Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Paluszki, krakersy
Paluszki solone
EKO WITAL Pałeczki z amarantusem bezglutenowe BIO
Pałeczki z amarantusem bezglutenowe BIO EKO WITAL 50g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 32 opinii

EKO WITAL Pałeczki z amarantusem bezglutenowe BIO

50 g
EKO WITAL

Cena5,99 zł
119,80 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Tagi
bio
wegetariański
bezglutenowy
wegański

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
32 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
88%
4
9%
3
3%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne
10.02.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne paluszki o dobrym składzie.
13.11.2025
0
0
madziulajackiewicz
zweryfikowano
Zgłaszam
Specyficzny smak
31.05.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.08.2026
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.07.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.06.2026
0
0
Dominika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.06.2026
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.06.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.06.2026
0
0
Luiza
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.03.2026
0
0
Sławomir
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.03.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
06.03.2026
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.02.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.01.2026
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.01.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.12.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.12.2025
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.11.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
13.11.2025
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.10.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
119,80 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
50 g
Dostawca:
EKO-WITAL
Marka:
EKO WITAL
EAN:
5908249973152
Cena za kg:
119,80 zł/kg
Waga:
50 g
Marka:
EKO WITAL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EKO-WITAL
EAN:
5908249973152

Produkty z kategorii Paluszki solone

5.0
z 189 opinii
BESKIDZKIE Paluszki z solą 240 g

BESKIDZKIE

Paluszki z solą

240 g
16,63 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
4,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-11-2026
4.9
z 175 opinii
LAJKONIK Paluszki słone 200 g

LAJKONIK

Paluszki słone

200 g
22,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,59 zł
4,84 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 67 opinii

15% taniej

LAJKONIK Junior Paluszki słone 180 g

LAJKONIK Junior

Paluszki słone

180 g
25,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,59 zł
5,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 106 opinii
LUBELLA Natures Paluszki zakręcone z solą morską 70 g

LUBELLA Natures

Paluszki zakręcone z solą morską

70 g
41,29 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 72 opinii
BESKIDZKIE Paluchy z solą 100 g

BESKIDZKIE

Paluchy z solą

100 g
24,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,49 zł
2,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-12-2026
4.9
z 44 opinii

25% taniej

BESKIDZKIE Paluszki delikatesowe 200 g

BESKIDZKIE

Paluszki delikatesowe

200 g
19,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
5,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-11-2026
5.0
z 6 opinii

21% taniej

BESKIDZKIE Paluszki z solą 70 g

BESKIDZKIE

Paluszki z solą

70 g
21,29 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna1,49 zł
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2026
4.8
z 79 opinii
LUBELLA Paluszki z solą 275 g

LUBELLA

Paluszki z solą

275 g
19,45 zł/kg
Cena5,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 116 opinii
LUBELLA Paluszki z sezamem 70 g

LUBELLA

Paluszki z sezamem

70 g
26,43 zł/kg
Cena1,85 zł
Do koszyka
5.0
z 86 opinii
LORENZ Saltletts Słone paluszki 250 g

LORENZ Saltletts

Słone paluszki

250 g
31,56 zł/kg
Cena7,89 zł
Do koszyka
4.9
z 28 opinii
LAJKONIK Paluszki słone 70 g

LAJKONIK

Paluszki słone

70 g
39,86 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
4.8
z 32 opinii
EKO WITAL Pałeczki z amarantusem bezglutenowe BIO 50 g

EKO WITAL

Pałeczki z amarantusem bezglutenowe BIO

50 g
119,80 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 22 opinii
ENVOY Paluszki orkiszowe pełnoziarniste naturalne BIO 150 g

ENVOY

Paluszki orkiszowe pełnoziarniste naturalne BIO

150 g
65,27 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2027
5.0
z 35 opinii
ENVOY Paluszki orkiszowe pełnoziarniste solone BIO 150 g

ENVOY

Paluszki orkiszowe pełnoziarniste solone BIO

150 g
65,27 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2027
4.9
z 20 opinii
BESKIDZKIE Mix Tuba Paluszki i precelki z solą 275 g

