Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Napoje

Napoje

Wróć do Kategorie sklepu

WodaFunkcjonalneGazowaneSoki i napojeEnergetyczneSyropyAlternatywy mleka



5.0
z 7 opinii
7UP Napój gazowany o smaku cytrynowo-limonkowym 1.5 l

7UP

Napój gazowany o smaku cytrynowo-limonkowym

1.5 l
5,73 zł/l
Cena8,59 zł
Do koszyka

4.6
z 10 opinii
SPRITE Zero Napój gazowany o smaku cytrynowo-limonkowym 500 ml

SPRITE Zero

Napój gazowany o smaku cytrynowo-limonkowym

500 ml
10,58 zł/l
Cena5,29 zł
Do koszyka

5.0
z 3 opinii
FANTA Napój gazowany o smaku pomarańczowym 500 ml

FANTA

Napój gazowany o smaku pomarańczowym

500 ml
11,58 zł/l
Cena5,79 zł
Do koszyka

5.0
z 2 opinii
KINGA SPARCLINO Napój gazowany o smaku cytrynowym 1 l

KINGA SPARCLINO

Napój gazowany o smaku cytrynowym

1 l
6,29 zł/l
Cena6,29 zł
Do koszyka

5.0
z 2 opinii
KINGA SPARCLINO Napój gazowany o smaku pomarańczowym 1 l

KINGA SPARCLINO

Napój gazowany o smaku pomarańczowym

1 l
6,29 zł/l
Cena6,29 zł
Do koszyka

4.8
z 5 opinii
KINGA SPARCLINO Napój gazowany o smaku cytrynowym (puszka) 250 ml

KINGA SPARCLINO

Napój gazowany o smaku cytrynowym (puszka)

250 ml
11,00 zł/l
Cena2,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2027

4.8
z 6 opinii
KINGA SPARCLINO Napój gazowany o smaku pomarańczowym (puszka) 250 ml

KINGA SPARCLINO

Napój gazowany o smaku pomarańczowym (puszka)

250 ml
11,00 zł/l
Cena2,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2027

