Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Chrupki i prażynki
Chrupki pomidorowe, paprykowe
Pomidorowe
LORENZ Monster Munch Chrupki ziemniaczane o smaku pizzy
Chrupki ziemniaczane o smaku pizzy Monster Munch LORENZ 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 34 opinii

LORENZ Monster Munch Chrupki ziemniaczane o smaku pizzy

100 g
LORENZ
Polska

Cena7,99 zł
79,90 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

produkt wegetariański

bez dodatku wzmacniaczy smaku

bez dodatku konserwantów


LORENZ Monster Munch Chrupki ziemniaczane o smaku pizzy


Produkt dostępny
Dostępne warianty
LORENZ Monster Munch Chrupki Ziemniaczane
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2315.00 kJ
27.6%
Wartość energetyczna (kcal)
555.00 kcal
27.8%
Tłuszcz (g)
34.00 g
48.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
2.60 g
13.0%
Węglowodany (g)
60.00 g
23.1%
w tym cukry (g)
5.30 g
5.9%
Błonnik (g)
1.60 g
Białko (g)
1.40 g
2.8%
Sól (g)
2.30 g
38.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
34 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Uzależniają
01.02.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo uzależniają
04.01.2026
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.07.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.05.2026
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.05.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
13.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.02.2026
0
0
Dominika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.01.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.01.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.01.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.01.2026
0
0
Rehina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.12.2025
0
0
Żaneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.12.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.11.2025
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.11.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.11.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.11.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.10.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.10.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
79,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
BAHLSEN
Marka:
LORENZ
EAN:
5905187002050
Cena za kg:
79,90 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
LORENZ
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BAHLSEN
EAN:
5905187002050

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: patrz nadruk z tyłu opakowania. Przechowywać w suchym miejscu, z dala od źródła ciepła.


Informacje producenta

Marka

Monster Munch


Marka producenta

MarkaLorenz

Marka standaryzowana

MarkaMonster Munch

O marce

Monster Munch to unikalne chrupki od zawsze w kształcie duszka, uwielbiane przez małych i dużych. Duszki nie zawierają dodatku konserwantów ani wzmacniaczy smaku i są wegetariańskie. Poczuj ducha rodziny z chrupkami Monster Munch i spraw, aby wspólne rodzinne chwile były strasznie przyjemne.


Dodatkowe informacje

Monster Munch Poczuj ducha zabawy!


Informacje dot. stylu życia

Produkt odpowiedni dla wegetarian


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Chrupki ziemniaczane

Wariant o smaku pizzy

Produkty z kategorii Pomidorowe

5.0
z 54 opinii

25% taniej

BIO SAURUS Chrupki kukurydziane o smaku ketchupowym bezglutenowe BIO 50 g

BIO SAURUS

Chrupki kukurydziane o smaku ketchupowym bezglutenowe BIO

50 g
85,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,29 zł
5,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2026
4.9
z 30 opinii
CHEETOS Chrupki kukurydziane o smaku ketchupowym 85 g

CHEETOS

Chrupki kukurydziane o smaku ketchupowym

85 g
52,82 zł/kg
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 26 opinii
CHEETOS Chrupki kukurydziane o smaku pizzy 85 g

CHEETOS

Chrupki kukurydziane o smaku pizzy

85 g
52,82 zł/kg
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 26 opinii
FIORENTINI Krążki kukurydziane z pomidorami i bazylią bezglutenowe BIO 50 g

FIORENTINI

Krążki kukurydziane z pomidorami i bazylią bezglutenowe BIO

50 g
109,80 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
4.9
z 34 opinii
LORENZ Monster Munch Chrupki ziemniaczane o smaku pizzy 100 g

LORENZ Monster Munch

Chrupki ziemniaczane o smaku pizzy

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.9
z 51 opinii
STAR Maczugi Chrupki kukurydziane o smaku ketchupowym 80 g

STAR Maczugi

Chrupki kukurydziane o smaku ketchupowym

80 g
56,88 zł/kg
Cena4,55 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
STAR Maczugi Chrupki kukurydziane o smaku pizzy 80 g

STAR Maczugi

Chrupki kukurydziane o smaku pizzy

80 g
56,88 zł/kg
Cena4,55 zł
Do koszyka
4.9
z 61 opinii
CHEETOS Chrupki kukurydziane o smaku serowo-ketchupowym 130 g

CHEETOS

Chrupki kukurydziane o smaku serowo-ketchupowym

130 g
58,85 zł/kg
Cena7,65 zł
Do koszyka
5.0
z 48 opinii
CHEETOS Chrupki kukurydziane o smaku pizzy 160 g

CHEETOS

Chrupki kukurydziane o smaku pizzy

160 g
47,81 zł/kg
Cena7,65 zł
Do koszyka
4.9
z 30 opinii
CHEETOS Chrupki kukurydziane o smaku ketchupowym 150 g

CHEETOS

Chrupki kukurydziane o smaku ketchupowym

150 g
49,93 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
5.0
z 40 opinii
STAR Chrupki kukurydziane o smaku pomidora z serem 125 g

STAR

Chrupki kukurydziane o smaku pomidora z serem

125 g
55,92 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.9
z 17 opinii
STAR Chrupki kukurydziane o smaku pizzy 125 g

STAR

Chrupki kukurydziane o smaku pizzy

125 g
55,92 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
KIMIFINNE bezglutenowe chrupki kukurydziane o smaku ketchupowym BIO 30 g

KIMIFINNE

bezglutenowe chrupki kukurydziane o smaku ketchupowym BIO

30 g
133,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-11-2026

Produkty marki LORENZ

4.9
z 106 opinii
LORENZ Monster Munch Chrupki Ziemniaczane 100 g

LORENZ Monster Munch

Chrupki Ziemniaczane

100 g
77,50 zł/kg
Cena7,75 zł
Do koszyka
4.8
z 26 opinii
LORENZ Monster Munch Chrupki ziemniaczane o smaku serowym. 100 g

LORENZ Monster Munch

Chrupki ziemniaczane o smaku serowym.

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.9
z 140 opinii
LORENZ Curly Chrupki Orzechowe 120 g

LORENZ Curly

Chrupki Orzechowe

120 g
49,92 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 86 opinii
LORENZ Saltletts Słone paluszki 250 g

LORENZ Saltletts

Słone paluszki

250 g
31,56 zł/kg
Cena7,89 zł
Do koszyka
5.0
z 18 opinii
LORENZ Nic Nac's Orzeszki ziemne 125 g

LORENZ Nic Nac's

Orzeszki ziemne

125 g
59,92 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 43 opinii
LORENZ Peppies Chrupki Bekonowe 100 g

LORENZ Peppies

Chrupki Bekonowe

100 g
77,50 zł/kg
Cena7,75 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
LORENZ Popcorn z dodatkiem soli 100 g

LORENZ

Popcorn z dodatkiem soli

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
LORENZ Nic Nac's Orzeszki ziemne w chrupiącej panierce o smaku serowym 110 g

LORENZ Nic Nac's

Orzeszki ziemne w chrupiącej panierce o smaku serowym

110 g
90,82 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
4.8
z 12 opinii
LORENZ Curly Chrupki kukurydziane z orzeszkami ziemnymi o smaku curry 100 g

LORENZ Curly

Chrupki kukurydziane z orzeszkami ziemnymi o smaku curry

100 g
65,90 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store