Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Chrupki i prażynki
Chrupki inne smaki
Pozostałe
Peppies Chrupki o smaku żeberek
Chrupki o smaku żeberek Peppies 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 5 opinii

Peppies Chrupki o smaku żeberek

100 g
Peppies
Polska

Cena6,99 zł
69,90 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Peppies to klasyk na rynku chrupek. Produkujemy go z wyselekcjonowanych surowców. Wyjątkowy smak żeberek jest zawsze dobrą propozycją do chrupnięcia! Cieszymy się, że razem z Peppies możemy towarzyszyć Tobie w radosnych chwilach.


Cechy

bez dodatku konserwantów

edycja limitowana


Peppies Chrupki o smaku żeberek


Produkt dostępny

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2008.00 kJ
23.9%
Wartość energetyczna (kcal)
480.00 kcal
24.0%
Tłuszcz (g)
24.00 g
34.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
2.00 g
10.0%
Węglowodany (g)
60.00 g
23.1%
w tym cukry (g)
4.90 g
5.4%
Błonnik (g)
1.40 g
Białko (g)
5.20 g
10.4%
Sól (g)
1.90 g
31.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
5 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.06.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.06.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.02.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.02.2026
0
0
Konrad
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.02.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
69,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
BAHLSEN
Marka:
Peppies
EAN:
5905187008656
Cena za kg:
69,90 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
Peppies
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BAHLSEN
EAN:
5905187008656

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: patrz nadruk z tyłu opakowania. Przechowywać w suchym miejscu, z dala od źródła ciepła.


Informacje producenta

Marka

Peppies


Marka producenta

MarkaLorenz

Marka standaryzowana

MarkaPeppies

Opis produktu

Peppies to klasyk na rynku chrupek. Produkujemy go z wyselekcjonowanych surowców. Wyjątkowy smak żeberek jest zawsze dobrą propozycją do chrupnięcia! Cieszymy się, że razem z Peppies możemy towarzyszyć Tobie w radosnych chwilach.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Chrupki ziemniaczano-pszenne

Wariant smak żeberka

Produkty z kategorii Pozostałe

5.0
z 17 opinii

27% taniej

PRZYSNACKI Snack Festival Grillowany kurczak 110 g

PRZYSNACKI Snack Festival

Grillowany kurczak

110 g
45,36 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,99 zł
6,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2026
5.0
z 96 opinii
FLIPS Chrupki kukurydziane o smaku czekoladowym 70 g

FLIPS

Chrupki kukurydziane o smaku czekoladowym

70 g
38,43 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026
4.9
z 106 opinii
LORENZ Monster Munch Chrupki Ziemniaczane 100 g

LORENZ Monster Munch

Chrupki Ziemniaczane

100 g
77,50 zł/kg
Cena7,75 zł
Do koszyka
4.9
z 140 opinii
LORENZ Curly Chrupki Orzechowe 120 g

LORENZ Curly

Chrupki Orzechowe

120 g
49,92 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 43 opinii
LORENZ Peppies Chrupki Bekonowe 100 g

LORENZ Peppies

Chrupki Bekonowe

100 g
77,50 zł/kg
Cena7,75 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
Peppies Chrupki o smaku żeberek 100 g

Peppies

Chrupki o smaku żeberek

100 g
69,90 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store