Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Produkty śniadaniowe
Musy
Musy owocowe
Jednorodne
FORTUNA Mus jabłkowy z polskich jabłek odmiany Ligol
JAK MUS TO MUS 100% Jabłko Ligol FORTUNA 200g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 32 opinii

FORTUNA Mus jabłkowy z polskich jabłek odmiany Ligol

200 g
FORTUNA
Polska

Cena2,99 zł
14,95 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

jak mus to mus 100 %

bez dodatku cukru

polskie jabłka

1 z 5 porcji owoców i warzyw


FORTUNA Mus jabłkowy z polskich jabłek odmiany Ligol


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.03.2027
Dostępne warianty
FORTUNA Mus jabłkowy z polskich jabłek
Pokaż wszystkie
Oznakowanie Nutri-Score
Nutri-Score to system znakowania pokazujący wartość produktu w diecie, którego celem jest ułatwienie dokonywania prawidłowych wyborów żywieniowych. Produkty oznaczone literami A i B to produkty ważne w diecie, które warto spożywać w większej ilości. Produkty oznaczone literą C to produkty, które powinny być spożywane w sposób umiarkowany. Z kolei oznaczenie D i E wskazuje produkty, których spożycie powinno być ograniczone.

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
218.00 kJ
2.6%
Wartość energetyczna (kcal)
52.00 kcal
2.6%
Tłuszcz (g)
< 0.50 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
< 0.10 g
Węglowodany (g)
11.00 g
4.2%
w tym cukry (g)
10.00 g
11.1%
Błonnik (g)
0.80 g
Białko (g)
< 0.50 g
Sól (g)
< 0.01 g
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
32 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
97%
4
3%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobrze
10.05.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Idealna przekąsek do Szkoły
11.04.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre do śniadaniówki
07.03.2026
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne jabłuszko. Idealne do szkoły lub do pracy. Naturalnie, delikatnie słodkie i nie trzeba obierać 😏
07.11.2025
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry produkt i o ile cena się nie zmieni to będę regularnie kupować.
19.05.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.02.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.02.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.02.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.01.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.01.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.01.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.01.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.01.2026
0
0
Alena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.01.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.12.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.12.2025
0
0
Jaroslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.12.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.12.2025
0
0
Alena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
14,95 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
FORTUNA
Marka:
FORTUNA
EAN:
5901886043929
Cena za kg:
14,95 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
FORTUNA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
FORTUNA
EAN:
5901886043929

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: data i numer partii w dolnej części opakowania. Przechowuj w temperaturze pokojowej. Chroń przed działaniem promieni słonecznych. Przed otwarciem wstrząśnij, po otwarciu przechowuj w lodówce nie dłużej niż 48 godzin.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

48


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Uwaga! Zakrętkę trzymać poza zasięgiem dziecka.


Informacje producenta

Marka

Fortuna


Marka standaryzowana

MarkaFortuna

Oświadczenia żywieniowe

Bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry.


Informacje dot. stylu życia

Bez dodatku cukru


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Mus jabłkowy

Wariant ligol

Produkty z kategorii Musy owocowe

5.0
z 48 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowy (bez dodatku cukru) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowy (bez dodatku cukru)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2027
4.8
z 23 opinii
TYMBARK Mus malinowo-jabłkowy XXL (bez dodatku cukru) 200 g

TYMBARK

Mus malinowo-jabłkowy XXL (bez dodatku cukru)

200 g
22,95 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.7
z 24 opinii
TYMBARK Mus jagodowo-jabłkowo-bananowy XXL (bez dodatku cukru) 200 g

TYMBARK

Mus jagodowo-jabłkowo-bananowy XXL (bez dodatku cukru)

200 g
21,45 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 14 opinii
TYMBARK Mus truskawkowo-jabłkowo-bananowo-marchewkowy XXL (bez dodatku cukru) 200 g

TYMBARK

Mus truskawkowo-jabłkowo-bananowo-marchewkowy XXL (bez dodatku cukru)

200 g
21,45 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 12 opinii
TYMBARK Mus arbuzowo-jabłkowo-aroniowy XXL (bez dodatku cukru) 200 g

