Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Chrupki i prażynki
Chrupki pomidorowe, paprykowe
Pomidorowe
FIORENTINI Krążki kukurydziane z pomidorami i bazylią bezglutenowe BIO
Krążki kukurydziane z pomidorami i bazylią bezglutenowe BIO FIORENTINI 50g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 26 opinii

FIORENTINI Krążki kukurydziane z pomidorami i bazylią bezglutenowe BIO

50 g
FIORENTINI

Cena5,49 zł
109,80 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
FIORENTINI Krążki kukurydziane z oliwą z oliwek bezglutenowe BIO
Pokaż wszystkie
Tagi
bio
wegetariański
bezglutenowy
wegański

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
26 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
92%
4
8%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczne
17.09.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
01.09.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.06.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.06.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.04.2026
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.04.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.04.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0
Artur
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.03.2026
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.03.2026
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.03.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.03.2026
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.03.2026
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.02.2026
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.02.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.02.2026
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.02.2026
0
0
DOROTA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
18.11.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.10.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
109,80 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
50 g
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
FIORENTINI
EAN:
8002885007138
Cena za kg:
109,80 zł/kg
Waga:
50 g
Marka:
FIORENTINI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
8002885007138

Produkty z kategorii Pomidorowe

5.0
z 54 opinii

25% taniej

BIO SAURUS Chrupki kukurydziane o smaku ketchupowym bezglutenowe BIO 50 g

BIO SAURUS

Chrupki kukurydziane o smaku ketchupowym bezglutenowe BIO

50 g
85,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,29 zł
5,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2026
4.9
z 31 opinii
CHEETOS Chrupki kukurydziane o smaku ketchupowym 85 g

CHEETOS

Chrupki kukurydziane o smaku ketchupowym

85 g
52,82 zł/kg
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 27 opinii
CHEETOS Chrupki kukurydziane o smaku pizzy 85 g

CHEETOS

Chrupki kukurydziane o smaku pizzy

85 g
52,82 zł/kg
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 26 opinii
FIORENTINI Krążki kukurydziane z pomidorami i bazylią bezglutenowe BIO 50 g

FIORENTINI

Krążki kukurydziane z pomidorami i bazylią bezglutenowe BIO

50 g
109,80 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
4.9
z 34 opinii
LORENZ Monster Munch Chrupki ziemniaczane o smaku pizzy 100 g

LORENZ Monster Munch

Chrupki ziemniaczane o smaku pizzy

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.9
z 51 opinii
STAR Maczugi Chrupki kukurydziane o smaku ketchupowym 80 g

STAR Maczugi

Chrupki kukurydziane o smaku ketchupowym

80 g
56,88 zł/kg
Cena4,55 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
STAR Maczugi Chrupki kukurydziane o smaku pizzy 80 g

STAR Maczugi

Chrupki kukurydziane o smaku pizzy

80 g
56,88 zł/kg
Cena4,55 zł
Do koszyka
4.9
z 61 opinii
CHEETOS Chrupki kukurydziane o smaku serowo-ketchupowym 130 g

CHEETOS

Chrupki kukurydziane o smaku serowo-ketchupowym

130 g
58,85 zł/kg
Cena7,65 zł
Do koszyka
5.0
z 48 opinii
CHEETOS Chrupki kukurydziane o smaku pizzy 160 g

CHEETOS

Chrupki kukurydziane o smaku pizzy

160 g
47,81 zł/kg
Cena7,65 zł
Do koszyka
5.0
z 40 opinii
STAR Chrupki kukurydziane o smaku pomidora z serem 125 g

STAR

Chrupki kukurydziane o smaku pomidora z serem

125 g
55,92 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.9
z 17 opinii
STAR Chrupki kukurydziane o smaku pizzy 125 g

STAR

Chrupki kukurydziane o smaku pizzy

125 g
55,92 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
KIMIFINNE bezglutenowe chrupki kukurydziane o smaku ketchupowym BIO 30 g

KIMIFINNE

bezglutenowe chrupki kukurydziane o smaku ketchupowym BIO

30 g
133,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-11-2026
4.9
z 30 opinii
CHEETOS Chrupki kukurydziane o smaku ketchupowym 150 g

CHEETOS

Chrupki kukurydziane o smaku ketchupowym

150 g
49,93 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka

Produkty marki FIORENTINI

4.8
z 25 opinii
FIORENTINI Krążki kukurydziane z oliwą z oliwek bezglutenowe BIO 50 g

FIORENTINI

Krążki kukurydziane z oliwą z oliwek bezglutenowe BIO

50 g
109,80 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
4.9
z 48 opinii
FIORENTINI Krążki kukurydziane z chia BIO (bezglutenowe) 50 g

FIORENTINI

Krążki kukurydziane z chia BIO (bezglutenowe)

50 g
109,80 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
5.0
z 20 opinii
FIORENTINI Krążki ryżowe z rozmarynem bezglutenowe BIO 40 g

FIORENTINI

Krążki ryżowe z rozmarynem bezglutenowe BIO

40 g
137,25 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 35 opinii
FIORENTINI Wafle gryczane bezglutenowe BIO (bezglutenowe) 100 g

FIORENTINI

Wafle gryczane bezglutenowe BIO (bezglutenowe)

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-04-2027
4.9
z 19 opinii
FIORENTINI Wafle kukurydziane bezglutenowe BIO (bezglutenowe) 120 g

FIORENTINI

Wafle kukurydziane bezglutenowe BIO (bezglutenowe)

120 g
58,25 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-04-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store