Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Paluszki, krakersy
Paluszki solone
LAJKONIK Paluszki słone
Paluszki słone LAJKONIK 70g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 28 opinii

LAJKONIK Paluszki słone

70 g
LAJKONIK

Cena2,79 zł
39,86 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Paluszki słone Lajkonik to niezwykle popularna i lubiana przekąska o charakterystycznym delikatnym pszennym smaku. Paluszki Lajkonik wyróżniają się wyjątkową chrupkością i wybornym smakiem. Swoje walory zawdzięczają tradycyjnej recepturze, technice wypieku i najwyższej jakości składnikom.

**Paluszki Lajkonik od wielu lat goszczą na stołach podczas imprez, konferencji, spotkań towarzyskich. To uniwersalna przekąska, która pasuje na wiele okazji. Paluszki, pomimo że słone są stosunkowo małokaloryczne.

Paluszki Lajkonik – najważniejsze cechy:

  • Chrupiące, dobrze wypieczone
  • Z najwyższej jakości mąki
  • Wypiekane według tradycyjnej receptury
  • Korzystna relacja jakości do ceny

Cechy

z olejem rzepakowym

produkt wegański

bez dodatku wzmacniaczy smaku

wypiekane w piecu


LAJKONIK Paluszki słone


Produkt dostępny

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1603.00 kJ
19.1%
Wartość energetyczna (kcal)
379.00 kcal
19.0%
Tłuszcz (g)
4.00 g
5.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.40 g
2.0%
Węglowodany (g)
72.00 g
27.7%
w tym cukry (g)
2.70 g
3.0%
Błonnik (g)
3.40 g
Białko (g)
12.00 g
24.0%
Sól (g)
3.00 g
50.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
28 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
7%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Władysława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.08.2026
0
0
Damian
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.07.2026
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.06.2026
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.06.2026
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.05.2026
0
0
Władysława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.05.2026
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.04.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
28.04.2026
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.04.2026
0
0
GRAŻYNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.02.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.02.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.01.2026
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.01.2026
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.01.2026
0
0
Malgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.12.2025
0
0
Elektro
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.12.2025
0
0
Sebastian
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.10.2025
0
0
Kasia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.09.2025
0
0
JADWIGA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.09.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
39,86 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
70 g
Dostawca:
BAHLSEN
Marka:
LAJKONIK
EAN:
5900320002775
Cena za kg:
39,86 zł/kg
Waga:
70 g
Marka:
LAJKONIK
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BAHLSEN
EAN:
5900320002775

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w zaciemnionym i suchym miejscu, z dala od źródła ciepła.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Informacje producenta

Marka

Lajkonik


Marka standaryzowana

MarkaLajkonik

O marce

Lajkonik Legendarny smak Tak powstaje legendarny smak Od pokoleń wypiekamy pod Krakowem Używamy wysokiej klasy mąki Mamy serce do słonych wypieków Jesteśmy częścią Lorenz od 1993


Informacje dot. stylu życia

Produkt odpowiedni dla wegan


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Paluszki

Wariant klasyczne


O producencie

Nr 1 w Polsce** ** Lajkonik Snacks za Nielsen - Panel Handlu Detalicznego, Cała Polska jako suma rynków: Hipermarkety, Supermarkety bez Dyskontów, Dyskonty, Duże, Średnie i Małe sklepy spożywcze, Sklepy winno-cukiernicze, sprzedaż wartościowa w PLN w okresie I-XII 2015 w segmencie paluszków w kategorii słonych przekąsek.

Dodatkowe informacje

Dobrze się spotkać! Poznaj 973 powody, dla których warto się spotkać: Powód 8 Dobrze się spotkać, żeby nie być samemu jak palec. Powód 215 Dobrze się spotkać i uchylić rąbka tajemnicy. Powód 332 Dobrze się spotkać bez zbędnych ceregieli. Potrzebujesz więcej powodów? Dołącz do nas na: facebook.com/LajkonikPL

Produkty z kategorii Paluszki solone

5.0
z 189 opinii
BESKIDZKIE Paluszki z solą 240 g

BESKIDZKIE

Paluszki z solą

240 g
16,63 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
4,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-11-2026
4.9
z 175 opinii
LAJKONIK Paluszki słone 200 g

LAJKONIK

Paluszki słone

200 g
22,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,59 zł
4,84 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 67 opinii

15% taniej

LAJKONIK Junior Paluszki słone 180 g

LAJKONIK Junior

Paluszki słone

180 g
25,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,59 zł
5,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 106 opinii
LUBELLA Natures Paluszki zakręcone z solą morską 70 g

LUBELLA Natures

Paluszki zakręcone z solą morską

70 g
41,29 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 72 opinii
BESKIDZKIE Paluchy z solą 100 g

BESKIDZKIE

Paluchy z solą

100 g
24,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,49 zł
2,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-12-2026
4.9
z 44 opinii

25% taniej

BESKIDZKIE Paluszki delikatesowe 200 g

BESKIDZKIE

Paluszki delikatesowe

200 g
19,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
5,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-11-2026
4.8
z 79 opinii
LUBELLA Paluszki z solą 275 g