BESKIDZKIE

Mix Tuba Paluszki i precelki z solą

275 g
29,05 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-11-2026
5.0
z 3 opinii
SCHAR Paluszki - salinis sticks bezglutenowe 75 g

SCHAR

Paluszki - salinis sticks bezglutenowe

75 g
133,20 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-10-2026
5.0
z 17 opinii
BESKIDZKIE Misiaki Paluszki 60 g

BESKIDZKIE Misiaki

Paluszki

60 g
33,17 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026

Produkty marki EKO WITAL

4.9
z 19 opinii
EKO WITAL Mus truskawkowy BIO 250 g

EKO WITAL

Mus truskawkowy BIO

250 g
39,96 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2028
4.9
z 347 opinii
EKO WITAL Buraki gotowane BIO 500 g

EKO WITAL

Buraki gotowane BIO

500 g
13,98 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,99 zł
Do koszyka
5.0
z 93 opinii
EKO WITAL Passata pomidorowa BIO 680 g

EKO WITAL

Passata pomidorowa BIO

680 g
11,75 zł/kg
Cena7,99 zł
Kaucja: + 4,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-08-2027
4.9
z 45 opinii
EKO WITAL Bulion drobiowy (6 kostek) bezglutenowy BIO 66 g

EKO WITAL

Bulion drobiowy (6 kostek) bezglutenowy BIO

66 g
98,33 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-05-2027
5.0
z 26 opinii
EKO WITAL Bulion wołowy (6 kostek) bezglutenowy BIO 66 g

EKO WITAL

Bulion wołowy (6 kostek) bezglutenowy BIO

66 g
102,88 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-07-2027
5.0
z 51 opinii
EKO WITAL Mleko 3,5% tłuszczu BIO 1 l

EKO WITAL

Mleko 3,5% tłuszczu BIO

1 l
9,15 zł/l
Cena9,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
5.0
z 30 opinii
EKO WITAL Kukurydza konserwowa BIO 340 g

EKO WITAL

Kukurydza konserwowa BIO

340 g
27,21 zł/kg
Cena9,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-12-2027
5.0
z 33 opinii
EKO WITAL Fasola biała BIO 360 g

EKO WITAL

Fasola biała BIO

360 g
19,97 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
4.8
z 22 opinii
EKO WITAL Fasola czerwona kidney BIO 360 g

EKO WITAL

Fasola czerwona kidney BIO

360 g
19,97 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
4.9
z 14 opinii
EKO WITAL Płatki śniadaniowe - muszelki czekoladowe BIO 300 g

EKO WITAL

Płatki śniadaniowe - muszelki czekoladowe BIO

300 g
33,30 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027
4.9
z 17 opinii
EKO WITAL Płatki śniadaniowe - kulki czekoladowe BIO 300 g

EKO WITAL

Płatki śniadaniowe - kulki czekoladowe BIO

300 g
36,63 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027
5.0
z 4 opinii
EKO WITAL Płatki śniadaniowe - kulki miodowe BIO 300 g

EKO WITAL

Płatki śniadaniowe - kulki miodowe BIO

300 g
36,63 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026
5.0
z 4 opinii
EKO WITAL Płatki śniadaniowe (czekoladowe) BIO 300 g

EKO WITAL

Płatki śniadaniowe (czekoladowe) BIO

300 g
33,30 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-12-2026
5.0
z 26 opinii
EKO WITAL Płatki śniadaniowe kukurydziane bez dodatku cukru BIO 300 g

EKO WITAL

Płatki śniadaniowe kukurydziane bez dodatku cukru BIO

300 g
29,97 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027
4.9
z 15 opinii
EKO WITAL Ciastka orkiszowe pełnoziarniste z kawałkami czekolady BIO 250 g

EKO WITAL

Ciastka orkiszowe pełnoziarniste z kawałkami czekolady BIO

250 g
46,20 zł/kg
Cena11,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-12-2026
5.0
z 27 opinii
EKO WITAL Ciastka orkiszowe pełnoziarniste z cytryną i imbirem BIO 250 g

EKO WITAL

Ciastka orkiszowe pełnoziarniste z cytryną i imbirem BIO

250 g
46,36 zł/kg
Cena11,59 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store