Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Chrupki i prażynki
Chrupki zbożowe i warzywne
BIOPONT Chrupki z soczewicy delikatnie solone bezglutenowy BIO
Chrupki z soczewicy delikatnie solone bezglutenowy BIO BIOPONT 60g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 13 opinii

BIOPONT Chrupki z soczewicy delikatnie solone bezglutenowy BIO

60 g
BIOPONT

Cena6,99 zł
116,50 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
BIOPONT Chrupki z soczewicy z cebulą i pieprzem bezglutenowy BIO
Pokaż wszystkie
Tagi
bio
bezglutenowy

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
13 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Fajna alternatywa zwykłych chipsów
17.02.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.09.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.08.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.07.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.07.2026
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.05.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.04.2026
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.04.2026
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.03.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.01.2026
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.12.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.07.2025
0
0
Onur
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.03.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
116,50 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
60 g
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
BIOPONT
EAN:
5998858706814
Cena za kg:
116,50 zł/kg
Waga:
60 g
Marka:
BIOPONT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
5998858706814

Produkty z kategorii Chrupki zbożowe i warzywne

4.9
z 40 opinii
BIOPONT Chrupki jaglane z orzeszkami ziemnymi bezglutenowe BIO 75 g

BIOPONT

Chrupki jaglane z orzeszkami ziemnymi bezglutenowe BIO

75 g
93,20 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.9
z 12 opinii
BIOPONT Chrupki jaglane serowo-cebulowe bezglutenowe BIO 75 g

BIOPONT

Chrupki jaglane serowo-cebulowe bezglutenowe BIO

75 g
111,87 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka
5.0
z 25 opinii
PRZYSNACKI Chrupki z soczewicy o smaku papryki 80 g

PRZYSNACKI

Chrupki z soczewicy o smaku papryki

80 g
92,38 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2026
5.0
z 13 opinii
BIOPONT Chrupki z soczewicy delikatnie solone bezglutenowy BIO 60 g

BIOPONT

Chrupki z soczewicy delikatnie solone bezglutenowy BIO

60 g
116,50 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
5.0
z 21 opinii
BIOPONT Chrupki z soczewicy z cebulą i pieprzem bezglutenowy BIO 60 g

BIOPONT

Chrupki z soczewicy z cebulą i pieprzem bezglutenowy BIO

60 g
116,50 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-10-2026
5.0
z 20 opinii
FIORENTINI Krążki ryżowe z rozmarynem bezglutenowe BIO 40 g

FIORENTINI

Krążki ryżowe z rozmarynem bezglutenowe BIO

40 g
137,25 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.4
z 8 opinii
PLAZA DEL SOL Kukurydza smażona solona GIGANT 125 g

PLAZA DEL SOL

Kukurydza smażona solona GIGANT

125 g
63,92 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2026

Produkty marki BIOPONT

4.9
z 40 opinii
BIOPONT Chrupki jaglane z orzeszkami ziemnymi bezglutenowe BIO 75 g

BIOPONT

Chrupki jaglane z orzeszkami ziemnymi bezglutenowe BIO

75 g
93,20 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.9
z 12 opinii
BIOPONT Chrupki jaglane serowo-cebulowe bezglutenowe BIO 75 g

BIOPONT

Chrupki jaglane serowo-cebulowe bezglutenowe BIO

75 g
111,87 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka
5.0
z 21 opinii
BIOPONT Chrupki z soczewicy z cebulą i pieprzem bezglutenowy BIO 60 g

BIOPONT

Chrupki z soczewicy z cebulą i pieprzem bezglutenowy BIO

60 g
116,50 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-10-2026
4.9
z 8 opinii
BIOPONT Paluszki paprykowe bezglutenowe BIO 45 g

BIOPONT

Paluszki paprykowe bezglutenowe BIO

45 g
128,67 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store