Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Warzywa i owoce
Sałaty, kiełki i mikroliście
Mixy
FIT&EASY Mix na surówkę coleslaw z białej kapusty
Mix na surówkę coleslaw z białej kapusty FIT&EASY 250g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 296 opinii

FIT&EASY Mix na surówkę coleslaw z białej kapusty

250 g
FIT&EASY
UE

Cena6,99 zł
27,96 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 3 dni
Dostępne warianty
FIT&EASY Mix na surówkę coleslaw z czerwonej kapusty
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
296 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
89%
4
9%
3
0%
2
0%
1
1%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
fajny zestaw na szybką surówkę
29.07.2026
1
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
Jeszcze nie przyrządzałam
11.04.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Mix świeży, dobra proporcja, można go też podsmażyć.
31.12.2025
1
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Świetny, pyszny. Można też go zrobić na ciepło. Na zimno polecam z jogurtem/majonerzem i sprasowanym czosnkiem.
23.12.2025
1
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeża, smaczna, polecam z dodatkiem soli, świeżego czosnku i majonezu winiary/jogurtu greckiego
13.11.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry z: solą, świeżo wyciśniętym czosnkiem i majonezem/jogurtem greckim. Gdy się lekko "przegryzie" jest chrupiący i aromatyczny.
03.11.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
świeży, bardzo dobry, polecam z czosnkiem i odrobinż majonezu
02.06.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Fajne i dobre, smaczne na szybką surówkę!!!👍️
22.05.2025
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
dobry mix. po otwarciu szybko trzeba zużyć, ale świetne na surowo oraz do podsmażenia jako baza dla rożnych potraw.
17.03.2025
1
0
Wiktoria
zweryfikowano
Zgłaszam
Super mix kapust szkoda że z porem
20.01.2025
1
1
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre proporcje warzyw ,wystarczy dodać łyżkę majonezu i jogurtu ,pieprz ,sól i mamy surówkę do obiadu.
10.12.2024
1
0
Krzesisława
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo wygodna opcja dla tych, co nie mają czasu albo sił na siekanie kapusty. Dla mnie rewelacja.
27.10.2024
3
0
Felicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Sałatka "raz-dwa" ❤️
09.10.2024
1
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Niestety drugiego dnia po wyjeciu z lodówki okazała się zepsuta, pomimo że data ważności na to nie wskazywała. Smuteczek.
07.10.2024
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobry i zawsze świeży. Wystarczy mały dodatek jogurtu i przypraw
05.08.2024
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Spoko 👍️
19.06.2024
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Dzień przed końcem daty śmierdziała i zbrązowiała.
17.06.2024
2
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Zepsute warzywa z terminem ważności do 27.05, musiałam wyrzucić.
28.05.2024
2
0
Mieszko
zweryfikowano
Zgłaszam
Szybko sie psuje, lepiej zjadac od razu. Fajne z tego salatki z majonezem wychodzą
11.04.2024
1
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobry mix
11.03.2024
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
27,96 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
250 g
Dostawca:
GREEN_FACTORY
Marka:
FIT&EASY
EAN:
5904378249922
Cena za kg:
27,96 zł/kg
Waga:
250 g
Marka:
FIT&EASY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
GREEN_FACTORY
EAN:
5904378249922

Produkty z kategorii Mixy

4.8
z 296 opinii
FIT&EASY Mix na surówkę coleslaw z białej kapusty 250 g

FIT&EASY

Mix na surówkę coleslaw z białej kapusty

250 g
27,96 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.8
z 268 opinii
FIT&EASY Mix na surówkę coleslaw z czerwonej kapusty 250 g

FIT&EASY

Mix na surówkę coleslaw z czerwonej kapusty

250 g
27,96 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.8
z 136 opinii
FRISCO ORGANIC Mix świeżych sałat BIO 100 g

FRISCO ORGANIC

Mix świeżych sałat BIO

100 g
95,90 zł/kg
Cena9,59 zł
Do koszyka
4.8
z 246 opinii
FIT&EASY Mix sałat Active 150 g

FIT&EASY

Mix sałat Active

150 g
49,93 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 156 opinii
FIT&EASY Mix sałat ze szpinakiem 150 g

