Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Warzywa i owoce
Sałaty, kiełki i mikroliście
Kiełki
Pojedyncze
CHEŁMIŃSKI Kiełki lucerny BIO
Kiełki lucerny BIO CHEŁMIŃSKI 50g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 97 opinii

CHEŁMIŃSKI Kiełki lucerny BIO

50 g
CHEŁMIŃSKI
Polska

Cena5,99 zł
119,80 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
CHEŁMIŃSKI Kiełki rzodkiewki BIO
Pokaż wszystkie
Tagi
bio

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
97 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
4%
3
0%
2
0%
1
1%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
świetne pakują kiełków pod sam czubek, starcza na 3 obiady dla 2 osób, a kiełki świeże i dobre w smaku
20.05.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Pozostają świeże przez kilka dni, super zapakowane: bardzo dużo kiełków w małym opakowaniu, producent nie marnuje miejsca.
20.12.2023
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
w pozrądku
11.10.2023
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeże i chrupkie.
08.08.2023
0
0
Oksana
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam
19.07.2023
0
0
Radosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne. Wyglądają bardzo dobrze.
12.06.2023
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne i świeże
17.04.2023
0
0
Milena
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeże. Dobre
25.03.2023
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam bardzo.
08.02.2023
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Super :)
08.11.2022
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
świeżę bardzo smaczne
26.07.2022
0
0
Józef
zweryfikowano
Zgłaszam
świeże i smaczne
29.06.2022
0
0
Kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
Zawsze świeże, super do sałatek. Bio. Frisco ma najlepsze z tego rodzaju
17.06.2022
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Kiełki zostały prawidłowo zapakowane i dostarczone. Lubię kupować kiełki we Frisco bo są zawsze świeże. Chrupkie, smaczne na kanapce.
18.05.2022
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Przyszły zgniłe :(
04.05.2022
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Zamawiajcie bez obaw, ładnie je pakują i dowożą. Chrupkie, smaczne na kanapce. Tutaj zawsze mogę liczyć na doskonałą jakość kiełków.
26.04.2022
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeże i delikatne
19.04.2022
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Moje zamówione kiełki są najlepszej jakości.
29.03.2022
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Delikatne, smaczne, do różnych dań. Jedne z najlepszych na rynku, jakość wzorowa. Kiełki zostały prawidłowo zapakowane i dostarczone.
26.03.2022
0
0
Józef
zweryfikowano
Zgłaszam
Kiełki to najlepsze źródło minerałów.
14.03.2022
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
119,80 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
50 g
Dostawca:
BUKAT SP. Z O. O.
Marka:
CHEŁMIŃSKI
EAN:
1222336300015
Cena za kg:
119,80 zł/kg
Waga:
50 g
Marka:
CHEŁMIŃSKI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BUKAT SP. Z O. O.
EAN:
1222336300015

Produkty z kategorii Pojedyncze

4.8
z 242 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki fasoli Mung 150 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki fasoli Mung

150 g
33,27 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.8
z 54 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki soczewicy 150 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki soczewicy

150 g
46,60 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 319 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki słonecznika 50 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki słonecznika

50 g
129,80 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 454 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki rzodkiewki 50 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki rzodkiewki

50 g
99,80 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 153 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki lucerny 50 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki lucerny

50 g
99,80 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 139 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki brokuła 50 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki brokuła

50 g
129,80 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 71 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki groszku 50 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki groszku

50 g
129,80 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 58 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki jarmużu 50 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki jarmużu

50 g
129,80 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.8
z 10 opinii
POKARM ŻYCIA Mikroliście kapusty 20 g

POKARM ŻYCIA

Mikroliście kapusty

20 g
399,50 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.9
z 147 opinii
CHEŁMIŃSKI Kiełki brokuła BIO 50 g

CHEŁMIŃSKI

Kiełki brokuła BIO

50 g
119,80 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.9
z 267 opinii
CHEŁMIŃSKI Kiełki rzodkiewki BIO 50 g

CHEŁMIŃSKI

Kiełki rzodkiewki BIO

50 g
119,80 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.9
z 97 opinii
CHEŁMIŃSKI Kiełki lucerny BIO 50 g

CHEŁMIŃSKI

Kiełki lucerny BIO

50 g
119,80 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 13 opinii
FRISCO FRESH Groszek czepny cięty 50 g

FRISCO FRESH

Groszek czepny cięty

50 g
227,00 zł/kg
Cena11,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.9
z 69 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki pora 35 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki pora

35 g
185,43 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni

Produkty marki CHEŁMIŃSKI

4.9
z 147 opinii
CHEŁMIŃSKI Kiełki brokuła BIO 50 g

CHEŁMIŃSKI

Kiełki brokuła BIO

50 g
119,80 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.9
z 267 opinii
CHEŁMIŃSKI Kiełki rzodkiewki BIO 50 g

CHEŁMIŃSKI

Kiełki rzodkiewki BIO

50 g
119,80 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
5.0
z 197 opinii
CHEŁMIŃSKI Mieszanka kiełków BIO 50 g

CHEŁMIŃSKI

Mieszanka kiełków BIO

50 g
119,80 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store