Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Warzywa i owoce
Sałaty, kiełki i mikroliście
Kiełki
Pojedyncze
POKARM ŻYCIA Kiełki brokuła
Kiełki brokuła POKARM ŻYCIA 50g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 139 opinii

POKARM ŻYCIA Kiełki brokuła

50 g
POKARM ŻYCIA

Cena6,49 zł
129,80 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Kiełki brokułu to niesamowicie zdrowy, naturalny produkt, który dostarcza organizmowi wielu potrzebnych mikroelementów i witamin. Mają lekko pikantny smak i delikatny zapach. Kiełki brokułu dodaje się przede wszystkim do sałatek warzywnych, jak i przyrządza się z nimi znakomite kanapki. Kiełki brokułu, podobnie jak dorosłe róże tego warzywa zawierają sulforafan - substancję zapobiegającą powstawaniu raka, a także, w pewnych przypadkach, powstrzymującą rozwój komórek nowotworowych. Istotne jest, że kiełki brokułu zawierają 20 razy więcej sulforafanu niż dorosła roślina. Według przeprowadzonych w USA badań 25g kiełków brokułu dziennie to ilość wystarczająca w praktyce nowotworowej.

POKARM ŻYCIA Kiełki brokuła


Produkt dostępny
Data przydatności: około 3 dni
Dostępne warianty
POKARM ŻYCIA Kiełki jarmużu
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
139 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
1%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ilona
zweryfikowano
Zgłaszam
Kiełki brokuła są smaczne, te były nieco zaparowane
29.05.2026
0
0
Kateryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Quite specific,not for everybody but can be masked easily in salad if you wanna sneak more fiber in your diet or simple nutrition
15.04.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Wyśmienite.
19.10.2025
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
super kiełki
25.03.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry produkt
21.01.2025
0
0
JOANNA
zweryfikowano
Zgłaszam
super polecam
18.07.2024
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
świeże
03.07.2024
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Krótki termin przydatności.
18.03.2024
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Godne polecenia
11.03.2024
0
0
Irmina
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystko ok
06.03.2024
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobra
20.02.2024
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystko ok
16.02.2024
0
0
Tomas
zweryfikowano
Zgłaszam
good quality
16.01.2024
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
No cóż mam powiedzieć o kiełkach? były świeże i smaczne, zużyłam do kanapek na śniadanie za jednym podejściem:)
21.11.2023
0
0
Vlad
zweryfikowano
Zgłaszam
super puper
10.10.2023
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonałe
07.08.2023
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Super!!!
10.06.2023
0
0
BARTŁOMIEJ
zweryfikowano
Zgłaszam
Jakość na najwyższym poziomie.
13.03.2023
0
0
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczne
01.03.2023
0
0
Donata
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre
26.02.2023
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
129,80 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
50 g
Dostawca:
"POKARM ŻYCIA" GOH
Marka:
POKARM ŻYCIA
EAN:
5900639000172
Cena za kg:
129,80 zł/kg
Waga:
50 g
Marka:
POKARM ŻYCIA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
"POKARM ŻYCIA" GOH
EAN:
5900639000172

Produkty z kategorii Pojedyncze

4.8
z 243 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki fasoli Mung 150 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki fasoli Mung

150 g
33,27 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.8
z 54 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki soczewicy 150 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki soczewicy

150 g
46,60 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 319 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki słonecznika 50 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki słonecznika

50 g
129,80 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 455 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki rzodkiewki 50 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki rzodkiewki

50 g
99,80 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 153 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki lucerny 50 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki lucerny

50 g
99,80 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 139 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki brokuła 50 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki brokuła

50 g
129,80 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 71 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki groszku 50 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki groszku

50 g
129,80 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 58 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki jarmużu 50 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki jarmużu

50 g
129,80 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.8
z 10 opinii
POKARM ŻYCIA Mikroliście kapusty 20 g

POKARM ŻYCIA

Mikroliście kapusty

20 g
399,50 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.9
z 147 opinii
CHEŁMIŃSKI Kiełki brokuła BIO 50 g

CHEŁMIŃSKI

Kiełki brokuła BIO

50 g
119,80 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.9
z 267 opinii
CHEŁMIŃSKI Kiełki rzodkiewki BIO 50 g

CHEŁMIŃSKI

Kiełki rzodkiewki BIO

50 g
119,80 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.9
z 97 opinii
CHEŁMIŃSKI Kiełki lucerny BIO 50 g

CHEŁMIŃSKI

Kiełki lucerny BIO

50 g
119,80 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 13 opinii
FRISCO FRESH Groszek czepny cięty 50 g

FRISCO FRESH

Groszek czepny cięty

50 g
227,00 zł/kg
Cena11,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.9
z 69 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki pora 35 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki pora

35 g
185,43 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni

Produkty marki POKARM ŻYCIA

4.8
z 243 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki fasoli Mung 150 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki fasoli Mung

150 g
33,27 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.8
z 54 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki soczewicy 150 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki soczewicy

150 g
46,60 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 455 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki rzodkiewki 50 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki rzodkiewki

50 g
99,80 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 319 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki słonecznika 50 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki słonecznika

50 g
129,80 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 153 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki lucerny 50 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki lucerny

50 g
99,80 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 71 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki groszku 50 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki groszku

50 g
129,80 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 58 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki jarmużu 50 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki jarmużu

50 g
129,80 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
5.0
z 113 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki DUO - Rzodkiewka i Brokuł 70 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki DUO - Rzodkiewka i Brokuł

70 g
78,43 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 30 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki DUO - Rzodkiewka i Lucerna 70 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki DUO - Rzodkiewka i Lucerna

70 g
78,43 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 44 opinii
POKARM ŻYCIA Mikroliście rukoli 20 g

POKARM ŻYCIA

Mikroliście rukoli

20 g
399,50 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 38 opinii
POKARM ŻYCIA Mikroliście groszku 20 g

POKARM ŻYCIA

Mikroliście groszku

20 g
349,50 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 8 opinii
POKARM ŻYCIA Mikroliście soczewicy 20 g

POKARM ŻYCIA

Mikroliście soczewicy

20 g
399,50 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.8
z 10 opinii
POKARM ŻYCIA Mikroliście kapusty 20 g

POKARM ŻYCIA

Mikroliście kapusty

20 g
399,50 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
5.0
z 10 opinii
POKARM ŻYCIA Mikroliście mizuny 20 g

POKARM ŻYCIA

Mikroliście mizuny

20 g
399,50 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 8 opinii
POKARM ŻYCIA Mikroliście kalarepy 20 g

POKARM ŻYCIA

Mikroliście kalarepy

20 g
399,50 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 12 opinii
POKARM ŻYCIA Mikroliście amarantusa 20 g

POKARM ŻYCIA

Mikroliście amarantusa

20 g
599,50 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store