Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Warzywa i owoce
Sałaty, kiełki i mikroliście
Sałata
FRISCO FRESH Sałata karbowana czerwona
Sałata karbowana czerwona FRISCO FRESH 150g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.7
z 127 opinii

FRISCO FRESH Sałata karbowana czerwona

150 g
FRISCO FRESH
Holandia

Cena6,99 zł
46,60 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Sałata karbowana znana jest ze swej niskiej kaloryczności. Obfituje w wiele cennych dla zdrowia witamin i składników mineralnych, takich jak sód, potas, magnez, wapń, mangan, żelazo, kobalt, miedź, cynk, fosfor, fluor czy jod. Dodatkowo ze względu na obecność kwasów organicznych oraz błonnika pokarmowego doskonale reguluje trawienie. Systematyczne jedzenie sałaty jest w szczególności zalecane tym osobom, które stale wykonują wzmożony wysiłek intelektualny, ponieważ znacząco wpływa na poprawę kondycji układu nerwowego. A silne przeciwutleniacze oraz witamina C i E zapobiega starzeniu się skóry. 


FRISCO FRESH Sałata karbowana czerwona


Produkt dostępny
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej
Dostępne warianty
FRISCO FRESH Sałata karbowana zielona
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
127 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
85%
4
7%
3
3%
2
3%
1
2%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Sałata całkowice zwiędnięta
02.05.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Sałata z oznakami gnicia. Nie polecam!
19.11.2025
0
0
Ewelina
zweryfikowano
Zgłaszam
Sałata w folii nie jest tym, co chciałabym u Was kupować. Niepotrzebne generowanie plastiku.
14.08.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Warto 🔥
13.08.2025
0
0
MACIEK
zweryfikowano
Zgłaszam
Sałata była drugiej świeżości.
31.03.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
🔥🔥🔥 zawsze zamawiam. Chrupiąca, duża, długo zachowuje świeżość.👍️
04.11.2024
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Sałata w opakowaniu foliowym przekierowywana w chłodni. Połowa liści była następnego dnia zgniła
23.07.2024
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
dobra jakość
27.02.2024
0
0
Malgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
świeża i dobra
09.02.2024
0
0
Wioletta
zweryfikowano
Zgłaszam
niestety nie była pierwszej świeżości
27.12.2023
0
0
Sławomir
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna
06.11.2023
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Smakowita i wspaniały wygląd zachęca do spożycia.
02.09.2023
0
0
Ewelina
zweryfikowano
Zgłaszam
pyszna i świeża
02.08.2023
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Extra.
10.05.2023
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Super !
26.04.2023
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeża i chrupiąca
12.04.2023
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczna
08.01.2023
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
bez zarzutu smaczna i krucha
03.01.2023
0
0
Malgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Oceniam 4/5
21.12.2022
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Super.
07.12.2022
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
46,60 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
150 g
Dostawca:
BUKAT SP. Z O. O.
Marka:
FRISCO FRESH
EAN:
1222309200014
Cena za kg:
46,60 zł/kg
Waga:
150 g
Marka:
FRISCO FRESH
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BUKAT SP. Z O. O.
EAN:
1222309200014

Produkty z kategorii Sałata

4.8
z 1484 opinii
FRISCO FRESH Sałata rzymska mini 2-3 szt 200 g

FRISCO FRESH

Sałata rzymska mini 2-3 szt

200 g
30,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,19 zł
Do koszyka
4.7
z 127 opinii
FRISCO FRESH Sałata karbowana czerwona 150 g

FRISCO FRESH

Sałata karbowana czerwona

150 g
46,60 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.7
z 338 opinii
FRISCO FRESH Sałata karbowana zielona 150 g

FRISCO FRESH

Sałata karbowana zielona

150 g
46,60 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.8
z 2248 opinii
FRISCO FRESH Sałata masłowa 145 g

FRISCO FRESH

Sałata masłowa

145 g
34,41 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,99 zł
Do koszyka
4.8
z 424 opinii
FRISCO FRESH Sałata rzymska 180 g

FRISCO FRESH

Sałata rzymska

180 g
44,39 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.8
z 2281 opinii
FRISCO FRESH Sałata lodowa 300 g

FRISCO FRESH

Sałata lodowa

300 g
20,97 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,29 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store