Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Warzywa i owoce
Sałaty, kiełki i mikroliście
Roszponka
FIT&EASY Sałata Roszponka
Sałata Roszponka FIT&EASY 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 165 opinii

FIT&EASY Sałata Roszponka

100 g
FIT&EASY
UE

Cena7,99 zł
79,90 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Roszponka zawiera około czterech razy więcej beta-karotenu oraz witaminy C od zwykłej sałaty. Beta-karoten czyli prowitamina A przyspiesza opalanie, pomaga wyrównać koloryt skóry, wspomaga funkcję wzroku. Ponadto ma właściwości odmładzające. Witamina C zawarta w roszponce jest odpowiedzialna za układ odpornościowy, pomaga w walce z przeziębieniami, co jest istotne zwłaszcza w zimnych miesiącach. Idealna jako baza pysznych sałatek oraz nadzień warzywnych. Roszponka łagodzi smak intensywnych potraw oraz warzyw. Im mniejsze liście tym jest bardziej aromatyczna i bogata w smak. Należy ją przechowywać w zimnie, najlepiej w lodówce, owiniętą mokrą ściereczką.


FIT&EASY Sałata Roszponka


Produkt dostępny

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
165 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
88%
4
7%
3
3%
2
1%
1
1%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ilona
zweryfikowano
Zgłaszam
Żółte i zaparzone liście, nieprzyjemnie pachnące. Niezbyt świeża
29.05.2026
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Jedyna zielenina jaka byłą z dłuższym terminem ważności
16.02.2026
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna, świeża.
06.06.2025
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszna roszponka
03.03.2025
0
0
Olga
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie świeże
25.02.2025
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Nieświeża!
29.07.2024
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Na następny dzień zwiędnięta
14.03.2024
0
0
An
zweryfikowano
Zgłaszam
W porządku.
19.12.2023
0
0
magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
świeża
11.12.2023
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeże, smaczne.
04.12.2023
0
0
Michal
zweryfikowano
Zgłaszam
Trochę nadgnila
04.12.2023
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra, świeża.
24.11.2023
0
0
Kamila
zweryfikowano
Zgłaszam
Niestety niezbyt świeża
20.10.2023
0
0
Mahdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Jak zawsze pyszna i świerza
06.10.2023
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeża i smaczna.
01.09.2023
0
0
marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Lekko przywiędnięta - ale warunki atmosferyczne nie sprzyjają przechowywaniu i transportowaniu świeżej zieleniny.
21.08.2023
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Trochę była „zmęczona”
03.08.2023
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo świeże
19.05.2023
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeża i apetyczna.
16.05.2023
0
0
Daria
zweryfikowano
Zgłaszam
Idealna, dora ilość
11.05.2023
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
79,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
GREEN_FACTORY
Marka:
FIT&EASY
EAN:
5904378240325
Cena za kg:
79,90 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
FIT&EASY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
GREEN_FACTORY
EAN:
5904378240325

Produkty z kategorii Roszponka

4.8
z 165 opinii
FIT&EASY Sałata Roszponka 100 g

FIT&EASY

Sałata Roszponka

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.9
z 449 opinii
MIOORTO Roszponka 100 g

MIOORTO

Roszponka

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 57 opinii
FRISCO ORGANIC Roszponka świeża niemyta BIO 100 g

FRISCO ORGANIC

Roszponka świeża niemyta BIO

100 g
104,90 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka

Produkty marki FIT&EASY

4.9
z 449 opinii
FIT&EASY Rukola 100 g

FIT&EASY

Rukola

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.8
z 268 opinii
FIT&EASY Mix na surówkę coleslaw z czerwonej kapusty 250 g

FIT&EASY

Mix na surówkę coleslaw z czerwonej kapusty

250 g
27,96 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.8
z 296 opinii
FIT&EASY Mix na surówkę coleslaw z białej kapusty 250 g

FIT&EASY

Mix na surówkę coleslaw z białej kapusty

250 g
27,96 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 204 opinii
FIT&EASY Mix sałat Intense 150 g

FIT&EASY

Mix sałat Intense

150 g
49,93 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.9
z 156 opinii
FIT&EASY Mix sałat ze szpinakiem 150 g

FIT&EASY

Mix sałat ze szpinakiem

150 g
46,60 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.8
z 246 opinii
FIT&EASY Mix sałat Active 150 g

FIT&EASY

Mix sałat Active

150 g
49,93 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 176 opinii
FIT&EASY Mix sałat Party 150 g

FIT&EASY

Mix sałat Party

150 g
53,27 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 632 opinii
FIT&EASY Active Duopack 2x50g 100 g

FIT&EASY

Active Duopack 2x50g

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 495 opinii
FIT&EASY Rukola BIO 80 g

FIT&EASY

Rukola BIO

80 g
93,63 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 304 opinii
FIT&EASY Mix sałat Family 200 g

FIT&EASY

Mix sałat Family

200 g
37,45 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 80 opinii
FIT&EASY Hi-Pro Mieszanka Sałat z Bobem i Kurczakiem 270 g

FIT&EASY

Hi-Pro Mieszanka Sałat z Bobem i Kurczakiem

270 g
44,41 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 365 opinii
FIT&EASY Sałata mix - Weekend 150 g

FIT&EASY

Sałata mix - Weekend

150 g
53,27 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 317 opinii
FIT&EASY Mix sałatkowy młodych listków - Romantica 75 g

FIT&EASY

Mix sałatkowy młodych listków - Romantica

75 g
99,87 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 240 opinii
FIT&EASY Szpinak Baby BIO 150 g

FIT&EASY

Szpinak Baby BIO

150 g
66,60 zł/kg
friscontowa cena
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.9
z 796 opinii
FIT&EASY Szpinak myty 200 g

FIT&EASY

Szpinak myty

200 g
39,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.9
z 35 opinii
FIT&EASY Mieszanka sałat Grecka 200 g

FIT&EASY

Mieszanka sałat Grecka

200 g
59,95 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store