Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Warzywa i owoce
Sałaty, kiełki i mikroliście

Sałaty, kiełki i mikroliście

Wróć do Warzywa i owoce

MixySałataRoszponkaRukolaCykoriaSzpinakKiełkiMikroliście



4.9
z 240 opinii
FIT&EASY Szpinak Baby BIO 150 g

FIT&EASY

Szpinak Baby BIO

150 g
66,60 zł/kg
friscontowa cena
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni

4.9
z 495 opinii
FIT&EASY Rukola BIO 80 g

FIT&EASY

Rukola BIO

80 g
93,63 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni

4.8
z 1170 opinii
MIOORTO Rukola 100 g

MIOORTO

Rukola

100 g
59,90 zł/kg
friscontowa cena
Cena5,99 zł
Do koszyka

4.9
z 449 opinii
FIT&EASY Rukola 100 g

FIT&EASY

Rukola

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni

4.9
z 796 opinii
FIT&EASY Szpinak myty 200 g

FIT&EASY

Szpinak myty

200 g
39,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni

4.9
z 785 opinii
MIOORTO Szpinak Baby 125 g

MIOORTO

Szpinak Baby

125 g
50,32 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni

4.8
z 402 opinii
FRISCO FRESH Szpinak (160g-240g) 200 g

FRISCO FRESH

Szpinak (160g-240g)

~200 g
34,95 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka

4.8
z 1484 opinii
FRISCO FRESH Sałata rzymska mini 2-3 szt 200 g

FRISCO FRESH

Sałata rzymska mini 2-3 szt

200 g
30,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,19 zł
Do koszyka

4.8
z 2248 opinii
FRISCO FRESH Sałata masłowa 145 g

FRISCO FRESH

Sałata masłowa

145 g
34,41 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,99 zł
Do koszyka

4.8
z 2281 opinii
FRISCO FRESH Sałata lodowa 300 g

FRISCO FRESH

Sałata lodowa

300 g
20,97 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,29 zł
Do koszyka

4.8
z 424 opinii
FRISCO FRESH Sałata rzymska 180 g

FRISCO FRESH

Sałata rzymska

180 g
44,39 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka


4.7
z 127 opinii
FRISCO FRESH Sałata karbowana czerwona 150 g

FRISCO FRESH

Sałata karbowana czerwona

150 g
46,60 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka

4.7
z 338 opinii
FRISCO FRESH Sałata karbowana zielona 150 g

FRISCO FRESH

Sałata karbowana zielona

150 g
46,60 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka

4.9
z 365 opinii
FIT&EASY Sałata mix - Weekend 150 g

FIT&EASY

Sałata mix - Weekend

150 g
53,27 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni

4.9
z 317 opinii
FIT&EASY Mix sałatkowy młodych listków - Romantica 75 g

FIT&EASY

Mix sałatkowy młodych listków - Romantica

75 g
99,87 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni

4.9
z 204 opinii
FIT&EASY Mix sałat Intense 150 g

FIT&EASY

Mix sałat Intense

150 g
49,93 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni

4.8
z 246 opinii
FIT&EASY Mix sałat Active 150 g

FIT&EASY

Mix sałat Active

150 g
49,93 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni


4.9
z 176 opinii
FIT&EASY Mix sałat Party 150 g

FIT&EASY

Mix sałat Party

150 g
53,27 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni

4.9
z 156 opinii
FIT&EASY Mix sałat ze szpinakiem 150 g

FIT&EASY

Mix sałat ze szpinakiem

150 g
46,60 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni

4.8
z 268 opinii
FIT&EASY Mix na surówkę coleslaw z czerwonej kapusty 250 g

FIT&EASY

Mix na surówkę coleslaw z czerwonej kapusty

250 g
27,96 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni

4.8
z 296 opinii
FIT&EASY Mix na surówkę coleslaw z białej kapusty 250 g

FIT&EASY

Mix na surówkę coleslaw z białej kapusty

250 g
27,96 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni

4.9
z 304 opinii
FIT&EASY Mix sałat Family 200 g

FIT&EASY

Mix sałat Family

200 g
37,45 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni

4.9
z 632 opinii
FIT&EASY Active Duopack 2x50g 100 g

FIT&EASY

Active Duopack 2x50g

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni

4.9
z 34 opinii
FIT&EASY Mieszanka sałat Grecka 200 g

FIT&EASY

Mieszanka sałat Grecka

200 g
59,95 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni

4.6
z 25 opinii
FIT&EASY Mieszanka sałat Cezar CL 178 g

FIT&EASY

Mieszanka sałat Cezar CL

178 g
72,98 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni

4.8
z 18 opinii
FIT&EASY Mieszanka sałat Nicejska 161 g

FIT&EASY

Mieszanka sałat Nicejska

161 g
74,47 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni

4.8
z 73 opinii
FIT&EASY Sałatka Party 300 g

FIT&EASY

Sałatka Party

300 g
39,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka

4.9
z 870 opinii
FRISCO FRESH Cykoria 500 g

FRISCO FRESH

Cykoria

500 g
19,98 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

4.9
z 455 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki rzodkiewki 50 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki rzodkiewki

