Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Mąka
Orkiszowa
PROBIO Mąka orkiszowa luksusowa (typ 550) BIO
Mąka orkiszowa luksusowa (typ 550) BIO PROBIO 1.00kg
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 9 opinii

PROBIO Mąka orkiszowa luksusowa (typ 550) BIO

1 kg
PROBIO
Czechy

Cena15,99 zł
15,99 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Tagi
bio

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
9 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
89%
4
11%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.09.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.07.2026
0
0
Bogumiła
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.06.2026
0
0
Kamila
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.05.2026
0
0
Bogumiła
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
04.03.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.02.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.01.2026
0
0
Kamila
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.01.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.10.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
15,99 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 kg
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
PROBIO
EAN:
8595582430236
Cena za kg:
15,99 zł/kg
Waga:
1 kg
Marka:
PROBIO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
8595582430236

Produkty z kategorii Orkiszowa

5.0
z 3 opinii

27% taniej

BIO PLANET Mąka orkiszowa (typ 550) BIO 1 kg

BIO PLANET

Mąka orkiszowa (typ 550) BIO

1 kg
14,49 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna14,49 zł
19,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 6 opinii

23% taniej

BIO PLANET Mąka orkiszowa razowa (typ 2000) BIO 500 g

BIO PLANET

Mąka orkiszowa razowa (typ 2000) BIO

500 g
13,58 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,79 zł
8,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
5.0
z 221 opinii
ŻABCZYŃSCY To ta! Mąka orkiszowa jasna (typ 650) 1 kg

ŻABCZYŃSCY To ta!

Mąka orkiszowa jasna (typ 650)

1 kg
7,99 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2026
4.9
z 62 opinii
ŻABCZYŃSCY To ta! Mąka orkiszowa pełnoziarnista 1 kg

ŻABCZYŃSCY To ta!

Mąka orkiszowa pełnoziarnista

1 kg
7,99 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.9
z 40 opinii
BASIA Mąka tortowa orkiszowa (typ 450) 900 g

BASIA

Mąka tortowa orkiszowa (typ 450)

900 g
14,43 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027
5.0
z 34 opinii
BIO PLANET Mąka orkiszowa (typ 700) BIO 1 kg

BIO PLANET

Mąka orkiszowa (typ 700) BIO

1 kg
15,99 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027
4.9
z 9 opinii
PROBIO Mąka orkiszowa luksusowa (typ 550) BIO 1 kg

PROBIO

Mąka orkiszowa luksusowa (typ 550) BIO

1 kg
15,99 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
4.9
z 16 opinii
BASIA Mąka pełnoziarnista z orkiszu (typ 1850) 900 g

BASIA

Mąka pełnoziarnista z orkiszu (typ 1850)

900 g
14,43 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2026
4.9
z 17 opinii
MELVIT Mąka orkiszowa (do wypieku domowego chleba) 1 kg

MELVIT

Mąka orkiszowa (do wypieku domowego chleba)

1 kg
6,99 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2027
5.0
z 3 opinii
NAURA Mąka orkiszowa pełnoziarnista (typ 2000) BIO 1 kg

NAURA

Mąka orkiszowa pełnoziarnista (typ 2000) BIO

1 kg
13,79 zł/kg
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-01-2027

Produkty marki PROBIO

4.8
z 11 opinii
PROBIO Mąka kukurydziana (drobno mielona) bezglutenowa BIO 1 szt

PROBIO

Mąka kukurydziana (drobno mielona) bezglutenowa BIO

1 szt
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store