Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Warzywa i owoce
Sałaty, kiełki i mikroliście
Kiełki
Mix
POKARM ŻYCIA Kiełki DUO - Rzodkiewka i Lucerna
Kiełki DUO   Rzodkiewka i Lucerna POKARM ŻYCIA 70g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 30 opinii

POKARM ŻYCIA Kiełki DUO - Rzodkiewka i Lucerna

70 g
POKARM ŻYCIA

Cena5,49 zł
78,43 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 3 dni
Dostępne warianty
POKARM ŻYCIA Kiełki DUO - Rzodkiewka i Brokuł
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
30 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
7%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ja bardzo lubię kiełki, jem codziennie. Bez obaw, kiełki dobrze zabezpieczono do wysyłki.
30.05.2022
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Dotarły do mnie świeże i smaczne kiełki. Jestem zadowolona z zakupu.
14.03.2022
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne
17.02.2022
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Kiełki to najlepsze źródło minerałów. Bez obaw, kiełki dobrze zabezpieczono do wysyłki.
16.02.2022
0
0
Martyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Zabezpieczone w przemyślany sposób. Super. Kiełki to najlepsze źródło minerałów. Zamówione kiełki są doskonałej jakości.
07.02.2022
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Fajny produkt, szkoda że nie można otworzyć tylko jednej połowy (brak odpowiedniej podziałki folii i otwierają się od razu obie części).
19.03.2021
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre . Zapakowane w dwa oddzielne boksy . Świeże i młode kiełki . Polecam
18.12.2020
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeży towar , miła obsługa i wszystko na czas
16.11.2020
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.08.2026
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.07.2026
0
0
magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.07.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.05.2026
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.05.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.05.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.05.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.04.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.04.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.03.2026
0
0
Amalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.03.2026
0
0
Marianna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.03.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
78,43 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
70 g
Dostawca:
"POKARM ŻYCIA" GOH
Marka:
POKARM ŻYCIA
EAN:
5900639000615
Cena za kg:
78,43 zł/kg
Waga:
70 g
Marka:
POKARM ŻYCIA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
"POKARM ŻYCIA" GOH
EAN:
5900639000615

Produkty z kategorii Mix

5.0
z 113 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki DUO - Rzodkiewka i Brokuł 70 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki DUO - Rzodkiewka i Brokuł

70 g
78,43 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 30 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki DUO - Rzodkiewka i Lucerna 70 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki DUO - Rzodkiewka i Lucerna

70 g
78,43 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
5.0
z 197 opinii
CHEŁMIŃSKI Mieszanka kiełków BIO 50 g

CHEŁMIŃSKI

Mieszanka kiełków BIO

50 g
119,80 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 79 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki na patelnię - Stir Fry 200 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki na patelnię - Stir Fry

200 g
34,95 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 53 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki jarmużu i kalarepy 50 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki jarmużu i kalarepy

50 g
129,80 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni

Produkty marki POKARM ŻYCIA

4.8
z 242 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki fasoli Mung 150 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki fasoli Mung

150 g
33,27 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.8
z 54 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki soczewicy 150 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki soczewicy

150 g
46,60 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 454 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki rzodkiewki 50 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki rzodkiewki

50 g
99,80 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 319 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki słonecznika 50 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki słonecznika

50 g
129,80 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 153 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki lucerny 50 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki lucerny

50 g
99,80 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 139 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki brokuła 50 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki brokuła

50 g
129,80 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 71 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki groszku 50 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki groszku

50 g
129,80 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 58 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki jarmużu 50 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki jarmużu

50 g
129,80 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
5.0
z 113 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki DUO - Rzodkiewka i Brokuł 70 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki DUO - Rzodkiewka i Brokuł

70 g
78,43 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 44 opinii
POKARM ŻYCIA Mikroliście rukoli 20 g

POKARM ŻYCIA

Mikroliście rukoli

20 g
399,50 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 38 opinii
POKARM ŻYCIA Mikroliście groszku 20 g

POKARM ŻYCIA

Mikroliście groszku

20 g
349,50 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 8 opinii
POKARM ŻYCIA Mikroliście soczewicy 20 g

POKARM ŻYCIA

Mikroliście soczewicy

20 g
399,50 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.8
z 10 opinii
POKARM ŻYCIA Mikroliście kapusty 20 g

POKARM ŻYCIA

Mikroliście kapusty

20 g
399,50 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
5.0
z 10 opinii
POKARM ŻYCIA Mikroliście mizuny 20 g

POKARM ŻYCIA

Mikroliście mizuny

20 g
399,50 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 8 opinii
POKARM ŻYCIA Mikroliście kalarepy 20 g

POKARM ŻYCIA

Mikroliście kalarepy

20 g
399,50 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 12 opinii
POKARM ŻYCIA Mikroliście amarantusa 20 g

POKARM ŻYCIA

Mikroliście amarantusa

20 g
599,50 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store