Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla malucha i rodziców
Deserki
Deserki od 6 miesiąca
Owoce i warzywa
GERBER Organic Jabłko burak dla niemowląt po 6 miesiącu BIO
Jabłko burak dla niemowląt po 6 miesiącu BIO Organic GERBER 125g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 3 opinii

GERBER Organic Jabłko burak dla niemowląt po 6 miesiącu BIO

125 g
GERBER
Polska

Cena6,99 zł
55,92 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Owocowo-warzywna* kompozycja, idealna by zapoznać dziecko ze smakiem czerwonych buraczków. Produkt pomoże w rozszerzaniu diety maluszka po 6. miesiącu życia tak, by zaspokoić potrzebę poznawania nowych smaków. *z rolnictwa ekologicznego Żywność przeznaczona dla niemowląt i małych dzieci. Skład dostosowany do potrzeb dziecka. Zgodnie z przepisami prawa nie zawiera substancji konserwujących i barwników.


GERBER Organic Jabłko burak dla niemowląt po 6 miesiącu BIO


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.12.2026
Tagi
bio
wegetariański
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
203.00 kJ
2.4%
Wartość energetyczna (kcal)
48.00 kcal
2.4%
Tłuszcz (g)
0.10 g
0.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
10.50 g
4.0%
w tym cukry (g)
9.30 g
10.3%
Błonnik (g)
1.90 g
Białko (g)
0.30 g
0.6%
Sól (g)
0.01 g
0.2%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
3 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.12.2025
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.10.2025
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
55,92 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
125 g
Dostawca:
NESTLE
Marka:
GERBER
EAN:
7613036047227
Cena za kg:
55,92 zł/kg
Waga:
125 g
Marka:
GERBER
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NESTLE
EAN:
7613036047227

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób przygotowania: - Potrzebną porcję przełóż do miseczki. - Podawaj po lekkim podgrzaniu lub w temperaturze pokojowej. - Przed podaniem wymieszaj i sprawdź temperaturę produktu. - Po otwarciu produkt przechowuj w zamkniętym słoiku w lodówce nie dłużej niż 24 godziny.


Przechowywanie

Zamknięte słoiki przechowuj w temperaturze pokojowej.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Unijne logo rolnictwa ekologicznego - PL-EKO-07 Rolnictwo UE Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.


Dolna granica wieku

Zalecana(miesiąc/miesiące/miesięcy):

6


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

!Nie używać, jeśli wieczko się ugina. Przy pierwszym otwarciu wieczko musi "kliknąć".


Informacje producenta

Marka

Gerber Organic


Marka producenta

MarkaNestlé

Marka standaryzowana

MarkaGerber Organic

Logotypy stron trzecich

Unijne logo rolnictwa ekologicznego


Opis produktu

Owocowo-warzywna* kompozycja, idealna by zapoznać dziecko ze smakiem czerwonych buraczków. Produkt pomoże w rozszerzaniu diety maluszka po 6. miesiącu życia tak, by zaspokoić potrzebę poznawania nowych smaków. *z rolnictwa ekologicznego Żywność przeznaczona dla niemowląt i małych dzieci. Skład dostosowany do potrzeb dziecka. Zgodnie z przepisami prawa nie zawiera substancji konserwujących i barwników.


O producencie

Nestlé Jedz smacznie, żyj zdrowo


Dodatkowe informacje

Czy wiesz, że... Twój maluch ma 2 razy więcej kubków smakowych niż dorosły? Zapytaj Eksperta Centrum Informacji dla Rodziców tel. 801 333 000 www.gerber.pl


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy

Organiczne


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Jabłko burak dla niemowląt po 6. miesiącu

Produkty z kategorii Owoce i warzywa

5.0
z 20 opinii
KUBUŚ Baby Mus owoce + czerwone warzywa jabłko czarna porzeczka burak po 6 miesiącu 100 g

KUBUŚ Baby

Mus owoce + czerwone warzywa jabłko czarna porzeczka burak po 6 miesiącu

100 g
26,90 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 9 opinii
KUBUŚ Baby Mus owoce + pomarańczowe warzywa jabłko marchew dynia po 6 miesiącu 100 g

KUBUŚ Baby

Mus owoce + pomarańczowe warzywa jabłko marchew dynia po 6 miesiącu

100 g
26,90 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 5 opinii
KUBUŚ Baby Mus jabłko brzoskwinia marchew banan po 6 miesiącu 100 g

KUBUŚ Baby

Mus jabłko brzoskwinia marchew banan po 6 miesiącu

100 g
26,90 zł/kg
2,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 3 opinii
GERBER Organic Jabłko burak dla niemowląt po 6 miesiącu BIO 125 g

GERBER Organic

Jabłko burak dla niemowląt po 6 miesiącu BIO

125 g
55,92 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.5
z 2 opinii
BOBOVITA Mus gruszka z buraczkiem i suszoną śliwką po 6 miesiącu 80 g

BOBOVITA

Mus gruszka z buraczkiem i suszoną śliwką po 6 miesiącu

80 g
68,63 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-11-2026
5.0
z 3 opinii
BOBOVITA Superbohater Mus szpinak z jabłkiem i kiwi po 6 miesiącu 80 g 80 g