LUBELLA

Paluszki z solą

275 g
19,45 zł/kg
Cena5,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 6 opinii

21% taniej

BESKIDZKIE Paluszki z solą 70 g

BESKIDZKIE

Paluszki z solą

70 g
21,29 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna1,49 zł
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2026
4.9
z 116 opinii
LUBELLA Paluszki z sezamem 70 g

LUBELLA

Paluszki z sezamem

70 g
26,43 zł/kg
Cena1,85 zł
Do koszyka
5.0
z 86 opinii
LORENZ Saltletts Słone paluszki 250 g

LORENZ Saltletts

Słone paluszki

250 g
31,56 zł/kg
Cena7,89 zł
Do koszyka
5.0
z 35 opinii
ENVOY Paluszki orkiszowe pełnoziarniste solone BIO 150 g

ENVOY

Paluszki orkiszowe pełnoziarniste solone BIO

150 g
65,27 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2027
4.9
z 22 opinii
ENVOY Paluszki orkiszowe pełnoziarniste naturalne BIO 150 g

ENVOY

Paluszki orkiszowe pełnoziarniste naturalne BIO

150 g
65,27 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2027
4.9
z 28 opinii
LAJKONIK Paluszki słone 70 g

LAJKONIK

Paluszki słone

70 g
39,86 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
4.9
z 20 opinii
BESKIDZKIE Mix Tuba Paluszki i precelki z solą 275 g

BESKIDZKIE

Mix Tuba Paluszki i precelki z solą

275 g
29,05 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-11-2026
4.8
z 32 opinii
EKO WITAL Pałeczki z amarantusem bezglutenowe BIO 50 g

EKO WITAL

Pałeczki z amarantusem bezglutenowe BIO

50 g
119,80 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
SCHAR Paluszki - salinis sticks bezglutenowe 75 g

SCHAR

Paluszki - salinis sticks bezglutenowe

75 g
133,20 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-10-2026
5.0
z 17 opinii
BESKIDZKIE Misiaki Paluszki 60 g

BESKIDZKIE Misiaki

Paluszki

60 g
33,17 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026

Produkty marki LAJKONIK

4.9
z 175 opinii
LAJKONIK Paluszki słone 200 g

LAJKONIK

Paluszki słone

200 g
22,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,59 zł
4,84 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 50 opinii

23% taniej

LAJKONIK Junior Wesołe Literki Krakersy solone 120 g

LAJKONIK Junior

Wesołe Literki Krakersy solone

120 g
41,58 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,99 zł
6,45 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2026
5.0
z 67 opinii

15% taniej

LAJKONIK Junior Paluszki słone 180 g

LAJKONIK Junior

Paluszki słone

180 g
25,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,59 zł
5,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 49 opinii
Nowość
LAJKONIK Junior Safari Drobne pieczywo o smaku waniliowym 125 g

LAJKONIK Junior

Safari Drobne pieczywo o smaku waniliowym

125 g
31,92 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
4,85 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 87 opinii
LAJKONIK Precelki 130 g

LAJKONIK

Precelki

130 g
38,38 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
5.0
z 99 opinii
LAJKONIK DOBRY CHRUP Krakersy obficie posypane ziarnami sezamu lnu i chia 100 g

LAJKONIK DOBRY CHRUP

Krakersy obficie posypane ziarnami sezamu lnu i chia

100 g
67,50 zł/kg
Cena6,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2026
4.9
z 126 opinii
LAJKONIK Krakersy Super 180 g

LAJKONIK

Krakersy Super

180 g
33,28 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
4.9
z 60 opinii
LAJKONIK Krakersy Mini Solone 100 g

LAJKONIK

Krakersy Mini Solone

100 g
56,90 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2027
5.0
z 40 opinii
LAJKONIK Krakersy Mini Ser i Cebula 100 g

LAJKONIK

Krakersy Mini Ser i Cebula

100 g
56,90 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2027
5.0
z 2 opinii
LAJKONIK Krakersy Mini Bruschetta 100 g

LAJKONIK

Krakersy Mini Bruschetta

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2027
5.0
z 4 opinii
LAJKONIK Krakersy Mini BBQ 100 g

LAJKONIK

Krakersy Mini BBQ

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-03-2027
5.0
z 15 opinii
LAJKONIK DOBRY CHRUP Paluchy pełne ziaren sezamu 100 g

LAJKONIK DOBRY CHRUP

Paluchy pełne ziaren sezamu

100 g
59,50 zł/kg
Cena5,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2026
4.9
z 16 opinii
LAJKONIK Rewersy oryginalne 100 g

LAJKONIK

Rewersy oryginalne

100 g
77,90 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027
5.0
z 4 opinii
LAJKONIK Rewersy z ziołami prowansalskimi 100 g

LAJKONIK

Rewersy z ziołami prowansalskimi

100 g
77,90 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027
5.0
z 10 opinii
LAJKONIK Mini paluchy o smaku paprykowym 100 g

LAJKONIK

Mini paluchy o smaku paprykowym

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 9 opinii
LAJKONIK Mini paluchy o smaku musztardy i miodu 100 g

LAJKONIK

Mini paluchy o smaku musztardy i miodu

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store