Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Soki i napoje
Pomidorowe
FORTUNA Sok 100% pomidorowo warzywny
Sok 100% pomidorowo warzywny FORTUNA 1.00l
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 113 opinii

FORTUNA Sok 100% pomidorowo warzywny

1 l
FORTUNA

Cena5,45 zł
5,45 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

W naszym soku znajdziesz tylko pomidory i warzywa. No chyba, ze szczyptę przypraw do smaku.


Cechy

zakrętka z trzciny cukrowej

Marka Dekady 2009 - 2019 - Jakość, Zaufanie, Renoma

1/5 dziennej porcji owoców i warzyw


FORTUNA Sok 100% pomidorowo warzywny


Produkt dostępny
Data przydatności: 28.02.2027
Dostępne warianty
FORTUNA Sok pomidorowy Tabasco 100%
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
Oznakowanie Nutri-Score
Nutri-Score to system znakowania pokazujący wartość produktu w diecie, którego celem jest ułatwienie dokonywania prawidłowych wyborów żywieniowych. Produkty oznaczone literami A i B to produkty ważne w diecie, które warto spożywać w większej ilości. Produkty oznaczone literą C to produkty, które powinny być spożywane w sposób umiarkowany. Z kolei oznaczenie D i E wskazuje produkty, których spożycie powinno być ograniczone.

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
85.00 kJ
1.0%
Wartość energetyczna (kcal)
20.00 kcal
1.0%
Tłuszcz (g)
< 0.50 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
< 0.10 g
Węglowodany (g)
3.00 g
1.2%
w tym cukry (g)
3.00 g
3.3%
Białko (g)
1.00 g
2.0%
Sól (g)
1.00 g
16.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
113 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
4%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
To samo co poprzednio.
04.09.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Jeden z niewielu warzywnych soków a tylko takie zasługują na miano zdrowych
10.04.2026
0
0
Dominika
zweryfikowano
Zgłaszam
kupuję stale, dobry zamiast zupy do obiadu
08.11.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny.
27.08.2025
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Smak rewelacyjny i do tego b. dobra cena, nic tylko pić i się cieszyć !
14.08.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Znakomite.
11.04.2025
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
wciągający smak
08.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
5,45 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
1 l
Dostawca:
FORTUNA
Marka:
FORTUNA
EAN:
5900059022419
Cena za kg:
5,45 zł/l
Pojemność:
1 l
Marka:
FORTUNA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
FORTUNA
EAN:
5900059022419

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Wstrząsnąć przed otwarciem. Nowa zakrętka połączona z opakowaniem 1. Przekręć 2. Podnieś 3. Zamknij 4. Żeby ponownie otworzyć przekręć i podnieś Nie odrywaj zakrętki!


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: data i numer partii na wierzchu opakowania. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż 48 godzin.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

48


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

FSC - www.fsc.org, Mieszany, Tektura, Wspieranie odpowiedzialnego leśnictwa, FSC C014047 Tetra Pak wybiera FSC


Informacje producenta

Marka

Fortuna


Marka standaryzowana

MarkaFortuna

Logotypy stron trzecich

FSC

Wstęga Möbiusa


Opis produktu

W naszym soku znajdziesz tylko pomidory i warzywa. No chyba, ze szczyptę przypraw do smaku.


O marce

Fortuna. Dbaj o siebie. To proste. Czy wiesz, że szklanka soku może zastąpić Ci jedną z pięciu zalecanych dziennych porcji owoców i warzyw? Soki Fortuna to smaczny i prosty element zrównoważonej diety.


Dodatkowe informacje

Opakowanie w zgodnie z naturą 87 % opakowania wyprodukowano z roślin, które odrosną: karton z drzew, plastik z trzciny cukrowej 100 % opakowania nadaje się do recyklingu Wyrzuć do żółtego pojemnika, aby z tego opakowania powstały nowe produkty Opakowanie o zmniejszonej emisjo CO2 Wybierając tworzywo pochodzenia roślinnego obniżono ślad węglowy tego opakowania o 20 %. Certyfikat Carbon Trust. zapraszamy na naszą stronę www.fortuna.com.pl


Oświadczenia żywieniowe

Bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry.


