Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Paluszki, krakersy
Precelki
LAJKONIK Precelki
Precelki LAJKONIK 130g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 87 opinii

LAJKONIK Precelki

130 g
LAJKONIK

Cena4,99 zł
38,38 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Precelki Lajkonik stanowią idealną przekąskę między posiłkami. Doskonale nadają się jako poczęstunek dla gości. Można je zabrać ze sobą w podróż lub do pracy. Idealnie sprawdzają się podczas wieczorów filmowych z przyjaciółmi lub partnerem.

Precelki Lajkonik od wielu lat wiodą prym na sklepowych półkach. Są bardzo smaczne i chrupiące, a konsumenci doceniają ich wysoką jakość. Precelki to zawsze dobra opcja, gdy ma się ochotę coś przekąsić, paczka produktu wystarczy nawet dla czterech osób.

Precelki lajkonik - chrupiąca pyszność:

  • Doskonałe na każdą okazję, można zabrać je ze sobą wszędzie
  • Zawsze świeże i chrupiące
  • Świetnie smakują w każdej sytuacji

Cechy

z olejem rzepakowym

produkt wegański

bez dodatku wzmacniaczy smaku

wypiekane w piecu


LAJKONIK Precelki


Produkt dostępny

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1727.00 kJ
20.6%
Wartość energetyczna (kcal)
409.00 kcal
20.5%
Tłuszcz (g)
7.30 g
10.4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.70 g
3.5%
Węglowodany (g)
72.00 g
27.7%
w tym cukry (g)
3.10 g
3.4%
Błonnik (g)
3.60 g
Białko (g)
12.00 g
24.0%
Sól (g)
3.00 g
50.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
87 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
dobra jakość
01.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
38,38 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
130 g
Dostawca:
BAHLSEN
Marka:
LAJKONIK
EAN:
5900320001334
Cena za kg:
38,38 zł/kg
Waga:
130 g
Marka:
LAJKONIK
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BAHLSEN
EAN:
5900320001334

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w zaciemnionym i suchym miejscu, z dala od źródła ciepła.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Informacje producenta

Marka

Lajkonik


Marka standaryzowana

MarkaLajkonik

O marce

Lajkonik Legendarny smak Tak powstaje legendarny smak Od pokoleń wypiekamy pod Krakowem Używamy wysokiej klasy mąki Mamy serce do słonych wypieków Jesteśmy częścią Lorenz od 1993


Informacje dot. stylu życia

Produkt odpowiedni dla wegan


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Precelki chrupkie


O producencie

Nr 1 w Polsce** ** Lajkonik Snacks za Nielsen - Panel Handlu Detalicznego, Cała Polska jako suma rynków: Hipermarkety, Supermarkety bez Dyskontów, Dyskonty, Duże, Średnie i Małe sklepy spożywcze, Sklepy winno-cukiernicze, sprzedaż wartościowa w PLN w okresie I-XII 2015 w segmencie paluszków w kategorii słonych przekąsek.

Dodatkowe informacje

Dobrze się spotkać! Poznaj 973 powody, dla których warto się spotkać: Powód 67 Dobrze się spotkać przy okrągłym stole. Powód 445 Dobrze się spotkać na ławce w parku. Powód 627 Dobrze się spotkać i spojrzeć na świat z boku. Potrzebujesz więcej powodów? Dołącz do nas na: facebook.com/LajkonikPL

Produkty z kategorii Precelki

4.9
z 87 opinii
LAJKONIK Precelki 130 g

LAJKONIK

Precelki

130 g
38,38 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
5.0
z 94 opinii
BESKIDZKIE Precelki z solą 140 g

BESKIDZKIE

Precelki z solą

140 g
27,79 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2026
5.0
z 35 opinii
SCHAR Precelki bezglutenowe 60 g

SCHAR

Precelki bezglutenowe

60 g
83,17 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2026
5.0
z 2 opinii
PSI PATROL Precelki orkiszowe alfabet BIO 80 g

PSI PATROL

Precelki orkiszowe alfabet BIO

80 g
124,88 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

Produkty marki LAJKONIK

4.9
z 175 opinii
LAJKONIK Paluszki słone 200 g

LAJKONIK

Paluszki słone

200 g
22,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,59 zł
4,84 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 50 opinii

23% taniej

LAJKONIK Junior Wesołe Literki Krakersy solone 120 g

LAJKONIK Junior

Wesołe Literki Krakersy solone

120 g
41,58 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,99 zł
6,45 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2026
5.0
z 67 opinii

15% taniej

LAJKONIK Junior Paluszki słone 180 g

LAJKONIK Junior

Paluszki słone

180 g
25,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,59 zł
5,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 49 opinii
Nowość
LAJKONIK Junior Safari Drobne pieczywo o smaku waniliowym 125 g

LAJKONIK Junior

Safari Drobne pieczywo o smaku waniliowym

125 g
31,92 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
4,85 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 99 opinii
LAJKONIK DOBRY CHRUP Krakersy obficie posypane ziarnami sezamu lnu i chia 100 g

LAJKONIK DOBRY CHRUP

Krakersy obficie posypane ziarnami sezamu lnu i chia

100 g
67,50 zł/kg
Cena6,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2026
4.9
z 126 opinii
LAJKONIK Krakersy Super 180 g

LAJKONIK

Krakersy Super

180 g
33,28 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
4.9
z 60 opinii
LAJKONIK Krakersy Mini Solone 100 g

LAJKONIK

Krakersy Mini Solone

100 g
56,90 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2027
5.0
z 40 opinii
LAJKONIK Krakersy Mini Ser i Cebula 100 g

LAJKONIK

Krakersy Mini Ser i Cebula

100 g
56,90 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2027
5.0
z 2 opinii
LAJKONIK Krakersy Mini Bruschetta 100 g

LAJKONIK

Krakersy Mini Bruschetta

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2027
5.0
z 4 opinii
LAJKONIK Krakersy Mini BBQ 100 g

LAJKONIK

Krakersy Mini BBQ

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-03-2027
5.0
z 15 opinii
LAJKONIK DOBRY CHRUP Paluchy pełne ziaren sezamu 100 g

LAJKONIK DOBRY CHRUP

Paluchy pełne ziaren sezamu

100 g
59,50 zł/kg
Cena5,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2026
4.9
z 16 opinii
LAJKONIK Rewersy oryginalne 100 g

LAJKONIK

Rewersy oryginalne

100 g
77,90 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027
5.0
z 4 opinii
LAJKONIK Rewersy z ziołami prowansalskimi 100 g

LAJKONIK

Rewersy z ziołami prowansalskimi

100 g
77,90 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027
4.9
z 28 opinii
LAJKONIK Paluszki słone 70 g

LAJKONIK

Paluszki słone

70 g
39,86 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
5.0
z 10 opinii
LAJKONIK Mini paluchy o smaku paprykowym 100 g

LAJKONIK

Mini paluchy o smaku paprykowym

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 9 opinii
LAJKONIK Mini paluchy o smaku musztardy i miodu 100 g

LAJKONIK

Mini paluchy o smaku musztardy i miodu

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store