Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Warzywa i owoce
Grzyby
Świeże
Shitake
FRISCO ORGANIC Grzyby Shitake BIO
Grzyby Shitake BIO FRISCO ORGANIC 200g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 78 opinii

FRISCO ORGANIC Grzyby Shitake BIO

200 g
FRISCO ORGANIC
Polska

Cena17,99 zł
89,95 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej
Tagi
bio

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
78 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
92%
4
5%
3
1%
2
0%
1
1%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
jeszcze nie używałam
20.01.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
świetne jako dodatek do potraw i solo
17.01.2026
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo przyzwoite
18.09.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam.
15.06.2025
0
1
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Grzyby są bardzo smaczne a przy tym bardzo zdrowe. Najlepiej smakują pokrojone w paski , skropione sosem sojowym (nie zalane) i smażone na dość mocnym ogniu. Kapelusze lepiej przetrzeć wilgotną szmatką, nie moczyć, ogonki usunąć. Pycha
15.03.2024
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Grzyby świeże. Polecam.
12.07.2023
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Spełniły moje oczekiwania
25.06.2023
0
0
Ola
zweryfikowano
Zgłaszam
Normalne grzyby.
05.04.2023
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Grzyby do wyrzucenia, w część pokryte pleśnią
28.03.2023
0
0
Boguslawa
zweryfikowano
Zgłaszam
Super, swiezutkie👍👍
16.07.2022
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Swietna jakosc i smak
25.06.2022
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczne grzyby
20.06.2022
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo delikatne grzyby, szybko są gotowe duszę je ok. 10 - 15 minut, świetny dodatek do potraw
22.05.2022
0
0
Mirosława
zweryfikowano
Zgłaszam
świeże , zdrowe lubię je
10.11.2021
0
0
bozena
zweryfikowano
Zgłaszam
wszystko ok
05.10.2021
0
0
Mirosława
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam
14.09.2021
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Grzyby są pyszne! Jakość bardzo dobra, świeże, dobrze zapakowane
22.06.2021
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
nie mam zastrzeżeń
02.05.2021
0
0
Arnold
zweryfikowano
Zgłaszam
Dostałem bardzo duże około 10cm kapelusze. Mało estetyczne.
05.02.2021
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne i świeże.
09.12.2020
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
89,95 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
BIOPLANET_FRESH
Marka:
FRISCO ORGANIC
EAN:
1222653665873
Cena za kg:
89,95 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
FRISCO ORGANIC
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET_FRESH
EAN:
1222653665873

Produkty z kategorii Shitake

4.9
z 78 opinii
FRISCO ORGANIC Grzyby Shitake BIO 200 g

FRISCO ORGANIC

Grzyby Shitake BIO

200 g
89,95 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka

Produkty marki FRISCO ORGANIC

4.6
z 363 opinii

56% taniej

FRISCO ORGANIC Banany BIO kiść (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Banany BIO kiść (800g-1200g)

~1 kg
8,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,39 zł
18,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 198 opinii

16% taniej

FRISCO ORGANIC Cebula BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Cebula BIO (800g-1200g)

~1 kg
8,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,39 zł
9,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 142 opinii

19% taniej

FRISCO ORGANIC Pieczarki brązowe BIO (200g-300g) 250 g

FRISCO ORGANIC

Pieczarki brązowe BIO (200g-300g)

~250 g
51,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
15,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 119 opinii

17% taniej

FRISCO ORGANIC Cebula szalotka BIO 250 g

FRISCO ORGANIC

Cebula szalotka BIO

250 g
29,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
8,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.7
z 34 opinii
FRISCO ORGANIC Ziemniaki młode BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Ziemniaki młode BIO

1 kg
12,99 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
4.8
z 265 opinii
FRISCO ORGANIC Ziemniaki żółte BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Ziemniaki żółte BIO

1 kg
7,49 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.6
z 481 opinii
FRISCO ORGANIC Avocado BIO 2 szt. 260 g

FRISCO ORGANIC

Avocado BIO 2 szt.

260 g
53,81 zł/kg
friscontowa cena
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.6
z 375 opinii
FRISCO ORGANIC Marchew świeża BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Marchew świeża BIO

1 kg
9,99 zł/kg
friscontowa cena
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.8
z 80 opinii
FRISCO ORGANIC Cebula czerwona BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Cebula czerwona BIO (800g-1200g)

~1 kg
13,99 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.7
z 119 opinii
FRISCO ORGANIC Ziemniaki bataty słodkie BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Ziemniaki bataty słodkie BIO (800g-1200g)

~1 kg
17,99 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
5.0
z 134 opinii
FRISCO ORGANIC Cukinia BIO 500 g

FRISCO ORGANIC

Cukinia BIO

500 g
23,98 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.8
z 187 opinii
FRISCO ORGANIC Włoszczyzna BIO 500 g

FRISCO ORGANIC

Włoszczyzna BIO

500 g
29,98 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.7
z 56 opinii
FRISCO ORGANIC Jabłka Gala BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Jabłka Gala BIO

1 kg
11,99 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.7
z 242 opinii
FRISCO ORGANIC Jabłka świeże BIO (champion - polska) (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Jabłka świeże BIO (champion - polska) (800g-1200g)

~1 kg
14,99 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.8
z 188 opinii
FRISCO ORGANIC Pomidory cherry na gałązce świeże BIO 250 g

FRISCO ORGANIC

Pomidory cherry na gałązce świeże BIO

250 g
71,96 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
4.7
z 58 opinii
FRISCO ORGANIC Kapusta biała BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Kapusta biała BIO

1 kg
10,99 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store