Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Chrupki i prażynki
Chrupki zbożowe i warzywne
FIORENTINI Krążki ryżowe z rozmarynem bezglutenowe BIO
Krążki ryżowe z rozmarynem bezglutenowe BIO FIORENTINI 40g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 20 opinii

FIORENTINI Krążki ryżowe z rozmarynem bezglutenowe BIO

40 g
FIORENTINI

Cena5,49 zł
137,25 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.11.2026
Tagi
bio
wegetariański
bezglutenowy
wegański

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
20 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2026
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.04.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.04.2026
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.03.2026
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.03.2026
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.03.2026
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.02.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.02.2026
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.02.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.11.2025
0
0
Angela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.10.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.09.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.08.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.07.2025
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.07.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.07.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.06.2025
0
0
Martyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
137,25 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
40 g
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
FIORENTINI
EAN:
8002885004632
Cena za kg:
137,25 zł/kg
Waga:
40 g
Marka:
FIORENTINI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
8002885004632

Produkty z kategorii Chrupki zbożowe i warzywne

4.9
z 40 opinii
BIOPONT Chrupki jaglane z orzeszkami ziemnymi bezglutenowe BIO 75 g

BIOPONT

Chrupki jaglane z orzeszkami ziemnymi bezglutenowe BIO

75 g
93,20 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.9
z 12 opinii
BIOPONT Chrupki jaglane serowo-cebulowe bezglutenowe BIO 75 g

BIOPONT

Chrupki jaglane serowo-cebulowe bezglutenowe BIO

75 g
111,87 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka
5.0
z 25 opinii
PRZYSNACKI Chrupki z soczewicy o smaku papryki 80 g

PRZYSNACKI

Chrupki z soczewicy o smaku papryki

80 g
92,38 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2026
5.0
z 13 opinii
BIOPONT Chrupki z soczewicy delikatnie solone bezglutenowy BIO 60 g

BIOPONT

Chrupki z soczewicy delikatnie solone bezglutenowy BIO

60 g
116,50 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
5.0
z 21 opinii
BIOPONT Chrupki z soczewicy z cebulą i pieprzem bezglutenowy BIO 60 g

BIOPONT

Chrupki z soczewicy z cebulą i pieprzem bezglutenowy BIO

60 g
116,50 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-10-2026
5.0
z 20 opinii
FIORENTINI Krążki ryżowe z rozmarynem bezglutenowe BIO 40 g

FIORENTINI

Krążki ryżowe z rozmarynem bezglutenowe BIO

40 g
137,25 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.4
z 8 opinii
PLAZA DEL SOL Kukurydza smażona solona GIGANT 125 g

PLAZA DEL SOL

Kukurydza smażona solona GIGANT

125 g
63,92 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2026

Produkty marki FIORENTINI

4.9
z 48 opinii
FIORENTINI Krążki kukurydziane z chia BIO (bezglutenowe) 50 g

FIORENTINI

Krążki kukurydziane z chia BIO (bezglutenowe)

50 g
109,80 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
4.8
z 25 opinii
FIORENTINI Krążki kukurydziane z oliwą z oliwek bezglutenowe BIO 50 g

FIORENTINI

Krążki kukurydziane z oliwą z oliwek bezglutenowe BIO

50 g
109,80 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
4.9
z 26 opinii
FIORENTINI Krążki kukurydziane z pomidorami i bazylią bezglutenowe BIO 50 g

FIORENTINI

Krążki kukurydziane z pomidorami i bazylią bezglutenowe BIO

50 g
109,80 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
4.9
z 35 opinii
FIORENTINI Wafle gryczane bezglutenowe BIO (bezglutenowe) 100 g

FIORENTINI

Wafle gryczane bezglutenowe BIO (bezglutenowe)

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-04-2027
4.9
z 19 opinii
FIORENTINI Wafle kukurydziane bezglutenowe BIO (bezglutenowe) 120 g

FIORENTINI

Wafle kukurydziane bezglutenowe BIO (bezglutenowe)

120 g
58,25 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-04-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store