Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Warzywa i owoce
Zioła i natki
Zioła doniczkowe
Bazylia
POKARM ŻYCIA Zioła Bazylia XXL- duża doniczka
Zioła Bazylia XXL  duża doniczka POKARM ŻYCIA 1.000szt
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.4
z 67 opinii

POKARM ŻYCIA Zioła Bazylia XXL- duża doniczka

1 szt
POKARM ŻYCIA
Polska

Cena9,99 zł

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
POKARM ŻYCIA Zioła Mięta XXL
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.4
67 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
76%
4
9%
3
0%
2
4%
1
10%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Niestety bardzo dużo lisci w złym stanie, ziemia nie była przesuszona, więc to może być bardziej kwestia zimna w samochodzie. Nie wiem czy da się roślinę uratować
15.11.2025
1
0
Aniela
zweryfikowano
Zgłaszam
Jak na bazylię XXL nie użyłam ani jednego listka, gdyż część liści była sczerniała, poskręcana już przy dostawie i takich liści przybywało każdego dnia (oczywiście mimo podlewania). Nie oczekuję bujnej, rozpachnionej bazylii z dużymi ciemnozielonymi liśćmi w zimie, ale to, to były wyrzucone pieniądze.
16.03.2025
1
0
Nadira
zweryfikowano
Zgłaszam
good quality
05.02.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bazylią była zwiędła, padła całkowicie w ciągu godziny i nie nadawała się do niczego.
04.02.2025
1
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Bazylia ładna tylko dosyć szybko listki zaczęły obsychac, po 2 dniach, mimo podlania
03.02.2025
0
0
Weronika
zweryfikowano
Zgłaszam
Bazylia była trochę zwiędła
27.11.2024
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
W porządku
25.11.2024
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Niestety bazylia nie przetrwała transportu, przyjechała bez szansy na przeżycie.
28.10.2024
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystko ok
04.09.2024
0
0
Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Bazylia bardzo mała w stosunku do ceny. Przyjechała zgnieciona i zwiędła w ciągu paru godzin. Do tego miała jakiś dziwny cytrynowy zapach.
30.08.2024
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Bazylia była mocno zwiędnięte i jak na xxl mala
21.08.2024
0
0
Yurii
zweryfikowano
Zgłaszam
Zginęła
25.07.2024
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
dużo ciemnych i zniszczonych listków
17.06.2024
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Zwiędła podsuszona. Z chęcią wkleiłabym zdjęcie bo tu się zawiodłam.
12.03.2024
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 szt
Dostawca:
"POKARM ŻYCIA" GOH
Marka:
POKARM ŻYCIA
EAN:
5900639011024
Cena za kg:
Waga:
1 szt
Marka:
POKARM ŻYCIA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
"POKARM ŻYCIA" GOH
EAN:
5900639011024

Produkty z kategorii Bazylia

4.4
z 90 opinii
BAZIÓŁKA Bazylia XXL 1 szt

BAZIÓŁKA

Bazylia XXL

1 szt
Cena10,99 zł
Do koszyka
4.4
z 312 opinii
BAZIÓŁKA Bazylia 1 szt

BAZIÓŁKA

Bazylia

1 szt
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.0
z 67 opinii
BAZIÓŁKA Bazylia BIO 1 szt

BAZIÓŁKA

Bazylia BIO

1 szt
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.4
z 67 opinii
POKARM ŻYCIA Zioła Bazylia XXL- duża doniczka 1 szt

POKARM ŻYCIA

Zioła Bazylia XXL- duża doniczka

1 szt
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.8
z 38 opinii
BAZIÓŁKA Mini Bazylia 1 szt

BAZIÓŁKA

Mini Bazylia

1 szt
Cena5,49 zł
Do koszyka

Produkty marki POKARM ŻYCIA

4.9
z 455 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki rzodkiewki 50 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki rzodkiewki

50 g
99,80 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 319 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki słonecznika 50 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki słonecznika

50 g
129,80 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 153 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki lucerny 50 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki lucerny

50 g
99,80 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 139 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki brokuła 50 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki brokuła

50 g
129,80 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 71 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki groszku 50 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki groszku

50 g
129,80 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 58 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki jarmużu 50 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki jarmużu

50 g
129,80 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.8
z 243 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki fasoli Mung 150 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki fasoli Mung

150 g
33,27 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.8
z 54 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki soczewicy 150 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki soczewicy

150 g
46,60 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
5.0
z 113 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki DUO - Rzodkiewka i Brokuł 70 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki DUO - Rzodkiewka i Brokuł

70 g
78,43 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 30 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki DUO - Rzodkiewka i Lucerna 70 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki DUO - Rzodkiewka i Lucerna

70 g
78,43 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
5.0
z 79 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki na patelnię - Stir Fry 200 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki na patelnię - Stir Fry

200 g
34,95 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 44 opinii
POKARM ŻYCIA Mikroliście rukoli 20 g

POKARM ŻYCIA

Mikroliście rukoli

20 g
399,50 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 38 opinii
POKARM ŻYCIA Mikroliście groszku 20 g

POKARM ŻYCIA

Mikroliście groszku

20 g
349,50 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 8 opinii
POKARM ŻYCIA Mikroliście soczewicy 20 g

POKARM ŻYCIA

Mikroliście soczewicy

20 g
399,50 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.8
z 10 opinii
POKARM ŻYCIA Mikroliście kapusty 20 g

POKARM ŻYCIA

Mikroliście kapusty

20 g
399,50 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
5.0
z 10 opinii
POKARM ŻYCIA Mikroliście mizuny 20 g

POKARM ŻYCIA

Mikroliście mizuny

20 g
399,50 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store