Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Alternatywy mleka
Sojowe
ISOLA BIO Napój sojowy bezglutenowy BIO
Napój sojowy bezglutenowy BIO ISOLA BIO 1.00l
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 2 opinii

ISOLA BIO Napój sojowy bezglutenowy BIO

1 l
ISOLA BIO

Cena11,19 zł
11,19 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 14.10.2026
Dostępne warianty
ISOLA BIO Napój jaglany bezglutenowy BIO
Pokaż wszystkie
Tagi
bio
wegetariański
bezglutenowy
wegański
bez laktozy

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
2 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
DOMINIKA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.12.2025
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
11,19 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
1 l
Dostawca:
EKO-WITAL
Marka:
ISOLA BIO
EAN:
8023678161387
Cena za kg:
11,19 zł/l
Pojemność:
1 l
Marka:
ISOLA BIO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EKO-WITAL
EAN:
8023678161387

Produkty z kategorii Sojowe

5.0
z 29 opinii
NATUMI Napój Sojowy Naturalny bezglutenowy BIO 1 l

NATUMI

Napój Sojowy Naturalny bezglutenowy BIO

1 l
7,49 zł/l
7,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2026
4.9
z 35 opinii
ALPRO Barista Napój sojowy o smaku naturalnym 1 l

ALPRO Barista

Napój sojowy o smaku naturalnym

1 l
9,55 zł/l
9,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
13,65 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 23-11-2026
5.0
z 22 opinii
ALPRO Napój sojowy wysokobiałkowy o smaku czekoladowym 1 l

ALPRO

Napój sojowy wysokobiałkowy o smaku czekoladowym

1 l
8,39 zł/l
8,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
11,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.8
z 22 opinii
Nowość
ALPRO Napój sojowy wysokobiałkowy o smaku waniliowym 1 l

ALPRO

Napój sojowy wysokobiałkowy o smaku waniliowym

1 l
8,39 zł/l
8,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
11,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2026
4.9
z 18 opinii
ALPRO Wysokobiałkowy napój sojowy o smaku czekoladowym 250 ml

ALPRO

Wysokobiałkowy napój sojowy o smaku czekoladowym

250 ml
22,92 zł/l
5,73 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 09-11-2026
5.0
z 9 opinii
ALPRO Wysokobiałkowy napój sojowy o smaku karmelu i kawy 250 ml

ALPRO

Wysokobiałkowy napój sojowy o smaku karmelu i kawy

250 ml
19,28 zł/l
4,82 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026
4.9
z 18 opinii
INKA Napój sojowy z wapniem i witaminami 1 l

INKA

Napój sojowy z wapniem i witaminami

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2027
4.9
z 143 opinii
ALPRO Napój sojowy bez cukru 1 l

ALPRO

Napój sojowy bez cukru

1 l
9,99 zł/l
friscontowa cena
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026
4.9
z 83 opinii
ALPRO Napój sojowy waniliowy 1 l

ALPRO

Napój sojowy waniliowy

1 l
13,99 zł/l
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-12-2026
4.9
z 105 opinii
ALPRO Napój sojowy oryginalny 1 l

ALPRO

Napój sojowy oryginalny

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2026
4.8
z 22 opinii
ALPRO Napój sojowy waniliowy 250 ml

ALPRO

Napój sojowy waniliowy

250 ml
19,96 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2026
4.9
z 38 opinii
ALPRO Napój sojowy czekoladowy 250 ml

ALPRO

Napój sojowy czekoladowy

250 ml
23,40 zł/l
Cena5,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2026
5.0
z 2 opinii
ISOLA BIO Napój sojowy bezglutenowy BIO 1 l

ISOLA BIO

Napój sojowy bezglutenowy BIO

1 l
11,19 zł/l
Cena11,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026

Produkty marki ISOLA BIO

5.0
z 16 opinii
ISOLA BIO Napój owsiany BIO 1 l

ISOLA BIO

Napój owsiany BIO

1 l
7,99 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
5.0
z 1 opinii
ISOLA BIO Napój z ryżu brązowego bezglutenowy BIO 1 l

ISOLA BIO

Napój z ryżu brązowego bezglutenowy BIO

1 l
11,99 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
ISOLA BIO Napój jaglany bezglutenowy BIO 1 l

ISOLA BIO

Napój jaglany bezglutenowy BIO

1 l
13,39 zł/l
Cena13,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-11-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store