Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Soki i napoje
Pomidorowe
TYMBARK Sok 100% Pomidor
Szampon rumiankowy 200ml- Johnsons Baby. Delikatna formuła.
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 238 opinii

TYMBARK Sok 100% Pomidor

1 l
TYMBARK
1 szt.6 szt.

4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,49 zł/l
5,49 zł
cena za 1 szt. poza zestawem (9% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Sok 100% Pomidor marki Tymbark to wysokiej jakości napój wykonany częściowo z zagęszczonego przecieru pomidorowego i z soku zagęszczonego. Wysokiej jakości, specjalnie wyselekcjonowane, dojrzałe pomidory są gwarancją rewelacyjnego smaku.

Po sok pomidorowy warto sięgać nie tylko z uwagi na smak, ale również na jego właściwości. W swoim składzie zawiera cenny przeciwutleniacz, jakim jest likopen. Pozytywnie wpływa na zdrowie człowieka, przyczyniając się do zapobiegania m.in. takim chorobom jak nowotwory czy osteoporoza.

Sok pomidorowy Tymbark - najważniejsze informacje:

  • Doskonałej jakości składniki
  • Rewelacyjny smak
  • Wygodny karton o pojemności 1 l

Cechy

źródło potasu

Polska Marka


TYMBARK Sok 100% Pomidor


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.01.2027
Dostępne warianty
TYMBARK Sok 100% Pomarańcza
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
wegetariański
bez cukru
wegański
Powiązane promocje
TYMBARK Sok 100% Pomidor 1 l
4,99 zł/szt. kupując 2 szt.
Zgarnij darmową dostawę!

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
71.00 kJ
0.8%
Wartość energetyczna (kcal)
17.00 kcal
0.9%
Tłuszcz (g)
< 0.50 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
< 0.10 g
Węglowodany (g)
24.00 g
9.2%
w tym cukry (g)
23.00 g
25.6%
Błonnik (g)
0.60 g
Białko (g)
0.90 g
1.8%
Sól (g)
0.60 g
10.0%
Potas (mg)
200.00 mg
10.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
238 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
4%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Z odrobiną soli i pieprzu, zimny z lodówki bardzo lubię.
09.07.2026
0
0
Helena
zweryfikowano
Zgłaszam
najlepszy sok pomidorowy
03.06.2026
0
0
Radosław
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️👍️👍️ Niestety ma sól w składzie
23.03.2026
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Bez zastrzeżeń
16.02.2026
0
0
ABC
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepszy
04.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne
05.01.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Za mało pikantny sok
13.12.2025
0
0
MAŁGORZATA
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczny
30.08.2025
0
0
MAŁGORZATA
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobry
06.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
4,99 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
1 l
Dostawca:
MWS
Marka:
TYMBARK
EAN:
5900334012869
Cena za kg:
4,99 zł/l
Pojemność:
1 l
Marka:
TYMBARK
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MWS
EAN:
5900334012869

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Wstrząśnij przed otwarciem Użyte surowce mogą powodować naturalne rozwarstwienie produktu.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: / Numer partii produkcyjnej (L): patrz nadruk w górnej części opakowania. Po otwarciu przechowuj w lodówce i spożyj w ciągu 48 godzin.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

48


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Informacje producenta

Marka

Tymbark


Marka standaryzowana

MarkaTymbark

Opis produktu

Źródło błonnika i potasu. Szklanka zdrowia Ten sok jest źródłem potasu K Potas wspomaga pracę Twoich mięśni! Potas pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, układu nerwowego oraz utrzymania prawidłowego ciśnienia krwi. Zrównoważona dieta oraz zdrowy tryb życia mają duże znaczenie dla zachowania zdrowia.


Dodatkowe informacje

Zobowiązanie Tymbark Razem budujemy piłkarską reprezentację Polski! Od 2007 r. współtworzymy największy turniej piłkarski dla dzieci w Europie. www.zpodworkanastadion.pl Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku PZPN Sponsor główny Tymbark


Oświadczenia żywieniowe

Źródło błonnika i potasu.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Sok 100 %

Wariant pomidor


O marce

Tymbark jest obecny na polskim rynku od 1936 r. Za nami już ponad 80 lat tradycji bezkonkurencyjnego smaku i najwyższej jakości. Obecnie Tymbark to zdecydowany lider rynkowy w kategorii soków, nektarów i napojów w Polsce, którego produkty trafiają do prawie 30 krajów na całym świecie. Jest marką, którą polscy konsumenci darzą wyjątkowym zaufaniem i najchętniej polecają swoim bliskim.

