Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Warzywa i owoce
Sałaty, kiełki i mikroliście
Rukola
MIOORTO Rukola
Rukola MIOORTO 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 1168 opinii

MIOORTO Rukola

100 g
MIOORTO
Włochy

friscontowa cena
Cena5,99 zł
59,90 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Rukola od lat z sukcesem podbija serca Polaków. Często mylnie utożsamiana z sałatą, jest warzywem kapustowatym, i jak inne warzywa z tej grupy - stanowi bogactwo witamin, aminokwasów oraz minerałów i chroniących przed rakiem glukozynolanów.

Lekko pikantny, korzenny smak rukoli doskonale sprawdzi się zarówno na kanapkach, jak i w sałatkach. Świetnie komponuje się z serami, w tym kozim, gorgonzolą, fetą, czy camembertem a także jajkiem i ziołami.

W połączeniu z sałatą oraz ulubionym bukietem warzyw przyprawionych sosem vinegret będzie stanowiła też pyszny dodatek do mięs.

MIOORTO Rukola


Produkt dostępny
Tagi
Frisco okazja

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
1168 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
88%
4
8%
3
2%
2
1%
1
1%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
BOGUMIŁA
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra jakość,
19.06.2026
0
0
Daria
zweryfikowano
Zgłaszam
Dostałam spłaszczone opakowanie i pogniecione liście. Nie trzeba oszczędzać na torbach.
05.05.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
w porządku
29.04.2026
0
0
Kateryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Always good,never been disappointed by their rukola
15.04.2026
0
0
Kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeża i niezaparowana
20.03.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Jest ok. Ale nietrwała.
24.02.2026
0
0
Kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
Piękna i świeża.
04.01.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne liście
04.12.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeża
22.10.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczne
01.10.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeża!
11.09.2025
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeża I ładna
29.08.2025
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
świeża, umyta, tylko chrupać
04.08.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
super! Bardzo świeża, długo stała w lodówce
04.07.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
dobra i ładna, ale niestety (jak wszystkie rukole) ma w tle posmak rzodkiewki, a nie orzechowość która kiedyś była w rukolach - zapewne kwestia obecnie używanego gatunku - wszystkie mają ten problem
25.06.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
wszystko ok
02.06.2025
0
0
Daniel
zweryfikowano
Zgłaszam
Produkt został zmiażdżony 🔥
29.05.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
❤️❤️❤️❤️❤️❤️
14.05.2025
0
0
weronika
zweryfikowano
Zgłaszam
Gorzka
09.04.2025
0
0
monika
zweryfikowano
Zgłaszam
W porządku
21.03.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
59,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
BUKAT SP. Z O. O.
Marka:
MIOORTO
EAN:
1222331800015
Cena za kg:
59,90 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
MIOORTO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BUKAT SP. Z O. O.
EAN:
1222331800015

Produkty z kategorii Rukola

4.8
z 1168 opinii
MIOORTO Rukola 100 g

MIOORTO

Rukola

100 g
59,90 zł/kg
friscontowa cena
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 495 opinii
FIT&EASY Rukola BIO 80 g

FIT&EASY

Rukola BIO

80 g
93,63 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 449 opinii
FIT&EASY Rukola 100 g

FIT&EASY

Rukola

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 72 opinii
FRISCO ORGANIC Rukola świeża niemyta BIO 100 g

FRISCO ORGANIC

Rukola świeża niemyta BIO

100 g
89,90 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka

Produkty marki MIOORTO

4.9
z 784 opinii
MIOORTO Szpinak Baby 125 g

MIOORTO

Szpinak Baby

125 g
50,32 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 449 opinii
MIOORTO Roszponka 100 g

MIOORTO

Roszponka

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store