BOBOVITA

Superbohater Mus szpinak z jabłkiem i kiwi po 6 miesiącu 80 g

80 g
57,38 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-01-2027
BOBOVITA Superbohater Mus burak z jagodą po 6 miesiącu 80 g 80 g

BOBOVITA

Superbohater Mus burak z jagodą po 6 miesiącu 80 g

80 g
62,38 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2027
5.0
z 1 opinii
BOBOVITA Mus dynia z marchewką i jabłkiem po 6 miesiącu 80 g 80 g

BOBOVITA

Mus dynia z marchewką i jabłkiem po 6 miesiącu 80 g

80 g
57,38 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-01-2027

Produkty marki GERBER

5.0
z 7 opinii
Nowość
GERBER JUNIOR Zupka gulaszowa z ziemniaczkami 1-3 lata 250 g

GERBER JUNIOR

Zupka gulaszowa z ziemniaczkami 1-3 lata

250 g
27,96 zł/kg
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 4 opinii
GERBER Organic Chrupki pszenne banan malina po 8 miesiącu życia BIO 35 g

GERBER Organic

Chrupki pszenne banan malina po 8 miesiącu życia BIO

35 g
314,00 zł/kg
11,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
14,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 16-04-2027
5.0
z 9 opinii
GERBER Deserek w tubce jabłko banan truskawka dla niemowląt po 6 miesiącu 80 g

GERBER

Deserek w tubce jabłko banan truskawka dla niemowląt po 6 miesiącu

80 g
47,38 zł/kg
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 9 opinii
GERBER OBIADEK Wołowinka po staropolsku z kaszą dla niemowląt po 10 miesiącu 190 g

GERBER OBIADEK

Wołowinka po staropolsku z kaszą dla niemowląt po 10 miesiącu

190 g
32,58 zł/kg
5,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.8
z 9 opinii
Nowość
GERBER Miśkopty - herbatniczki dla niemowląt po 8 miesiącu życia 180 g

GERBER

Miśkopty - herbatniczki dla niemowląt po 8 miesiącu życia

180 g
69,39 zł/kg
Frisco poleca
Cena12,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 9 opinii
GERBER DESEREK Krem z jabłek i jagód dla niemowląt po 4 miesiącu 125 g

GERBER DESEREK

Krem z jabłek i jagód dla niemowląt po 4 miesiącu

125 g
35,92 zł/kg
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.5
z 4 opinii
GERBER OBIADEK Warzywa z kurczakiem i kaszą dla dzieci po 12 miesiącu 250 g

GERBER OBIADEK

Warzywa z kurczakiem i kaszą dla dzieci po 12 miesiącu

250 g
27,96 zł/kg
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 5 opinii
GERBER Deserek w tubce gruszka banan malina z musli dla niemowląt po 6 miesiącu 80 g

GERBER

Deserek w tubce gruszka banan malina z musli dla niemowląt po 6 miesiącu

80 g
47,38 zł/kg
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 3 opinii
GERBER Organic Chrupaki gryzaki banan po 10. miesiącu BIO 28 g

GERBER Organic

Chrupaki gryzaki banan po 10. miesiącu BIO

28 g
242,50 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 2 opinii
GERBER JUNIOR Zupka pomidorowa z ryżem 1-3 lata 250 g

GERBER JUNIOR

Zupka pomidorowa z ryżem 1-3 lata

250 g
27,96 zł/kg
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 4 opinii
GERBER JUNIOR Zupka dyniowa z nutą kokosa 1-3 lata 250 g

GERBER JUNIOR

Zupka dyniowa z nutą kokosa 1-3 lata

250 g
27,96 zł/kg
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
13,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 5 opinii
GERBER Organic Zielony groszek brokuły cukinia dla niemowląt po 4 miesiącu BIO 125 g

GERBER Organic

Zielony groszek brokuły cukinia dla niemowląt po 4 miesiącu BIO

125 g
38,32 zł/kg
4,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 8 opinii
GERBER DESEREK Gruszki Williamsa dla niemowląt po 4 miesiącu 125 g

GERBER DESEREK

Gruszki Williamsa dla niemowląt po 4 miesiącu

125 g
35,92 zł/kg
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 5 opinii
GERBER OBIADEK Indyk z dynią i ziemniaczkami dla niemowląt po 5 miesiącu 125 g

GERBER OBIADEK

Indyk z dynią i ziemniaczkami dla niemowląt po 5 miesiącu

125 g
36,72 zł/kg
4,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 7 opinii
GERBER Zupka rosół z cielęcinką dla niemowląt po 9 miesiącu 190 g

GERBER

Zupka rosół z cielęcinką dla niemowląt po 9 miesiącu

190 g
32,58 zł/kg
5,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 5 opinii
GERBER Organic Deserek w tubce mango dla niemowląt po 4 miesiącu BIO 80 g

GERBER Organic

Deserek w tubce mango dla niemowląt po 4 miesiącu BIO

80 g
59,88 zł/kg
4,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store