Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Chrupki i prażynki
Chrupki inne smaki
Pozostałe
LORENZ Peppies Chrupki Bekonowe
Chrupki Bekonowe Peppies LORENZ 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 43 opinii

LORENZ Peppies Chrupki Bekonowe

100 g
LORENZ

Cena7,75 zł
77,50 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Chrupki bekonowe Peppies Lorenz to wyjątkowo chrupiące pszenne chrupki o nietypowym smaku bekonu. Produkowane są tylko ze składników roślinnych, smażone na chrupko oraz przyprawione aromatem świeżo prażonego boczku.

Chrupki bekonowe Lorenz to doskonała alternatywą dla klasycznych chipsów i wszelkiego rodzaju słodkich przekąsek. Sprawdzają się na każdej imprezie czy podczas wieczornego seansu filmowego. Sprzedawane są w wygodnym opakowaniu.

Chrupki bekonowe Peppies – przekąska nie tylko na wieczór:

  • Wyjątkowa chrupkość
  • Przyjemny, lekko bekonowy smak i aromat
  • Wygodne opakowanie
  • Bez konserwantów

Cechy

duża paka


LORENZ Peppies Chrupki Bekonowe


Produkt dostępny

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1989.00 kJ
23.7%
Wartość energetyczna (kcal)
475.00 kcal
23.8%
Tłuszcz (g)
24.00 g
34.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
2.20 g
11.0%
Węglowodany (g)
58.00 g
22.3%
w tym cukry (g)
2.50 g
2.8%
Błonnik (g)
2.00 g
Białko (g)
5.80 g
11.6%
Sól (g)
2.80 g
46.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
43 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
91%
4
9%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewelina
zweryfikowano
Zgłaszam
❤️❤️❤️❤️
14.11.2025
0
0
Bartosz i Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
🚀🚀🚀💪💪
17.08.2025
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.09.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.08.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.07.2026
0
0
halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.07.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.07.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.06.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.06.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.06.2026
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.05.2026
0
0
Dominik
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.05.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.05.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.05.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.05.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2026
0
0
Norbert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2026
0
0
PATRYK
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.04.2026
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.03.2026
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
16.02.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
77,50 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
BAHLSEN
Marka:
LORENZ
EAN:
5905187001985
Cena za kg:
77,50 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
LORENZ
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BAHLSEN
EAN:
5905187001985

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: patrz nadruk z tyłu opakowania. Przechowywać w suchym miejscu, z dala od źródła ciepła.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Informacje producenta

Marka

Peppies


Marka producenta

MarkaLorenz

Marka standaryzowana

MarkaPeppies

O marce

Peppies to klasyk na rynku chrupek w kultowym kształcie i smaku bekonu. Produkujemy go z wyselekcjonowanych surowców. Idealny bekonowy smak jest zawsze dobrą propozycją do chrupnięcia! Cieszymy się, że razem z Peppies możemy towarzyszyć Tobie w radosnych chwilach.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Chrupki ziemniaczano-pszenne o smaku bekonu


Opis produktu

Peppies z Lorenz Snack-World to wyśmienity, chrupiący przysmak: ziemniaczano-pszenne chrupki o smaku bekonu. Peppies są produkowane z najwyższej jakości składników, smażone na chrupko i wybornie przyprawiane doskonałym aromatem świeżo prażonego bekonu.

O producencie

Pappies Bacon produkowane są z największą starannością z wyselekcjonowanych składników. Jeśli nie jesteś zadowolony lub jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, proszę skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta: www.lorenz-snackworld.com/contact

Produkty z kategorii Pozostałe

5.0
z 17 opinii

27% taniej

PRZYSNACKI Snack Festival Grillowany kurczak 110 g

PRZYSNACKI Snack Festival

Grillowany kurczak

110 g
45,36 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,99 zł
6,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2026
4.9
z 106 opinii
LORENZ Monster Munch Chrupki Ziemniaczane 100 g

LORENZ Monster Munch

Chrupki Ziemniaczane

100 g
77,50 zł/kg
Cena7,75 zł
Do koszyka
5.0
z 96 opinii
FLIPS Chrupki kukurydziane o smaku czekoladowym 70 g

FLIPS

Chrupki kukurydziane o smaku czekoladowym

70 g
38,43 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026
4.9
z 140 opinii
LORENZ Curly Chrupki Orzechowe 120 g

LORENZ Curly

Chrupki Orzechowe

120 g
49,92 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 43 opinii
LORENZ Peppies Chrupki Bekonowe 100 g

LORENZ Peppies

Chrupki Bekonowe

100 g
77,50 zł/kg
Cena7,75 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
Peppies Chrupki o smaku żeberek 100 g

Peppies

Chrupki o smaku żeberek

100 g
69,90 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka

Produkty marki LORENZ

4.9
z 106 opinii
LORENZ Monster Munch Chrupki Ziemniaczane 100 g

LORENZ Monster Munch

Chrupki Ziemniaczane

100 g
77,50 zł/kg
Cena7,75 zł
Do koszyka
4.8
z 26 opinii
LORENZ Monster Munch Chrupki ziemniaczane o smaku serowym. 100 g

LORENZ Monster Munch

Chrupki ziemniaczane o smaku serowym.

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.9
z 34 opinii
LORENZ Monster Munch Chrupki ziemniaczane o smaku pizzy 100 g

LORENZ Monster Munch

Chrupki ziemniaczane o smaku pizzy

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.9
z 140 opinii
LORENZ Curly Chrupki Orzechowe 120 g

LORENZ Curly

Chrupki Orzechowe

120 g
49,92 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 86 opinii
LORENZ Saltletts Słone paluszki 250 g

LORENZ Saltletts

Słone paluszki

250 g
31,56 zł/kg
Cena7,89 zł
Do koszyka
5.0
z 18 opinii
LORENZ Nic Nac's Orzeszki ziemne 125 g

LORENZ Nic Nac's

Orzeszki ziemne

125 g
59,92 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 6 opinii
LORENZ Popcorn z dodatkiem soli 100 g

LORENZ

Popcorn z dodatkiem soli

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
LORENZ Nic Nac's Orzeszki ziemne w chrupiącej panierce o smaku serowym 110 g

LORENZ Nic Nac's

Orzeszki ziemne w chrupiącej panierce o smaku serowym

110 g
90,82 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
4.8
z 12 opinii
LORENZ Curly Chrupki kukurydziane z orzeszkami ziemnymi o smaku curry 100 g

LORENZ Curly

Chrupki kukurydziane z orzeszkami ziemnymi o smaku curry

100 g
65,90 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store