Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Chrupki i prażynki
Chrupki inne smaki
Pozostałe
LORENZ Curly Chrupki Orzechowe
Chrupki Orzechowe Curly LORENZ 120g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 140 opinii

LORENZ Curly Chrupki Orzechowe

120 g
LORENZ

Cena5,99 zł
49,92 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Lorenz Curly Chrupki Orzechowe to smaczna i wciągająca przekąska. Powstały w wyniku połączenia chrupek kukurydzianych i zmielonych orzeszków ziemnych. Ich wyjątkowy smak przyciągnie niemal każdego i sprawi, że będziecie chcieli wracać do nich regularnie.

Chrupki Orzechowe idealnie sprawdzą się jako przekąska między posiłkami lub na wieczorny seans. Będą także rozchwytywanym produktem na spotkaniach z przyjaciółmi czy imprezach. Warto włączyć ten produkt na listę zakupów przed imprezą.

Curly Chrupki Orzechowe to:

  • Chrupiąca przekąska
  • Wyrazisty orzechowy smak
  • Opakowanie o masie netto 120 g

Cechy

niesmażone

produkt wegański

ze świeżo zmielonymi orzeszkami ziemnymi


LORENZ Curly Chrupki Orzechowe


Produkt dostępny

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2069.00 kJ
24.6%
Wartość energetyczna (kcal)
495.00 kcal
24.8%
Tłuszcz (g)
25.00 g
35.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
3.00 g
15.0%
Węglowodany (g)
51.00 g
19.6%
w tym cukry (g)
2.30 g
2.6%
Błonnik (g)
4.90 g
Białko (g)
14.00 g
28.0%
Sól (g)
1.70 g
28.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
140 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
4%
3
0%
2
1%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre 👍️
28.04.2026
0
0
ELŻBIETA
zweryfikowano
Zgłaszam
Są to jedyne chrupki, które kupuję. Szkoda że nie ma u Was wersji light. Ale te są w moim koszyku przy każdym zamówieniu.
20.04.2026
0
0
ANDRZEJ
zweryfikowano
Zgłaszam
Mój ulubiony smak
26.11.2025
0
0
Bartłomiej
zweryfikowano
Zgłaszam
Rozumiem, że transport wymaga poświęceń i zrozumienia obu stron, jednak wszelkie produkty pakowane z powietrzem w opakowaniu, dojechały bez zabezpieczenia przez powietrze w opakowaniu, które chroni przed między innymi połamaniem produktu w opakowaniu ;)
22.08.2025
0
0
Bartosz i Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
super!
17.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
49,92 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
120 g
Dostawca:
BAHLSEN
Marka:
LORENZ
EAN:
5905187001237
Cena za kg:
49,92 zł/kg
Waga:
120 g
Marka:
LORENZ
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BAHLSEN
EAN:
5905187001237

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: patrz nadruk z tyłu opakowania. Przechowywać w suchym miejscu, z dala od źródła ciepła.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Informacje producenta

Marka

Curly


Marka producenta

MarkaLorenz

Marka standaryzowana

MarkaCurly

O marce

Pewnie już wiecie, że Curly są pyszne, ale co sprawia, że są tak wyjątkowe? Jednym z ich głównych składników są świeżo zmielone orzeszki ziemne. Nie każdy wie, że Curly Classic nie są smażone, nie zawierają dodatku konserwantów i są wegańskie. Tym bardziej cieszy nas, że Curly może towarzyszyć Wam w miłych chwilach każdego dnia!


Dodatkowe informacje

Curly Daj na luz!


Informacje dot. stylu życia

Produkt odpowiedni dla wegan


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Chrupki kukurydziane

Wariant ze świeżo zmielonymi orzeszkami ziemnymi


Opis produktu

1. Chrupki Curly są wytwarzane z najwyższej jakości orzeszków ziemnych, które zapewniają unikalny i naturalny smak Curly. 2. Doskonale skomponowane przyprawy nadają Curly ich wyjątkowy smak oraz sprawiają, że chrupki są niezwykle smaczne i lekkie. 3. Curly jest wytwarzane bez użycia konserwantów, z zachowaniem najwyższych standardów jakości.

O producencie

Lorenz Gwarancja Jakości Kontrolowana jakość produktów Najlepsze składniki Bez konserwantów Chrupki Curly produkowane są z największą starannością z wyselekcjonowanych składników. Jeśli nie jesteś zadowolony lub jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, proszę skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta: www.lorenz-snackworld.com/contact

Produkty z kategorii Pozostałe

5.0
z 17 opinii

27% taniej

PRZYSNACKI Snack Festival Grillowany kurczak 110 g

PRZYSNACKI Snack Festival

Grillowany kurczak

110 g
45,36 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,99 zł
6,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2026
5.0
z 96 opinii
FLIPS Chrupki kukurydziane o smaku czekoladowym 70 g

FLIPS

Chrupki kukurydziane o smaku czekoladowym

70 g
38,43 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026
4.9
z 106 opinii
LORENZ Monster Munch Chrupki Ziemniaczane 100 g

LORENZ Monster Munch

Chrupki Ziemniaczane

100 g
77,50 zł/kg
Cena7,75 zł
Do koszyka
4.9
z 140 opinii
LORENZ Curly Chrupki Orzechowe 120 g

LORENZ Curly

Chrupki Orzechowe

120 g
49,92 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 43 opinii
LORENZ Peppies Chrupki Bekonowe 100 g

LORENZ Peppies

Chrupki Bekonowe

100 g
77,50 zł/kg
Cena7,75 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
Peppies Chrupki o smaku żeberek 100 g

Peppies

Chrupki o smaku żeberek

100 g
69,90 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka

Produkty marki LORENZ

4.9
z 106 opinii
LORENZ Monster Munch Chrupki Ziemniaczane 100 g

LORENZ Monster Munch

Chrupki Ziemniaczane

100 g
77,50 zł/kg
Cena7,75 zł
Do koszyka
4.8
z 26 opinii
LORENZ Monster Munch Chrupki ziemniaczane o smaku serowym. 100 g

LORENZ Monster Munch

Chrupki ziemniaczane o smaku serowym.

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.9
z 34 opinii
LORENZ Monster Munch Chrupki ziemniaczane o smaku pizzy 100 g

LORENZ Monster Munch

Chrupki ziemniaczane o smaku pizzy

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
5.0
z 86 opinii
LORENZ Saltletts Słone paluszki 250 g

LORENZ Saltletts

Słone paluszki

250 g
31,56 zł/kg
Cena7,89 zł
Do koszyka
4.9
z 43 opinii
LORENZ Peppies Chrupki Bekonowe 100 g

LORENZ Peppies

Chrupki Bekonowe

100 g
77,50 zł/kg
Cena7,75 zł
Do koszyka
5.0
z 18 opinii
LORENZ Nic Nac's Orzeszki ziemne 125 g

LORENZ Nic Nac's

Orzeszki ziemne

125 g
59,92 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 6 opinii
LORENZ Popcorn z dodatkiem soli 100 g

LORENZ

Popcorn z dodatkiem soli

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
LORENZ Nic Nac's Orzeszki ziemne w chrupiącej panierce o smaku serowym 110 g

LORENZ Nic Nac's

Orzeszki ziemne w chrupiącej panierce o smaku serowym

110 g
90,82 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
4.8
z 12 opinii
LORENZ Curly Chrupki kukurydziane z orzeszkami ziemnymi o smaku curry 100 g

LORENZ Curly

Chrupki kukurydziane z orzeszkami ziemnymi o smaku curry

100 g
65,90 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store