Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Roślinne zamienniki nabiału
Jogurty roślinne na bazie soi
ALPRO Produkt sojowy kokos
Produkt sojowy kokos ALPRO 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 57 opinii

ALPRO Produkt sojowy kokos

400 g
ALPRO
Belgia

Cena9,99 zł
24,97 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Zawiera żywe kultury bakterii Niska zawartość cukru i tłuszczy Źródło 5 składników odżywczych: witaminy B12, B6, D2, wapń i białko 100 % roślinny Naturalnie nie zawiera laktozy Bezglutenowy Soja wolna od modyfikacji genetycznych Delikatny, tropikalny smak kokosa myślami przenosi na egzotyczną plażę. Nasze Alpro z dodatkiem kokosa zawiera 5 składników odżywczych: witaminy B12, B6, D2 oraz białko i wapń. Nie zawiera glutenu ani laktozy, ma niską zawartość cukru i tłuszczy. Produkowany z soi wolnej od modyfikacji genetycznych. Dodaj go do owsianki lub musli i odmień swoje śniadanie!


ALPRO Produkt sojowy kokos


Produkt dostępny
Data przydatności: około 27 dni
Dostępne warianty
ALPRO Produkt sojowy naturalny
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
wegański
bez laktozy

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
226.00 kJ
2.7%
Wartość energetyczna (kcal)
54.00 kcal
2.7%
Tłuszcz (g)
2.90 g
4.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.00 g
5.0%
Węglowodany (g)
2.40 g
0.9%
w tym cukry (g)
2.20 g
2.4%
Błonnik (g)
0.90 g
Białko (g)
3.90 g
7.8%
Sól (g)
0.23 g
3.8%
Witamina B6 (mg)
0.21 mg
15.0%
Witamina B12 (µg)
0.38 g
15.2%
Witamina D (µg)
0.75 g
15.0%
Wapń (mg)
120.00 mg
15.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
57 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
4%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
❤️❤️❤️
01.12.2025
0
0
Svitlana
zweryfikowano
Zgłaszam
Fajny smak z delikatna nuta kokosa, dobry jak do slodkich rzeczy tak i do salatek
29.10.2025
0
1
Svitlana
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczny jogurt z delikatnym kokosowym smakiem
24.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
24,97 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
DANONE
Marka:
ALPRO
EAN:
5411188138051
Cena za kg:
24,97 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
ALPRO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DANONE
EAN:
5411188138051

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: na górze opakowania. Przechowywać w temperaturze od +1 ℃ do +7 ℃. Po otwarciu zamknąć i spożyć w ciągu 5 dni.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

5


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 1

Maks. temp. °C 7


Informacje producenta

Marka

Alpro


Marka standaryzowana

MarkaAlpro

Logotypy stron trzecich

V-Label Vegan (VEBU)


Opis produktu

Zawiera żywe kultury bakterii Niska zawartość cukru i tłuszczy Źródło 5 składników odżywczych: witaminy B12, B6, D2, wapń i białko 100 % roślinny Naturalnie nie zawiera laktozy Bezglutenowy Soja wolna od modyfikacji genetycznych Delikatny, tropikalny smak kokosa myślami przenosi na egzotyczną plażę. Nasze Alpro z dodatkiem kokosa zawiera 5 składników odżywczych: witaminy B12, B6, D2 oraz białko i wapń. Nie zawiera glutenu ani laktozy, ma niską zawartość cukru i tłuszczy. Produkowany z soi wolnej od modyfikacji genetycznych. Dodaj go do owsianki lub musli i odmień swoje śniadanie!


O marce

Alpro. Roślinnie, zawsze pysznie!


Oświadczenia żywieniowe

Źródło 5 składników odżywczych: bogaty w białko, źródło wapnia i witamin: B6, B12 i D2.

Niska zawartość tłuszczu i cukrów.


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy

Bez laktozy

Niska zawartość cukru

Produkt odpowiedni dla wegan


Podzielony opis produktu

Functional Name Produkt sojowy

Variant kokos

Produkty z kategorii Jogurty roślinne na bazie soi

4.9
z 81 opinii
ALPRO Skyr Style Produkt sojowy bez cukru 400 g

ALPRO Skyr Style

Produkt sojowy bez cukru

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 76 opinii
ALPRO Produkt sojowy w stylu skyr mango 150 g

ALPRO

Produkt sojowy w stylu skyr mango

150 g
26,60 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni
5.0
z 50 opinii
ALPRO Produkt sojowy w stylu skyr o smaku wanilii 150 g

ALPRO

Produkt sojowy w stylu skyr o smaku wanilii

150 g
26,60 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 27 dniPrzydatny ok. 27 dni
5.0
z 105 opinii
ALPRO Skyr Style Produkt sojowy waniliowy 400 g

ALPRO Skyr Style

Produkt sojowy waniliowy

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.9
z 97 opinii
ALPRO Skyr Style Produkt sojowy mango 400 g

