Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mrożone
Owoce
Owoce egzotyczne
2BE BIO Mango mrożone BIO
Mango mrożone BIO 2BE BIO 300g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 164 opinii

2BE BIO Mango mrożone BIO

300 g
2BE BIO
Peru

Cena15,99 zł
53,30 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 12.12.2027
Tagi
bio

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
293.00 kJ
3.5%
Wartość energetyczna (kcal)
69.00 kcal
3.5%
Tłuszcz (g)
0.30 g
0.4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.07 g
0.4%
Węglowodany (g)
15.30 g
5.9%
w tym cukry (g)
13.60 g
15.1%
Białko (g)
0.50 g
1.0%
Sól (g)
0.02 g
0.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
164 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
2%
3
1%
2
0%
1
1%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne i wygodne w użyciu, dodaję do owocowych galaretek. Pycha
13.05.2025
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Używam jako dodatku do galaretek razem z owocami świeżymi malinami, borówkami. Mango bardzo lubię ale świeże nie zawsze dobrze trafiam, Mrożone - zawsze pewniak
24.07.2024
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
💪 owoce jak i warzywa są świeże
22.05.2024
0
0
ANNA
zweryfikowano
Zgłaszam
niektore kawałki zielone
08.02.2024
0
0
Adam
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry stosunek ceny do jakości
23.01.2024
0
0
Katia
zweryfikowano
Zgłaszam
Świetna jakość
22.01.2024
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Korzystam z mrożonego,łatwiejsze do porcjowania
02.01.2024
0
0
Jakub
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne mango, dodaję do owsianki razem z suszonymi morelami
11.12.2023
0
0
Grazyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra jakość , wspaniały wygląd, boski smak.Robię z niego lody lub jem po rozmrożeniu z innymi owocami
08.11.2023
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystko ok
25.10.2023
0
0
Dominika
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra jakość
25.09.2023
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
pyszny zmiksowany
18.09.2023
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Świerze
06.08.2023
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
spełnia moje oczekiwania
15.07.2023
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Jakość powiem krótko SUPER. Wygląd SUPER. A użyteczności, osobiście robię z tego lody na szybko. Bo wyciągam z zamrażalnika i takie zamrożone wsypuję do miksera, tylko dodaję do połowy opakowania mango 1 banana i miksuję. Wychodzą pyszne sorbety. POLECAM
18.06.2023
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczne i apetycznie wyglądają
05.06.2023
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne, świeże i soczyste
15.05.2023
0
0
Aleksander
zweryfikowano
Zgłaszam
spełnia oczekiwania
29.04.2023
0
0
Diana
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne
20.03.2023
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne, dojrzałe owoce.
06.02.2023
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
53,30 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
300 g
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
2BE BIO
EAN:
5907222032404
Cena za kg:
53,30 zł/kg
Waga:
300 g
Marka:
2BE BIO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
5907222032404

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Przygotowanie: Zawartość torebki rozmrozić, dodać cukru do smaku i podawać lub wykorzystać jako nadzienie do ciast i deserów.


Przechowywanie

Po rozmrożeniu nie zamrażać ponownie. Przy przechowywaniu w temperaturze -18°C najlepiej spożyć przed: patrz na dole opakowania - Przechowywanie: -6°C - do 1 tygodnia; -12°C - do 3 tygodni; -18°C - patrz na dole opakowania.


Informacje producenta

Marka

2beBio


Marka standaryzowana

Marka2beBio

Logotypy stron trzecich

Unijne logo rolnictwa ekologicznego


Informacje dot. stylu życia

Organiczne


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Bio mrożone mango

Produkty z kategorii Owoce egzotyczne

4.9
z 164 opinii
2BE BIO Mango mrożone BIO 300 g

2BE BIO

Mango mrożone BIO

300 g
53,30 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-12-2027
5.0
z 59 opinii
HORTEX Mango 300 g

HORTEX

Mango

300 g
44,63 zł/kg
Cena13,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

Produkty marki 2BE BIO

4.9
z 78 opinii
2BE BIO Truskawka mrożona BIO 300 g

2BE BIO

Truskawka mrożona BIO

300 g
79,97 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2027
5.0
z 13 opinii
2BE BIO Maliny mrożone BIO 300 g

2BE BIO

Maliny mrożone BIO

300 g
89,97 zł/kg
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2028
4.9
z 50 opinii
2BE BIO Jagody mrożone BIO 300 g

2BE BIO

Jagody mrożone BIO

300 g
76,63 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store