Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Mąka
Orkiszowa
BIO PLANET Mąka orkiszowa (typ 700) BIO
Mąka orkiszowa (typ 700) BIO BIO PLANET 1.00kg
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 34 opinii

BIO PLANET Mąka orkiszowa (typ 700) BIO

1 kg
BIO PLANET
Austria

Cena15,99 zł
15,99 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Ekologiczna mąka orkiszowa otrzymywana jest z przemiału oczyszczonych ziaren pszenicy orkisz. Mąka orkiszowa o przemiale 700 może być stosowana samodzielnie lub w połączeniu z innymi mąkami do wypieku chleba, ciast, ciastek, naleśników, placuszków i klusek.


BIO PLANET Mąka orkiszowa (typ 700) BIO


Produkt dostępny
Data przydatności: 21.01.2027
Dostępne warianty
BIO PLANET Mąka orkiszowa (typ 550) BIO
Pokaż wszystkie
Tagi
bio
wegetariański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1435.00 kJ
17.1%
Wartość energetyczna (kcal)
338.00 kcal
16.9%
Tłuszcz (g)
1.10 g
1.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.90 g
4.5%
Węglowodany (g)
67.00 g
25.8%
w tym cukry (g)
0.90 g
1.0%
Białko (g)
15.00 g
30.0%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
34 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepsza mąka orkiszowa. Używam od lat tylko tej mąki i wszystko z niej świetnie smakuje - placki, ciasta. Nie nadaje się jedynie do faworków ( sprawdzone :) ) Polecam!
29.09.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Zamienilam zwykla make na ta make orkiszowa i sprawdza sie swietnie do wszystkich wypiekow: nalesniki, gofry, ciasta.
28.04.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Świetny produkt
28.02.2023
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Skutecznie zastępuje zwykłą mąkę przy nietolerancji pszenicy
14.01.2023
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.08.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.07.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.06.2026
0
0
Ewelina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.05.2026
0
0
Kamil
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.05.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.05.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.04.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.03.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.02.2026
0
0
barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.02.2026
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.12.2025
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.11.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.11.2025
0
0
dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
15,99 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 kg
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
BIO PLANET
EAN:
5907814669568
Cena za kg:
15,99 zł/kg
Waga:
1 kg
Marka:
BIO PLANET
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
5907814669568

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Unijne logo rolnictwa ekologicznego - AT-BIO-902, Rolnictwo UE


Informacje producenta

Marka

Bio Planet


Marka standaryzowana

MarkaBio Planet

Logotypy stron trzecich

Unijne logo rolnictwa ekologicznego


Opis produktu

Ekologiczna mąka orkiszowa otrzymywana jest z przemiału oczyszczonych ziaren pszenicy orkisz. Mąka orkiszowa o przemiale 700 może być stosowana samodzielnie lub w połączeniu z innymi mąkami do wypieku chleba, ciast, ciastek, naleśników, placuszków i klusek.


Dodatkowe informacje

Przepisy znajdziesz na: gotuj w stylu eko.pl


Informacje dot. stylu życia

Organiczne


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Mąka orkiszowa

Wariant typ 700

Produkty z kategorii Orkiszowa

5.0
z 3 opinii

27% taniej

BIO PLANET Mąka orkiszowa (typ 550) BIO 1 kg

BIO PLANET

Mąka orkiszowa (typ 550) BIO

1 kg
14,49 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna14,49 zł
19,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 6 opinii

23% taniej

BIO PLANET Mąka orkiszowa razowa (typ 2000) BIO 500 g

BIO PLANET

Mąka orkiszowa razowa (typ 2000) BIO

500 g
13,58 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,79 zł
8,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
5.0
z 221 opinii
ŻABCZYŃSCY To ta! Mąka orkiszowa jasna (typ 650) 1 kg

ŻABCZYŃSCY To ta!

Mąka orkiszowa jasna (typ 650)

1 kg
7,99 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2026
4.9
z 62 opinii
ŻABCZYŃSCY To ta! Mąka orkiszowa pełnoziarnista 1 kg

ŻABCZYŃSCY To ta!

