Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Wieprzowina
Polędwiczka
FARMY ROZTOCZA Polędwiczka wieprzowa BIO
Polędwiczka wieprzowa BIO FARMY ROZTOCZA 300g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 49 opinii

FARMY ROZTOCZA Polędwiczka wieprzowa BIO

300 g
FARMY ROZTOCZA
Polska

Cena28,59 zł
95,30 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 4 dni
Tagi
bio
Lokalni Dostawcy

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
49 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
80%
4
18%
3
2%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Przecietna
20.04.2026
0
0
BEATA
zweryfikowano
Zgłaszam
dwa małe kawałki nie równo przecięte , mięsko świeże ,👍️
21.11.2025
0
0
Izabella
zweryfikowano
Zgłaszam
Polędwiczka rzeczywiście extra!
06.06.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
świeża, smaczna
28.01.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam, dobrej jakości mięsko.
12.12.2023
0
0
Wioletta
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszniutkie!!!
06.09.2023
0
0
Klaudiusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo świeża i delikatna w smaku
12.04.2023
0
0
Ludmiła
zweryfikowano
Zgłaszam
Dojechały do mnie w idealnym stanie. Polędwiczki najlepsze są z grilla. Idealne, kształtne i pachnące świeżością.
20.04.2022
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Mięso super. Opakowanie tragiczne.
11.12.2021
0
1
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Bałem się kupować mięso zdalnie, okazało się że jest bardzo w porządku.
05.07.2021
0
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.08.2026
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.07.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
25.06.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
24.04.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
10.03.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.02.2026
0
0
małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.01.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.01.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.01.2026
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.01.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
95,30 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
300 g
Dostawca:
FARMY ROZTOCZA
Marka:
FARMY ROZTOCZA
EAN:
5903857596007
Cena za kg:
95,30 zł/kg
Waga:
300 g
Marka:
FARMY ROZTOCZA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
FARMY ROZTOCZA
EAN:
5903857596007

Produkty z kategorii Polędwiczka

4.9
z 168 opinii

25% taniej

ŁUKÓW Polędwiczka wieprzowa (400g-600g) 500 g

ŁUKÓW

Polędwiczka wieprzowa (400g-600g)

~500 g
35,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna17,99 zł
23,85 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.9
z 403 opinii
DOLINA DOBRA Polędwiczka wieprzowa (400g-600g) 500 g

DOLINA DOBRA

Polędwiczka wieprzowa (400g-600g)

~500 g
67,98 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.8
z 49 opinii
FARMY ROZTOCZA Polędwiczka wieprzowa BIO 300 g

FARMY ROZTOCZA

Polędwiczka wieprzowa BIO

300 g
95,30 zł/kg
Cena28,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni

Produkty marki FARMY ROZTOCZA

4.8
z 101 opinii
FARMY ROZTOCZA Parówki farmerki BIO 250 g

FARMY ROZTOCZA

Parówki farmerki BIO

250 g
57,56 zł/kg
Cena14,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.8
z 53 opinii
FARMY ROZTOCZA Burger wołowy BIO 200 g

FARMY ROZTOCZA

Burger wołowy BIO

200 g
88,45 zł/kg
Cena17,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 92 opinii
FARMY ROZTOCZA Szynka na maśle pieczona plastry BIO 100 g

FARMY ROZTOCZA

Szynka na maśle pieczona plastry BIO

100 g
139,90 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.9
z 47 opinii
FARMY ROZTOCZA Szynka na soli morskiej w plastrach bio 100 g

FARMY ROZTOCZA

Szynka na soli morskiej w plastrach bio

100 g
126,90 zł/kg
Cena12,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.9
z 113 opinii
FARMY ROZTOCZA Szynka ze wsi w plastrach BIO 100 g

FARMY ROZTOCZA

Szynka ze wsi w plastrach BIO

100 g
135,90 zł/kg
Cena13,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 68 opinii
FARMY ROZTOCZA Szynka drobiowa w plastrach bio 100 g

FARMY ROZTOCZA

Szynka drobiowa w plastrach bio

100 g
129,90 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
4.9
z 87 opinii
FARMY ROZTOCZA Szynka gotowana w plastrach BIO 100 g

FARMY ROZTOCZA

Szynka gotowana w plastrach BIO

100 g
135,90 zł/kg
Cena13,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
5.0
z 120 opinii
FARMY ROZTOCZA Kiełbasa firmowa BIO (240g - 360g) 300 g

FARMY ROZTOCZA

Kiełbasa firmowa BIO (240g - 360g)

~300 g
73,30 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.7
z 92 opinii
FARMY ROZTOCZA Kiełbasa biała BIO (240g-360g) 300 g

FARMY ROZTOCZA

Kiełbasa biała BIO (240g-360g)

~300 g
66,63 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
4.9
z 34 opinii
FARMY ROZTOCZA Schab na soli morskiej w plastrach bio 100 g

FARMY ROZTOCZA

Schab na soli morskiej w plastrach bio

100 g
126,90 zł/kg
Cena12,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
5.0
z 125 opinii
FARMY ROZTOCZA Schab na maśle pieczony plastry BIO 100 g

FARMY ROZTOCZA

Schab na maśle pieczony plastry BIO

100 g
136,90 zł/kg
Cena13,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 146 opinii
FARMY ROZTOCZA Kabanosy extra BIO (120g-240g) 150 g

FARMY ROZTOCZA

Kabanosy extra BIO (120g-240g)

~150 g
133,27 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
4.9
z 52 opinii
FARMY ROZTOCZA Polędwica matuli plastry BIO 100 g

FARMY ROZTOCZA

Polędwica matuli plastry BIO

100 g
142,50 zł/kg
Cena14,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 48 opinii
Nowość
FARMY ROZTOCZA Pasztet farmerski 180 g

FARMY ROZTOCZA

Pasztet farmerski

180 g
62,50 zł/kg
Cena11,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 46 opinii
FARMY ROZTOCZA Pasztet z żurawiną 180 g

FARMY ROZTOCZA

Pasztet z żurawiną

180 g
62,50 zł/kg
Cena11,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 50 opinii
FARMY ROZTOCZA Kiełbasa krakowska sucha w plastrach BIO 80 g

FARMY ROZTOCZA

Kiełbasa krakowska sucha w plastrach BIO

80 g
169,38 zł/kg
Cena13,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store