy o smaku waniliowym 750 ml

ALPRO Barista

Napój owsiano-sojowy o smaku waniliowym

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 16-11-2026
4.9
z 76 opinii
ALPRO Produkt sojowy w stylu skyr mango 150 g

ALPRO

Produkt sojowy w stylu skyr mango

150 g
26,60 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni
5.0
z 50 opinii
ALPRO Produkt sojowy w stylu skyr o smaku wanilii 150 g

ALPRO

Produkt sojowy w stylu skyr o smaku wanilii

150 g
26,60 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 27 dniPrzydatny ok. 27 dni
4.9
z 35 opinii
ALPRO Barista Napój sojowy o smaku naturalnym 1 l

ALPRO Barista

Napój sojowy o smaku naturalnym

1 l
9,55 zł/l
9,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
13,65 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 23-11-2026
5.0
z 38 opinii
ALPRO Produkt kokosowy stracciatella 340 g

ALPRO

Produkt kokosowy stracciatella

340 g
29,38 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni
4.8
z 22 opinii
Nowość
ALPRO Napój sojowy wysokobiałkowy o smaku waniliowym 1 l

ALPRO

Napój sojowy wysokobiałkowy o smaku waniliowym

1 l
8,39 zł/l
8,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
11,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2026
4.9
z 27 opinii
ALPRO Produkt kokosowy słony karmel 340 g

ALPRO

Produkt kokosowy słony karmel

340 g
29,38 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
5.0
z 22 opinii
ALPRO Napój sojowy wysokobiałkowy o smaku czekoladowym 1 l

ALPRO

Napój sojowy wysokobiałkowy o smaku czekoladowym

1 l
8,39 zł/l
8,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
11,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 48 opinii
ALPRO Napój owsiany 1 l

ALPRO

Napój owsiany

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2026
4.9
z 38 opinii
ALPRO Napój migdałowy 1 l

ALPRO

Napój migdałowy

1 l
12,99 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-10-2026
4.9
z 18 opinii
ALPRO Wysokobiałkowy napój sojowy o smaku czekoladowym 250 ml

ALPRO

Wysokobiałkowy napój sojowy o smaku czekoladowym

250 ml
22,92 zł/l
5,73 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 09-11-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store