Logotypy stron trzecich

FSC

Produkty z kategorii Pomidorowe

5.0
z 238 opinii
TYMBARK Sok 100% Pomidor 1 l

TYMBARK

Sok 100% Pomidor

1 l
4,99 zł/l
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 216 opinii
FORTUNA Sok pomidorowy 100% 1 l

FORTUNA

Sok pomidorowy 100%

1 l
4,79 zł/l
Promocja
Cena promocyjna4,79 zł
4,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 4,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 96 opinii
HORTEX Sok pomidorowy 1 l

HORTEX

Sok pomidorowy

1 l
6,85 zł/l
Cena6,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 115 opinii
FORTUNA Sok pomidorowy 100% 300 ml

FORTUNA

Sok pomidorowy 100%

300 ml
9,30 zł/l
Cena2,79 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 45 opinii
FORTUNA Sok 100% pomidorowo warzywny 300 ml

FORTUNA

Sok 100% pomidorowo warzywny

300 ml
9,17 zł/l
Cena2,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 42 opinii
FORTUNA Sok pomidorowy Tabasco 100% 300 ml

FORTUNA

Sok pomidorowy Tabasco 100%

300 ml
9,30 zł/l
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 192 opinii
TARCZYN Sok pomidorowy 100% 300 ml

TARCZYN

Sok pomidorowy 100%

300 ml
9,63 zł/l
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 49 opinii
DAWTONA Sok pomidorowy 330 ml

DAWTONA

Sok pomidorowy

330 ml
6,64 zł/l
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-09-2027
5.0
z 27 opinii
DAWTONA Sok pomidorowy pikantny 330 ml

DAWTONA

Sok pomidorowy pikantny

330 ml
6,64 zł/l
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-08-2027
5.0
z 112 opinii
FORTUNA Sok 100% pomidorowo warzywny 1 l

FORTUNA

Sok 100% pomidorowo warzywny

1 l
5,45 zł/l
Cena5,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 51 opinii
FORTUNA Sok pomidorowy Tabasco 100% 1 l

FORTUNA

Sok pomidorowy Tabasco 100%

1 l
5,29 zł/l
Cena5,29 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 90 opinii
TYMBARK Sok 100% pomidor pikantny 1 l

TYMBARK

Sok 100% pomidor pikantny

1 l
5,79 zł/l
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Produkty marki TYMBARK

4.9
z 722 opinii
TYMBARK Sok 100% Pomarańcza 1 l

TYMBARK

Sok 100% Pomarańcza

1 l
6,99 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 414 opinii
TYMBARK Sok 100% Jabłko 1 l

TYMBARK

Sok 100% Jabłko

1 l
4,95 zł/l
4,95 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,95 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 300 opinii
TYMBARK Sok 100% Multiwitamina 1 l

TYMBARK

Sok 100% Multiwitamina

1 l
5,99 zł/l
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 160 opinii
TYMBARK Just Plants Owsiany Barista (bezglutenowy) 1 l

TYMBARK Just Plants

Owsiany Barista (bezglutenowy)

1 l
6,99 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 61 opinii
TYMBARK Mus mango-jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru) 120 g

TYMBARK

Mus mango-jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru)

120 g
23,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 99 opinii
TYMBARK Just Plants napój roślinny owies migdał (bezglutenowy) 1 l

TYMBARK Just Plants

napój roślinny owies migdał (bezglutenowy)

1 l
6,99 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 48 opinii
TYMBARK Sok 100% pomarańcza PET 1 l

TYMBARK

Sok 100% pomarańcza PET

1 l
6,99 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 75 opinii
TYMBARK Just Plants Owies (bezglutenowy) 1 l

TYMBARK Just Plants

Owies (bezglutenowy)

1 l
6,99 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 59 opinii
TYMBARK Mus truskawkowo-jabłkowo-bananowo-marchewkowy (bez dodatku cukru) 120 g

TYMBARK

Mus truskawkowo-jabłkowo-bananowo-marchewkowy (bez dodatku cukru)

120 g
23,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 12 opinii
TYMBARK Sok 100% Pomarańcza PET 300 ml

TYMBARK

Sok 100% Pomarańcza PET

300 ml
9,97 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 45 opinii
TYMBARK Mus VEGA z dynią, ananasem i marchwią (bez dodatku cukru) 100 g

TYMBARK

Mus VEGA z dynią, ananasem i marchwią (bez dodatku cukru)

100 g
29,90 zł/kg
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 22 opinii
TYMBARK Jabłko Sok 100% PET 1 l

TYMBARK

Jabłko Sok 100% PET

1 l
4,89 zł/l
4,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 30 opinii
TYMBARK Mus VEGA z jabłkiem, burakiem i truskawką (bez dodatku cukru) 100 g

TYMBARK

Mus VEGA z jabłkiem, burakiem i truskawką (bez dodatku cukru)

100 g
29,90 zł/kg
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 24 opinii
TYMBARK Przekąska MUSLY z płatkami owsianymi, ryżem i owocami 170 g

TYMBARK

Przekąska MUSLY z płatkami owsianymi, ryżem i owocami

170 g
23,47 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 10 opinii
TYMBARK Sok 100% Jabłko PET 300 ml

TYMBARK

Sok 100% Jabłko PET

300 ml
9,97 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 29 opinii
TYMBARK Mus pomarańczowo-jabłkowo-bananowo-marakuja (bez dodatku cukru) 120 g

TYMBARK

Mus pomarańczowo-jabłkowo-bananowo-marakuja (bez dodatku cukru)

120 g
23,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store