Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Warzywa i owoce
Sałaty, kiełki i mikroliście
Szpinak
FRISCO ORGANIC Szpinak świeży BIO
Szpinak świeży BIO FRISCO ORGANIC 125g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 18 opinii

FRISCO ORGANIC Szpinak świeży BIO

125 g
FRISCO ORGANIC
Włochy

Cena8,99 zł
71,92 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej
Tagi
bio

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
18 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
89%
4
11%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny
06.08.2024
0
0
Bartosz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.07.2026
0
0
Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.02.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.01.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.01.2026
0
0
aga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.08.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.08.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.02.2025
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
05.08.2024
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.07.2024
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.07.2024
0
0
Malgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
26.06.2024
0
0
Oxana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.06.2024
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.05.2024
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.04.2024
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.04.2024
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.03.2024
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.03.2024
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
71,92 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
125 g
Dostawca:
NATURFRUT Gabriela K
Marka:
FRISCO ORGANIC
EAN:
5907810294795
Cena za kg:
71,92 zł/kg
Waga:
125 g
Marka:
FRISCO ORGANIC
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NATURFRUT Gabriela K
EAN:
5907810294795

Produkty z kategorii Szpinak

4.9
z 784 opinii
MIOORTO Szpinak Baby 125 g

MIOORTO

Szpinak Baby

125 g
50,32 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 240 opinii
FIT&EASY Szpinak Baby BIO 150 g

FIT&EASY

Szpinak Baby BIO

150 g
66,60 zł/kg
friscontowa cena
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.9
z 795 opinii
FIT&EASY Szpinak myty 200 g

FIT&EASY

Szpinak myty

200 g
39,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.8
z 402 opinii
FRISCO FRESH Szpinak (160g-240g) 200 g

FRISCO FRESH

Szpinak (160g-240g)

~200 g
34,95 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.9
z 18 opinii
FRISCO ORGANIC Szpinak świeży BIO 125 g

FRISCO ORGANIC

Szpinak świeży BIO

125 g
71,92 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka

Produkty marki FRISCO ORGANIC

4.9
z 142 opinii

19% taniej

FRISCO ORGANIC Pieczarki brązowe BIO (200g-300g) 250 g

FRISCO ORGANIC

Pieczarki brązowe BIO (200g-300g)

~250 g
51,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
15,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 119 opinii

17% taniej

FRISCO ORGANIC Cebula szalotka BIO 250 g

FRISCO ORGANIC

Cebula szalotka BIO

250 g
29,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
8,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 198 opinii

16% taniej

FRISCO ORGANIC Cebula BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Cebula BIO (800g-1200g)

~1 kg
8,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,39 zł
9,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.6
z 363 opinii

56% taniej

FRISCO ORGANIC Banany BIO kiść (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Banany BIO kiść (800g-1200g)

~1 kg
8,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,39 zł
18,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.7
z 34 opinii
FRISCO ORGANIC Ziemniaki młode BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Ziemniaki młode BIO

1 kg
12,99 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
4.8
z 265 opinii
FRISCO ORGANIC Ziemniaki żółte BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Ziemniaki żółte BIO

1 kg
7,49 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.6
z 481 opinii
FRISCO ORGANIC Avocado BIO 2 szt. 260 g

FRISCO ORGANIC

Avocado BIO 2 szt.

260 g
53,81 zł/kg
friscontowa cena
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.6
z 375 opinii
FRISCO ORGANIC Marchew świeża BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Marchew świeża BIO

1 kg
9,99 zł/kg
friscontowa cena
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.8
z 101 opinii
FRISCO ORGANIC Awokado świeże BIO 5 szt. 650 g

FRISCO ORGANIC

Awokado świeże BIO 5 szt.

650 g
46,14 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
3.9
z 9 opinii
FRISCO ORGANIC Pomidory malinowe BIO 3-4szt. (400-600g) 500 g

FRISCO ORGANIC

Pomidory malinowe BIO 3-4szt. (400-600g)

500 g
43,98 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.6
z 338 opinii
FRISCO ORGANIC Pomidory gałązka BIO 4-5szt. (400g-600g) 500 g

FRISCO ORGANIC

Pomidory gałązka BIO 4-5szt. (400g-600g)

~500 g
39,98 zł/kg
friscontowa cena
Cena19,99 zł
Do koszyka
4.2
z 198 opinii
FRISCO ORGANIC Pomidory okrągłe BIO 4-6szt. (400g-600g) 500 g

FRISCO ORGANIC

Pomidory okrągłe BIO 4-6szt. (400g-600g)

~500 g
27,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.8
z 80 opinii
FRISCO ORGANIC Cebula czerwona BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Cebula czerwona BIO (800g-1200g)

~1 kg
13,99 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
5.0
z 28 opinii
FRISCO ORGANIC Papryka zielona BIO 400 g

FRISCO ORGANIC

Papryka zielona BIO

400 g
52,47 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
4.4
z 146 opinii
FRISCO ORGANIC Mango BIO 300 g

FRISCO ORGANIC

Mango BIO

300 g
49,97 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.9
z 140 opinii
FRISCO ORGANIC Por BIO 300 g

FRISCO ORGANIC

Por BIO

300 g
29,97 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store