50 g
99,80 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni

4.9
z 319 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki słonecznika 50 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki słonecznika

50 g
129,80 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni

4.9
z 139 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki brokuła 50 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki brokuła

50 g
129,80 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni

4.9
z 154 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki lucerny 50 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki lucerny

50 g
99,80 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni

4.9
z 71 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki groszku 50 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki groszku

50 g
129,80 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni


4.8
z 243 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki fasoli Mung 150 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki fasoli Mung

150 g
33,27 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni

4.8
z 54 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki soczewicy 150 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki soczewicy

150 g
46,60 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni

5.0
z 113 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki DUO - Rzodkiewka i Brokuł 70 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki DUO - Rzodkiewka i Brokuł

70 g
78,43 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni

4.9
z 30 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki DUO - Rzodkiewka i Lucerna 70 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki DUO - Rzodkiewka i Lucerna

70 g
78,43 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni

4.8
z 10 opinii
POKARM ŻYCIA Mikroliście kapusty 20 g

POKARM ŻYCIA

Mikroliście kapusty

20 g
399,50 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni

5.0
z 79 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki na patelnię - Stir Fry 200 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki na patelnię - Stir Fry

200 g
34,95 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni


4.9
z 13 opinii
FRISCO FRESH Groszek czepny cięty 50 g

FRISCO FRESH

Groszek czepny cięty

50 g
227,00 zł/kg
Cena11,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni

4.9
z 53 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki jarmużu i kalarepy 50 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki jarmużu i kalarepy

50 g
129,80 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni

4.9
z 58 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki jarmużu 50 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki jarmużu

50 g
129,80 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni

4.9
z 69 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki pora 35 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki pora

35 g
185,43 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni

4.9
z 44 opinii
POKARM ŻYCIA Mikroliście rukoli 20 g

POKARM ŻYCIA

Mikroliście rukoli

20 g
399,50 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni

4.9
z 38 opinii
POKARM ŻYCIA Mikroliście groszku 20 g

POKARM ŻYCIA

Mikroliście groszku

20 g
349,50 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni

4.9
z 8 opinii
POKARM ŻYCIA Mikroliście soczewicy 20 g

POKARM ŻYCIA

Mikroliście soczewicy

20 g
399,50 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni

5.0
z 10 opinii
POKARM ŻYCIA Mikroliście mizuny 20 g

POKARM ŻYCIA

Mikroliście mizuny

20 g
399,50 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni

4.9
z 8 opinii
POKARM ŻYCIA Mikroliście kalarepy 20 g

POKARM ŻYCIA

Mikroliście kalarepy

20 g
399,50 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni

4.9
z 12 opinii
POKARM ŻYCIA Mikroliście amarantusa 20 g

POKARM ŻYCIA

Mikroliście amarantusa

20 g
599,50 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni

4.9
z 33 opinii
POKARM ŻYCIA Mikroliście rukwi wodnej 20 g 20 g

POKARM ŻYCIA

Mikroliście rukwi wodnej 20 g

20 g
599,50 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni

4.8
z 165 opinii
FIT&EASY Sałata Roszponka 100 g

FIT&EASY

Sałata Roszponka

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka

4.9
z 449 opinii
MIOORTO Roszponka 100 g

MIOORTO

Roszponka

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka

4.9
z 267 opinii
CHEŁMIŃSKI Kiełki rzodkiewki BIO 50 g

CHEŁMIŃSKI

Kiełki rzodkiewki BIO

50 g
119,80 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni

4.9
z 147 opinii
CHEŁMIŃSKI Kiełki brokuła BIO 50 g

CHEŁMIŃSKI

Kiełki brokuła BIO

50 g
119,80 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni

4.8
z 136 opinii
FRISCO ORGANIC Mix świeżych sałat BIO 100 g

FRISCO ORGANIC

Mix świeżych sałat BIO

100 g
95,90 zł/kg
Cena9,59 zł
Do koszyka


5.0
z 197 opinii
CHEŁMIŃSKI Mieszanka kiełków BIO 50 g

CHEŁMIŃSKI

Mieszanka kiełków BIO

50 g
119,80 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka

4.9
z 72 opinii
FRISCO ORGANIC Rukola świeża niemyta BIO 100 g

FRISCO ORGANIC

Rukola świeża niemyta BIO

100 g
89,90 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka

4.9
z 97 opinii
CHEŁMIŃSKI Kiełki lucerny BIO 50 g

CHEŁMIŃSKI

Kiełki lucerny BIO

50 g
119,80 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka

4.9
z 57 opinii
FRISCO ORGANIC Roszponka świeża niemyta BIO 100 g

FRISCO ORGANIC

Roszponka świeża niemyta BIO

100 g
104,90 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka

4.9
z 18 opinii
FRISCO ORGANIC Szpinak świeży BIO 125 g

FRISCO ORGANIC

Szpinak świeży BIO

125 g
71,92 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store