ALPRO Skyr Style

Produkt sojowy mango

400 g
24,97 zł/kg
friscontowa cena
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.9
z 90 opinii
ALPRO Skyr Style Produkt sojowy truskawka 400 g

ALPRO Skyr Style

Produkt sojowy truskawka

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.9
z 85 opinii
ALPRO Produkt sojowy brzoskwiniowy 150 g

ALPRO

Produkt sojowy brzoskwiniowy

150 g
32,60 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni
5.0
z 60 opinii
ALPRO Produkt sojowy jagodowy 150 g

ALPRO

Produkt sojowy jagodowy

150 g
32,60 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 30 dniPrzydatny ok. 30 dni
5.0
z 56 opinii
ALPRO Produkt sojowy naturalny 400 g

ALPRO

Produkt sojowy naturalny

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 81 opinii
ALPRO Produkt sojowy jagoda 400 g

ALPRO

Produkt sojowy jagoda

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 25 dniPrzydatny ok. 25 dni
4.9
z 74 opinii
ALPRO Produkt sojowy wiśnia 400 g

ALPRO

Produkt sojowy wiśnia

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni
5.0
z 57 opinii
ALPRO Produkt sojowy kokos 400 g

ALPRO

Produkt sojowy kokos

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 27 dniPrzydatny ok. 27 dni
5.0
z 23 opinii
ALPRO Produkt sojowy wanilia 400 g

ALPRO

Produkt sojowy wanilia

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 23 opinii
ALPRO Jogurt sojowy o smaku truskawka-porzeczka-malina 200 g

ALPRO

Jogurt sojowy o smaku truskawka-porzeczka-malina

200 g
34,75 zł/kg
Cena6,95 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.8
z 18 opinii
ALPRO Jogurt sojowy o smaku mango-banan 200 g

ALPRO

Jogurt sojowy o smaku mango-banan

200 g
34,75 zł/kg
Cena6,95 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni

Produkty marki ALPRO

5.0
z 199 opinii
ALPRO Barista Napój owsiany 750 ml

ALPRO Barista

Napój owsiany

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 23-11-2026
5.0
z 125 opinii
ALPRO Barista Napój kokosowo-sojowy 750 ml

ALPRO Barista

Napój kokosowo-sojowy

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-12-2026
4.9
z 81 opinii
ALPRO Skyr Style Produkt sojowy bez cukru 400 g

ALPRO Skyr Style

Produkt sojowy bez cukru

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 101 opinii
ALPRO Barista Napój migdałowy 750 ml

ALPRO Barista

Napój migdałowy

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-10-2026
4.9
z 91 opinii
ALPRO Barista Napój owsiano - sojowy o smaku karmelowym 750 ml

ALPRO Barista

Napój owsiano - sojowy o smaku karmelowym

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 09-11-2026
4.9
z 55 opinii
ALPRO Barista Napój owsiano-sojowy o smaku waniliowym 750 ml

ALPRO Barista

Napój owsiano-sojowy o smaku waniliowym

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 16-11-2026
4.9
z 76 opinii
ALPRO Produkt sojowy w stylu skyr mango 150 g

ALPRO

Produkt sojowy w stylu skyr mango

150 g
26,60 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni
4.8
z 78 opinii
ALPRO Barista Napój owsiany 500 ml

ALPRO Barista

Napój owsiany

500 ml
10,20 zł/l
5,10 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 50 opinii
ALPRO Produkt sojowy w stylu skyr o smaku wanilii 150 g

ALPRO

Produkt sojowy w stylu skyr o smaku wanilii

150 g
26,60 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 27 dniPrzydatny ok. 27 dni
4.9
z 35 opinii
ALPRO Barista Napój sojowy o smaku naturalnym 1 l

ALPRO Barista

Napój sojowy o smaku naturalnym

1 l
9,55 zł/l
9,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
13,65 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 23-11-2026
5.0
z 38 opinii
ALPRO Produkt kokosowy stracciatella 340 g

ALPRO

Produkt kokosowy stracciatella

340 g
29,38 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni
4.8
z 22 opinii
Nowość
ALPRO Napój sojowy wysokobiałkowy o smaku waniliowym 1 l

ALPRO

Napój sojowy wysokobiałkowy o smaku waniliowym

1 l
8,39 zł/l
8,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
11,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2026
4.9
z 27 opinii
ALPRO Produkt kokosowy słony karmel 340 g

ALPRO

Produkt kokosowy słony karmel

340 g
29,38 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
5.0
z 22 opinii
ALPRO Napój sojowy wysokobiałkowy o smaku czekoladowym 1 l

ALPRO

Napój sojowy wysokobiałkowy o smaku czekoladowym

1 l
8,39 zł/l
8,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
11,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 48 opinii
ALPRO Napój owsiany 1 l

ALPRO

Napój owsiany

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2026
4.9
z 38 opinii
ALPRO Napój migdałowy 1 l

ALPRO

Napój migdałowy

1 l
12,99 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store