FIT&EASY

Mix sałat ze szpinakiem

150 g
46,60 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 204 opinii
FIT&EASY Mix sałat Intense 150 g

FIT&EASY

Mix sałat Intense

150 g
49,93 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.9
z 176 opinii
FIT&EASY Mix sałat Party 150 g

FIT&EASY

Mix sałat Party

150 g
53,27 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 632 opinii
FIT&EASY Active Duopack 2x50g 100 g

FIT&EASY

Active Duopack 2x50g

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 304 opinii
FIT&EASY Mix sałat Family 200 g

FIT&EASY

Mix sałat Family

200 g
37,45 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 365 opinii
FIT&EASY Sałata mix - Weekend 150 g

FIT&EASY

Sałata mix - Weekend

150 g
53,27 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 34 opinii
FIT&EASY Mieszanka sałat Grecka 200 g

FIT&EASY

Mieszanka sałat Grecka

200 g
59,95 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 317 opinii
FIT&EASY Mix sałatkowy młodych listków - Romantica 75 g

FIT&EASY

Mix sałatkowy młodych listków - Romantica

75 g
99,87 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.6
z 25 opinii
FIT&EASY Mieszanka sałat Cezar CL 178 g

FIT&EASY

Mieszanka sałat Cezar CL

178 g
72,98 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.8
z 18 opinii
FIT&EASY Mieszanka sałat Nicejska 161 g

FIT&EASY

Mieszanka sałat Nicejska

161 g
74,47 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.8
z 73 opinii
FIT&EASY Sałatka Party 300 g

FIT&EASY

Sałatka Party

300 g
39,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka

Produkty marki FIT&EASY

4.9
z 449 opinii
FIT&EASY Rukola 100 g

FIT&EASY

Rukola

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.8
z 268 opinii
FIT&EASY Mix na surówkę coleslaw z czerwonej kapusty 250 g

FIT&EASY

Mix na surówkę coleslaw z czerwonej kapusty

250 g
27,96 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 204 opinii
FIT&EASY Mix sałat Intense 150 g

FIT&EASY

Mix sałat Intense

150 g
49,93 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.9
z 156 opinii
FIT&EASY Mix sałat ze szpinakiem 150 g

FIT&EASY

Mix sałat ze szpinakiem

150 g
46,60 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.8
z 246 opinii
FIT&EASY Mix sałat Active 150 g

FIT&EASY

Mix sałat Active

150 g
49,93 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 176 opinii
FIT&EASY Mix sałat Party 150 g

FIT&EASY

Mix sałat Party

150 g
53,27 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 632 opinii
FIT&EASY Active Duopack 2x50g 100 g

FIT&EASY

Active Duopack 2x50g

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 495 opinii
FIT&EASY Rukola BIO 80 g

FIT&EASY

Rukola BIO

80 g
93,63 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 79 opinii
FIT&EASY Hi-Pro Mieszanka Sałat z Bobem i Kurczakiem 270 g

FIT&EASY

Hi-Pro Mieszanka Sałat z Bobem i Kurczakiem

270 g
44,41 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.9
z 304 opinii
FIT&EASY Mix sałat Family 200 g

FIT&EASY

Mix sałat Family

200 g
37,45 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 365 opinii
FIT&EASY Sałata mix - Weekend 150 g

FIT&EASY

Sałata mix - Weekend

150 g
53,27 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 34 opinii
FIT&EASY Mieszanka sałat Grecka 200 g

FIT&EASY

Mieszanka sałat Grecka

200 g
59,95 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 67 opinii
FIT&EASY Mieszanka Sałat z Kebabem 200 g

FIT&EASY

Mieszanka Sałat z Kebabem

200 g
54,95 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 317 opinii
FIT&EASY Mix sałatkowy młodych listków - Romantica 75 g

FIT&EASY

Mix sałatkowy młodych listków - Romantica

75 g
99,87 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 240 opinii
FIT&EASY Szpinak Baby BIO 150 g

FIT&EASY

Szpinak Baby BIO

150 g
66,60 zł/kg
friscontowa cena
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.9
z 795 opinii
FIT&EASY Szpinak myty 200 g

FIT&EASY

Szpinak myty

200 g
39,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store