4.9
z 20 opinii
ZBYSZKO 3 Pomarańcze Napój gazowany 1.75 l

ZBYSZKO 3 Pomarańcze

Napój gazowany

1.75 l
3,02 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

KINLEY Napój gazowany o smaku Lime & Mint 500 ml

KINLEY

Napój gazowany o smaku Lime & Mint

500 ml
8,98 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

5.0
z 24 opinii
ZBYSZKO 3 Cytryny Napój gazowany 1.75 l

ZBYSZKO 3 Cytryny

Napój gazowany

1.75 l
3,02 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

4.9
z 82 opinii
KINLEY Napój gazowany Premiere Tonic Zero 1 l

KINLEY

Napój gazowany Premiere Tonic Zero

1 l
7,65 zł/l
Cena7,65 zł
Do koszyka

4.9
z 32 opinii
SCHWEPPES Tonic Napój gazowany 850 ml

SCHWEPPES Tonic

Napój gazowany

850 ml
7,99 zł/l
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

5.0
z 30 opinii
SCHWEPPES Tonic Napój gazowany 1.35 l

SCHWEPPES Tonic

Napój gazowany

1.35 l
6,21 zł/l
Cena8,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

5.0
z 44 opinii
KINLEY TONIC Napój gazowany Tonic Water 1 l

KINLEY TONIC

Napój gazowany Tonic Water

1 l
7,59 zł/l
Cena7,59 zł
Do koszyka

4.9
z 10 opinii
Three Cents Ginger Beer 200 ml

Three Cents

Ginger Beer

200 ml
39,95 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2027

5.0
z 8 opinii
SCHWEPPES Selection Tonic 200 ml

SCHWEPPES Selection

Tonic

200 ml
39,95 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027

4.3
z 7 opinii
SCHWEPPES Napój gazowany GINGER ALE 850 ml

SCHWEPPES

Napój gazowany GINGER ALE

850 ml
8,22 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

5.0
z 5 opinii
Three Cents Dry Tonic 200 ml

Three Cents

Dry Tonic

200 ml
39,95 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-12-2026

5.0
z 5 opinii
Three Cents Aegan Tonic 200 ml

Three Cents

Aegan Tonic

200 ml
39,95 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-11-2026

5.0
z 8 opinii
SCHWEPPES Selection Ginger Beer & Chili 450 ml

SCHWEPPES Selection

Ginger Beer & Chili

450 ml
26,64 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

5.0
z 5 opinii
FOODS BY ANN Espresso z tonikiem 330 ml

FOODS BY ANN

Espresso z tonikiem

330 ml
27,24 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-12-2026

4.8
z 4 opinii
KINGA SPARCLINO Napój gazowany Tonic original 1 l

KINGA SPARCLINO

Napój gazowany Tonic original

1 l
6,99 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2026

5.0
z 2 opinii
KINGA SPARCLINO Napój gazowany Tonic original bez cukru 1 l

KINGA SPARCLINO

Napój gazowany Tonic original bez cukru

1 l
6,99 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2026

5.0
z 1 opinii
CHAITEA ChaiTonic napój gazowany na bazie herbaty 330 ml

CHAITEA

ChaiTonic napój gazowany na bazie herbaty

330 ml
15,12 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka

4.6
z 7 opinii
KINLEY Napój gazowany Tonic Water 500 ml

KINLEY

Napój gazowany Tonic Water

500 ml
8,98 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

4.9
z 35 opinii
MIRINDA ZERO CUKRU Napój gazowany o smaku różowego grejpfruta 1.5 l

MIRINDA ZERO CUKRU

Napój gazowany o smaku różowego grejpfruta

1.5 l
5,70 zł/l
Cena8,55 zł
Do koszyka

5.0
z 5 opinii
WK DZIK Napój gazowany zero cukru o smaku winogrona 330 ml

WK DZIK

Napój gazowany zero cukru o smaku winogrona

330 ml
15,12 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027

4.9
z 7 opinii
WK DZIK Napój gazowany zero cukru o smaku kwaśnego jabłka 330 ml

WK DZIK

Napój gazowany zero cukru o smaku kwaśnego jabłka

330 ml
15,12 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2027

4.9
z 8 opinii
OSHEE Vitamin Boost Napój gazowany Magnez+B6 o smaku owoców tropikalnych 250 ml

OSHEE Vitamin Boost

Napój gazowany Magnez+B6 o smaku owoców tropikalnych

250 ml
14,60 zł/l
Cena3,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026

4.8
z 9 opinii
OSHEE Vitamin Boost Napój gazowany Witaminy & Minerały o smaku pomarańczy i mango 250 ml

OSHEE Vitamin Boost

Napój gazowany Witaminy & Minerały o smaku pomarańczy i mango

250 ml
14,76 zł/l
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2027

4.6
z 7 opinii
OSHEE Vitamin Boost Napój gazowany Kolagen o smaku mięta-cytryna-limonka 250 ml

OSHEE Vitamin Boost

Napój gazowany Kolagen o smaku mięta-cytryna-limonka

250 ml
14,60 zł/l
Cena3,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026

4.9
z 10 opinii
TYMBARK Gazowany napój o smaku jabłko-cytryna-mango bez cukru 330 ml

TYMBARK

Gazowany napój o smaku jabłko-cytryna-mango bez cukru

330 ml
9,06 zł/l
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.8
z 18 opinii
MAGNESIA RED Napój gazowany malina 1.5 l

MAGNESIA RED

Napój gazowany malina

1.5 l
2,99 zł/l
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027

4.8
z 8 opinii
MAGNESIA RED Napój gazowany żurawina 1.5 l

MAGNESIA RED

Napój gazowany żurawina

1.5 l
3,33 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2027

4.9
z 11 opinii
ZBYSZKO 3 Mojito Napój gazowany 1.75 l

ZBYSZKO

3 Mojito Napój gazowany

1.75 l
3,02 zł/l
Cena5,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2026

5.0
z 5 opinii
NESTEA Napój gazowany o smaku maliny 330 ml

NESTEA

Napój gazowany o smaku maliny

330 ml
10,58 zł/l
Cena3,49 zł
Do koszyka

4.9
z 25 opinii
MAGNESIA Napój gazowany truskawkowy 1.5 l

MAGNESIA

Napój gazowany truskawkowy

1.5 l
2,66 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-01-2027

4.7
z 10 opinii
FANTA Napój gazowany o smaku pomarańczowym 850 ml

FANTA

Napój gazowany o smaku pomarańczowym

850 ml
8,22 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka

4.9
z 17 opinii
MIRINDA ZERO CUKRU Napój gazowany o smaku różowego grejpfruta 850 ml