Mąka orkiszowa pełnoziarnista

1 kg
7,99 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.9
z 40 opinii
BASIA Mąka tortowa orkiszowa (typ 450) 900 g

BASIA

Mąka tortowa orkiszowa (typ 450)

900 g
14,43 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027
5.0
z 34 opinii
BIO PLANET Mąka orkiszowa (typ 700) BIO 1 kg

BIO PLANET

Mąka orkiszowa (typ 700) BIO

1 kg
15,99 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027
4.9
z 9 opinii
PROBIO Mąka orkiszowa luksusowa (typ 550) BIO 1 kg

PROBIO

Mąka orkiszowa luksusowa (typ 550) BIO

1 kg
15,99 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
4.9
z 16 opinii
BASIA Mąka pełnoziarnista z orkiszu (typ 1850) 900 g

BASIA

Mąka pełnoziarnista z orkiszu (typ 1850)

900 g
14,43 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2026
4.9
z 17 opinii
MELVIT Mąka orkiszowa (do wypieku domowego chleba) 1 kg

MELVIT

Mąka orkiszowa (do wypieku domowego chleba)

1 kg
6,99 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2027
5.0
z 3 opinii
NAURA Mąka orkiszowa pełnoziarnista (typ 2000) BIO 1 kg

NAURA

Mąka orkiszowa pełnoziarnista (typ 2000) BIO

1 kg
13,79 zł/kg
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-01-2027

Produkty marki BIO PLANET

5.0
z 55 opinii
BIO PLANET Ryż jaśminowy biały BIO bezglutenowy 500 g

BIO PLANET

Ryż jaśminowy biały BIO bezglutenowy

500 g
17,78 zł/kg
12,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
12,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2027
4.9
z 49 opinii

20% taniej

BIO PLANET Płatki owsiane górskie BIO 600 g

BIO PLANET

Płatki owsiane górskie BIO

600 g
13,32 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2026
4.9
z 38 opinii
BIO PLANET Płatki owsiane bezglutenowe BIO 1 kg

BIO PLANET

Płatki owsiane bezglutenowe BIO

1 kg
14,99 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
4.9
z 30 opinii

16% taniej

BIO PLANET Płatki owsiane BIO 600 g

BIO PLANET

Płatki owsiane BIO

600 g
13,32 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
9,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-06-2027
5.0
z 113 opinii
BIO PLANET Jaja kurze z chowu ekologicznego - 18 szt. BIO 1 szt

BIO PLANET

Jaja kurze z chowu ekologicznego - 18 szt. BIO

1 szt
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
5.0
z 13 opinii
BIO PLANET Syrop klonowy bezglutenowy BIO 250 ml

BIO PLANET

Syrop klonowy bezglutenowy BIO

250 ml
75,96 zł/l
Cena promocyjna18,99 zł
21,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-07-2028
4.9
z 156 opinii

22% taniej

BIO PLANET Jaja kurze z chowu ekologicznego - 6 szt. BIO 1 szt

BIO PLANET

Jaja kurze z chowu ekologicznego - 6 szt. BIO

1 szt
Cena promocyjna8,99 zł
11,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
5.0
z 25 opinii
BIO PLANET Kasza manna BIO 500 g

BIO PLANET

Kasza manna BIO

500 g
13,98 zł/kg
9,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 50 opinii

30% taniej

BIO PLANET Ryż basmati biały bezglutenowy BIO 1 kg

BIO PLANET

Ryż basmati biały bezglutenowy BIO

1 kg
15,49 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna15,49 zł
22,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2027
5.0
z 56 opinii

18% taniej

BIO PLANET Słonecznik łuskany bezglutenowy BIO 350 g

BIO PLANET

Słonecznik łuskany bezglutenowy BIO

350 g
18,83 zł/kg
Cena promocyjna6,59 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 18 opinii

25% taniej

BIO PLANET Quinoa trójkolorowa (Komosa ryżowa) BIO 250 g

BIO PLANET

Quinoa trójkolorowa (Komosa ryżowa) BIO

250 g
35,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-06-2027
4.9
z 16 opinii
BIO PLANET Kasza jęczmienna pęczak BIO 500 g

BIO PLANET

Kasza jęczmienna pęczak BIO

500 g
10,98 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2026
4.9
z 19 opinii
BIO PLANET Serek waniliowy BIO 150 g

BIO PLANET

Serek waniliowy BIO

150 g
25,27 zł/kg
Cena promocyjna3,79 zł
4,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
5.0
z 5 opinii
BIO PLANET Kimchi klasyczne BIO 300 g

BIO PLANET

Kimchi klasyczne BIO

300 g
43,30 zł/kg
Cena promocyjna12,99 zł
13,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2027
5.0
z 24 opinii
BIO PLANET Ser Tylżycki (plastry) BIO 125 g

BIO PLANET

Ser Tylżycki (plastry) BIO

125 g
66,32 zł/kg
Cena promocyjna8,29 zł
9,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 19 opinii
BIO PLANET Kasza bulgur BIO 500 g

BIO PLANET

Kasza bulgur BIO

500 g
13,98 zł/kg
9,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store