Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Warzywa i owoce
Sałaty, kiełki i mikroliście
Kiełki
Mix
CHEŁMIŃSKI Mieszanka kiełków BIO
Mieszanka kiełków BIO CHEŁMIŃSKI 50g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 197 opinii

CHEŁMIŃSKI Mieszanka kiełków BIO

50 g
CHEŁMIŃSKI
Polska

Cena5,99 zł
119,80 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Tagi
bio

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
197 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
97%
4
3%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
BOGUMIŁA
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne i zdrowe kiełki.
16.03.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
świeże
14.02.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonale
02.02.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Mieszanka jest super
13.08.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
OK chętnie znowu zamówię
26.02.2025
0
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Kiełki jak kiełki :) Bardzo dobre. Jeszcze nigdy nie trafiły mi się zepsute (i oby tak zostało :)), a ich różnorodność w jednym opakowaniu jest dużym plusem.
09.09.2024
0
0
Pawel
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny i zdrowszy niz pszenne - tak sadze
13.02.2024
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
świeże, zieloniutkie, aż chce się jeść
01.02.2024
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
towar świeżutki, apetycznie wygladajacy. Dodane do sałatKI - WYŚMIENNICIE CHRUPIACE. Polecam
22.01.2024
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeże, smaczne.
04.12.2023
0
0
JOANNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Zawsze pyszne i świeże, dobrze zapakowane
04.12.2023
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo przyjemny mix :)
28.11.2023
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Super smaczne. Na początku myślałem, że są tak świeże, że się jeszcze ruszają, ale po prostu kręciło mi się w głowie.
17.11.2023
0
0
JOANNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeże, smaczne, dobrze zapakowane, warte polecenia
27.09.2023
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Korzystam i jestem zadowolona
25.06.2023
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre.
14.06.2023
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Moje ulubione
06.06.2023
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne, świeże. Polecam
24.04.2023
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo je lubię.
12.04.2023
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne i świeże
12.04.2023
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
119,80 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
50 g
Dostawca:
BUKAT SP. Z O. O.
Marka:
CHEŁMIŃSKI
EAN:
1222336000014
Cena za kg:
119,80 zł/kg
Waga:
50 g
Marka:
CHEŁMIŃSKI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BUKAT SP. Z O. O.
EAN:
1222336000014

Produkty z kategorii Mix

5.0
z 113 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki DUO - Rzodkiewka i Brokuł 70 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki DUO - Rzodkiewka i Brokuł

70 g
78,43 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 30 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki DUO - Rzodkiewka i Lucerna 70 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki DUO - Rzodkiewka i Lucerna

70 g
78,43 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
5.0
z 197 opinii
CHEŁMIŃSKI Mieszanka kiełków BIO 50 g

CHEŁMIŃSKI

Mieszanka kiełków BIO

50 g
119,80 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 79 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki na patelnię - Stir Fry 200 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki na patelnię - Stir Fry

200 g
34,95 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 53 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki jarmużu i kalarepy 50 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki jarmużu i kalarepy

50 g
129,80 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni

Produkty marki CHEŁMIŃSKI

4.9
z 97 opinii
CHEŁMIŃSKI Kiełki lucerny BIO 50 g

CHEŁMIŃSKI

Kiełki lucerny BIO

50 g
119,80 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 267 opinii
CHEŁMIŃSKI Kiełki rzodkiewki BIO 50 g

CHEŁMIŃSKI

Kiełki rzodkiewki BIO

50 g
119,80 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.9
z 147 opinii
CHEŁMIŃSKI Kiełki brokuła BIO 50 g

CHEŁMIŃSKI

Kiełki brokuła BIO

50 g
119,80 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store