Informacje dot. stylu życia

Bez dodatku cukru


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Sok 100 %

Wariant pomidorowo warzywny

Produkty z kategorii Pomidorowe

5.0
z 240 opinii
TYMBARK Sok 100% Pomidor 1 l

TYMBARK

Sok 100% Pomidor

1 l
4,99 zł/l
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 216 opinii
FORTUNA Sok pomidorowy 100% 1 l

FORTUNA

Sok pomidorowy 100%

1 l
4,79 zł/l
Promocja
Cena promocyjna4,79 zł
4,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 4,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 96 opinii
HORTEX Sok pomidorowy 1 l

HORTEX

Sok pomidorowy

1 l
6,85 zł/l
Cena6,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 192 opinii
TARCZYN Sok pomidorowy 100% 300 ml

TARCZYN

Sok pomidorowy 100%

300 ml
9,63 zł/l
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 115 opinii
FORTUNA Sok pomidorowy 100% 300 ml

FORTUNA

Sok pomidorowy 100%

300 ml
9,30 zł/l
Cena2,79 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 42 opinii
FORTUNA Sok pomidorowy Tabasco 100% 300 ml

FORTUNA

Sok pomidorowy Tabasco 100%

300 ml
9,30 zł/l
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 45 opinii
FORTUNA Sok 100% pomidorowo warzywny 300 ml

FORTUNA

Sok 100% pomidorowo warzywny

300 ml
9,17 zł/l
Cena2,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 27 opinii
DAWTONA Sok pomidorowy pikantny 330 ml

DAWTONA

Sok pomidorowy pikantny

330 ml
6,64 zł/l
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-08-2027
4.9
z 49 opinii
DAWTONA Sok pomidorowy 330 ml

DAWTONA

Sok pomidorowy

330 ml
6,64 zł/l
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-09-2027
5.0
z 113 opinii
FORTUNA Sok 100% pomidorowo warzywny 1 l

FORTUNA

Sok 100% pomidorowo warzywny

1 l
5,45 zł/l
Cena5,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 51 opinii
FORTUNA Sok pomidorowy Tabasco 100% 1 l

FORTUNA

Sok pomidorowy Tabasco 100%

1 l
5,29 zł/l
Cena5,29 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 90 opinii
TYMBARK Sok 100% pomidor pikantny 1 l

TYMBARK

Sok 100% pomidor pikantny

1 l
5,79 zł/l
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Produkty marki FORTUNA

4.9
z 216 opinii
FORTUNA Sok pomidorowy 100% 1 l

FORTUNA

Sok pomidorowy 100%

1 l
4,79 zł/l
Promocja
Cena promocyjna4,79 zł
4,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 4,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 156 opinii
FORTUNA Sok pomarańczowy 100% 1 l

FORTUNA

Sok pomarańczowy 100%

1 l
7,29 zł/l
Cena7,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.9
z 111 opinii
FORTUNA Sok jabłkowy 100% 1 l

FORTUNA

Sok jabłkowy 100%

1 l
4,99 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 115 opinii
FORTUNA Sok pomidorowy 100% 300 ml

FORTUNA

Sok pomidorowy 100%

300 ml
9,30 zł/l
Cena2,79 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 42 opinii
FORTUNA Sok pomidorowy Tabasco 100% 300 ml

FORTUNA

Sok pomidorowy Tabasco 100%

300 ml
9,30 zł/l
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 45 opinii
FORTUNA Sok 100% pomidorowo warzywny 300 ml

FORTUNA

Sok 100% pomidorowo warzywny

300 ml
9,17 zł/l
Cena2,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 109 opinii
FORTUNA Sok czerwony grejpfrut 1 l

FORTUNA

Sok czerwony grejpfrut

1 l
5,99 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 43 opinii
FORTUNA Sok pomarańczowy 100% 200 ml

FORTUNA

Sok pomarańczowy 100%

200 ml
7,75 zł/l
Cena1,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 23 opinii
FORTUNA Mus jabłkowy z polskich jabłek 200 g

FORTUNA

Mus jabłkowy z polskich jabłek

200 g
14,95 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 32 opinii
FORTUNA Mus jabłkowy z polskich jabłek odmiany Ligol 200 g

FORTUNA

Mus jabłkowy z polskich jabłek odmiany Ligol

200 g
14,95 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.9
z 51 opinii
FORTUNA Sok pomidorowy Tabasco 100% 1 l

FORTUNA

Sok pomidorowy Tabasco 100%

1 l
5,29 zł/l
Cena5,29 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.7
z 47 opinii
FORTUNA Nektar czarna porzeczka 1 l

FORTUNA

Nektar czarna porzeczka

1 l
4,79 zł/l
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.5
z 15 opinii
FORTUNA Nektar pomarańczowy 1 l

FORTUNA

Nektar pomarańczowy

1 l
6,59 zł/l
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 16 opinii
FORTUNA Nektar ananasowy 1 l

FORTUNA

Nektar ananasowy

1 l
5,49 zł/l
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 15 opinii
FORTUNA Mus jabłkowy z polskich jabłek odmiany Jonagold 200 g

FORTUNA

Mus jabłkowy z polskich jabłek odmiany Jonagold

200 g
14,95 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store