MIRINDA ZERO CUKRU

Napój gazowany o smaku różowego grejpfruta

850 ml
8,22 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka

5.0
z 14 opinii
FOODS BY ANN Lemoniada mirabelka i czarny bez 261 g

FOODS BY ANN

Lemoniada mirabelka i czarny bez

261 g
19,12 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-06-2027

4.7
z 6 opinii
KINLEY Napój gazowany Purple o smaku tropikalnym 1 l

KINLEY

Napój gazowany Purple o smaku tropikalnym

1 l
8,45 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

5.0
z 10 opinii
ZBYSZKO Napój gazowany o smaku kiwi 1.75 l

ZBYSZKO

Napój gazowany o smaku kiwi

1.75 l
3,11 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

5.0
z 10 opinii
PICCOLO Napój bezalkoholowy gazowany o smaku brzoskwiniowym 750 ml

PICCOLO

Napój bezalkoholowy gazowany o smaku brzoskwiniowym

750 ml
15,45 zł/l
Cena11,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-07-2028

4.7
z 20 opinii
PICCOLO Napój bezalkoholowy gazowany o smaku truskawkowym 750 ml

PICCOLO

Napój bezalkoholowy gazowany o smaku truskawkowym

750 ml
15,45 zł/l
Cena11,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-10-2028

5.0
z 12 opinii
TYMBARK Sok 100% Pomarańcza PET 300 ml

TYMBARK

Sok 100% Pomarańcza PET

300 ml
9,97 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

4.9
z 722 opinii
TYMBARK Sok 100% Pomarańcza 1 l

TYMBARK

Sok 100% Pomarańcza

1 l
6,99 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

5.0
z 68 opinii
ANDROS Sok 100% NFC z pomarańczy wyciskanych 1.5 l

ANDROS

Sok 100% NFC z pomarańczy wyciskanych

1.5 l
14,53 zł/l
21,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
24,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka

4.9
z 49 opinii
TYMBARK Sok 100% pomarańcza PET 1 l

TYMBARK

Sok 100% pomarańcza PET

1 l
6,99 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

4.9
z 156 opinii
FORTUNA Sok pomarańczowy 100% 1 l

FORTUNA

Sok pomarańczowy 100%

1 l
7,29 zł/l
Cena7,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027

5.0
z 42 opinii
ANDROS Sok NFC pomarańczowy 1 l

ANDROS

Sok NFC pomarańczowy

1 l
17,99 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka

5.0
z 22 opinii
TŁOCZNIA CYMES Sok z pomarańczy 250 ml

TŁOCZNIA CYMES

Sok z pomarańczy

250 ml
19,96 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2027

4.9
z 43 opinii
FORTUNA Sok pomarańczowy 100% 200 ml

FORTUNA

Sok pomarańczowy 100%

200 ml
7,75 zł/l
Cena1,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.9
z 19 opinii
TYMBARK Nektar pomarańcza 1 l

TYMBARK

Nektar pomarańcza

1 l
6,99 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

5.0
z 38 opinii
CAPPY Napój pomarańcza nektar 1 l

CAPPY

Napój pomarańcza nektar

1 l
7,99 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka

4.8
z 13 opinii
TARCZYN Nektar pomarańcza 300 ml

TARCZYN

Nektar pomarańcza

300 ml
9,97 zł/l
Cena2,99 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

5.0
z 31 opinii
JAFFA GOLD Bezpośredni sok z pomarańczy 1 l

JAFFA GOLD

Bezpośredni sok z pomarańczy

1 l
17,99 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-04-2027

4.8
z 6 opinii
Oryginalny Sok 100% pomarańcza 330 ml

Oryginalny Sok

100% pomarańcza

330 ml
27,12 zł/l
Cena8,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-04-2027

4.8
z 9 opinii
HORTEX Napój pomarańcza-mango PET 1.75 l

HORTEX

Napój pomarańcza-mango PET

1.75 l
2,66 zł/l
Cena4,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

4.8
z 11 opinii
GRANINI Nektar pomarańczowy 1 l

GRANINI

Nektar pomarańczowy

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka

4.5
z 15 opinii
FORTUNA Nektar pomarańczowy 1 l

FORTUNA

Nektar pomarańczowy

1 l
6,59 zł/l
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

5.0
z 15 opinii
CAPPY Napój pomarańcza nektar 330 ml

CAPPY

Napój pomarańcza nektar

330 ml
12,70 zł/l
Cena4,19 zł
Do koszyka

5.0
z 2 opinii
HORTEX Sok pomarańczowy 100% PET 300 ml

HORTEX

Sok pomarańczowy 100% PET

300 ml
18,17 zł/l
Cena5,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

4.9
z 41 opinii
SADY WINCENTA Sok pomarańczowy w kartonie wyciskany 3 l

SADY WINCENTA

Sok pomarańczowy w kartonie wyciskany

3 l
11,66 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

5.0
z 240 opinii
TYMBARK Sok 100% Pomidor 1 l

TYMBARK

Sok 100% Pomidor

1 l
4,99 zł/l
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

4.9
z 216 opinii
FORTUNA Sok pomidorowy 100% 1 l

FORTUNA

Sok pomidorowy 100%

1 l
4,79 zł/l
Promocja
Cena promocyjna4,79 zł
4,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 4,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.9
z 115 opinii
FORTUNA Sok pomidorowy 100% 300 ml