TYMBARK

Mus arbuzowo-jabłkowo-aroniowy XXL (bez dodatku cukru)

200 g
22,95 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 12 opinii
TYMBARK Mus morelowo-jabłkowy XXL (bez dodatku cukru) 200 g

TYMBARK

Mus morelowo-jabłkowy XXL (bez dodatku cukru)

200 g
22,95 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 9 opinii
TYMBARK Mus jabłkowy XXL (bez dodatku cukru) 200 g

TYMBARK

Mus jabłkowy XXL (bez dodatku cukru)

200 g
21,45 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 14 opinii
KUBUŚ Mus jabłkowy (bez dodatku cukru) 200 g

KUBUŚ

Mus jabłkowy (bez dodatku cukru)

200 g
21,45 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 23 opinii
FORTUNA Mus jabłkowy z polskich jabłek 200 g

FORTUNA

Mus jabłkowy z polskich jabłek

200 g
14,95 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 32 opinii
FORTUNA Mus jabłkowy z polskich jabłek odmiany Ligol 200 g

FORTUNA

Mus jabłkowy z polskich jabłek odmiany Ligol

200 g
14,95 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 2 opinii
OWOLOVO Zestaw musów owocowych - 5 rodzajów (10 szt.) 2 kg

OWOLOVO

Zestaw musów owocowych - 5 rodzajów (10 szt.)

2 kg
17,50 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2027

Produkty marki FORTUNA

4.9
z 216 opinii
FORTUNA Sok pomidorowy 100% 1 l

FORTUNA

Sok pomidorowy 100%

1 l
4,79 zł/l
Promocja
Cena promocyjna4,79 zł
4,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 4,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 111 opinii
FORTUNA Sok jabłkowy 100% 1 l

FORTUNA

Sok jabłkowy 100%

1 l
4,99 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 156 opinii
FORTUNA Sok pomarańczowy 100% 1 l

FORTUNA

Sok pomarańczowy 100%

1 l
7,29 zł/l
Cena7,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.9
z 115 opinii
FORTUNA Sok pomidorowy 100% 300 ml

FORTUNA

Sok pomidorowy 100%

300 ml
9,30 zł/l
Cena2,79 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 42 opinii
FORTUNA Sok pomidorowy Tabasco 100% 300 ml

FORTUNA

Sok pomidorowy Tabasco 100%

300 ml
9,30 zł/l
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 45 opinii
FORTUNA Sok 100% pomidorowo warzywny 300 ml

FORTUNA

Sok 100% pomidorowo warzywny

300 ml
9,17 zł/l
Cena2,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 113 opinii
FORTUNA Sok 100% pomidorowo warzywny 1 l

FORTUNA

Sok 100% pomidorowo warzywny

1 l
5,45 zł/l
Cena5,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 51 opinii
FORTUNA Sok pomidorowy Tabasco 100% 1 l

FORTUNA

Sok pomidorowy Tabasco 100%

1 l
5,29 zł/l
Cena5,29 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 109 opinii
FORTUNA Sok czerwony grejpfrut 1 l

FORTUNA

Sok czerwony grejpfrut

1 l
5,99 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 23 opinii
FORTUNA Mus jabłkowy z polskich jabłek 200 g

FORTUNA

Mus jabłkowy z polskich jabłek

200 g
14,95 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 43 opinii
FORTUNA Sok pomarańczowy 100% 200 ml

FORTUNA

Sok pomarańczowy 100%

200 ml
7,75 zł/l
Cena1,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.7
z 47 opinii
FORTUNA Nektar czarna porzeczka 1 l

FORTUNA

Nektar czarna porzeczka

1 l
4,79 zł/l
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.5
z 15 opinii
FORTUNA Nektar pomarańczowy 1 l

FORTUNA

Nektar pomarańczowy

1 l
6,59 zł/l
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 16 opinii
FORTUNA Nektar ananasowy 1 l

FORTUNA

Nektar ananasowy

1 l
5,49 zł/l
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 15 opinii
FORTUNA Mus jabłkowy z polskich jabłek odmiany Jonagold 200 g

FORTUNA

Mus jabłkowy z polskich jabłek odmiany Jonagold

200 g
14,95 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store