FORTUNA

Sok pomidorowy 100%

300 ml
9,30 zł/l
Cena2,79 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

5.0
z 42 opinii
FORTUNA Sok pomidorowy Tabasco 100% 300 ml

FORTUNA

Sok pomidorowy Tabasco 100%

300 ml
9,30 zł/l
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

4.9
z 45 opinii
FORTUNA Sok 100% pomidorowo warzywny 300 ml

FORTUNA

Sok 100% pomidorowo warzywny

300 ml
9,17 zł/l
Cena2,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.9
z 192 opinii
TARCZYN Sok pomidorowy 100% 300 ml

TARCZYN

Sok pomidorowy 100%

300 ml
9,63 zł/l
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

4.9
z 49 opinii
DAWTONA Sok pomidorowy 330 ml

DAWTONA

Sok pomidorowy

330 ml
6,64 zł/l
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-09-2027

5.0
z 27 opinii
DAWTONA Sok pomidorowy pikantny 330 ml

DAWTONA

Sok pomidorowy pikantny

330 ml
6,64 zł/l
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-08-2027

4.9
z 96 opinii
HORTEX Sok pomidorowy 1 l

HORTEX

Sok pomidorowy

1 l
6,85 zł/l
Cena6,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

4.9
z 51 opinii
FORTUNA Sok pomidorowy Tabasco 100% 1 l

FORTUNA

Sok pomidorowy Tabasco 100%

1 l
5,29 zł/l
Cena5,29 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

5.0
z 113 opinii
FORTUNA Sok 100% pomidorowo warzywny 1 l

FORTUNA

Sok 100% pomidorowo warzywny

1 l
5,45 zł/l
Cena5,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.9
z 90 opinii
TYMBARK Sok 100% pomidor pikantny 1 l

TYMBARK

Sok 100% pomidor pikantny

1 l
5,79 zł/l
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

4.9
z 131 opinii
TARCZYN Sok 100% burak z jabłkiem 300 ml

TARCZYN

Sok 100% burak z jabłkiem

300 ml
11,97 zł/l
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

5.0
z 102 opinii
TYMBARK Vega Śródziemnomorski Ogród Sok z warzyw i owoców 500 ml

TYMBARK Vega

Śródziemnomorski Ogród Sok z warzyw i owoców

500 ml
7,98 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.9
z 103 opinii
TYMBARK Vega Prowansalskie Pola Sok z warzyw i owoców 500 ml

TYMBARK Vega

Prowansalskie Pola Sok z warzyw i owoców

500 ml
7,98 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.9
z 51 opinii
TŁOCZNIA CYMES Sok z czerwonych buraków 250 ml

TŁOCZNIA CYMES

Sok z czerwonych buraków

250 ml
19,96 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-03-2027

5.0
z 32 opinii
TYMBARK Vega Słoneczny Meksyk Sok z warzyw i owoców 500 ml

TYMBARK Vega

Słoneczny Meksyk Sok z warzyw i owoców

500 ml
7,70 zł/l
Cena3,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

4.9
z 416 opinii
TYMBARK Sok 100% Jabłko 1 l

TYMBARK

Sok 100% Jabłko

1 l
4,95 zł/l
4,95 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,95 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

5.0
z 29 opinii

31% taniej

BRACIA SADOWNICY Tłoczone jabłko z mango 250 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone jabłko z mango

250 ml
13,16 zł/l
Promocja
Cena promocyjna3,29 zł
4,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-03-2027

4.9
z 10 opinii
TYMBARK Sok 100% Jabłko PET 300 ml

TYMBARK

Sok 100% Jabłko PET

300 ml
9,97 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

4.9
z 32 opinii

25% taniej

BRACIA SADOWNICY Tłoczone jabłko z gruszką 250 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone jabłko z gruszką

250 ml
13,16 zł/l
Promocja
Cena promocyjna3,29 zł
4,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027
1...456...11

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store