Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Produkty śniadaniowe
Musy
Musy owocowe
Jednorodne
KUBUŚ Mus jabłkowy (bez dodatku cukru)
Mus jabłko KUBUŚ 200g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 14 opinii

KUBUŚ Mus jabłkowy (bez dodatku cukru)

200 g
KUBUŚ
Polska

Cena4,29 zł
21,45 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

duża porcja owoców

bez dodatku cukru

dobry skład!

Polska Marka


KUBUŚ Mus jabłkowy (bez dodatku cukru)


Produkt dostępny
Data przydatności: 28.02.2027
Dostępne warianty
KUBUŚ Mus brzoskwiniowo-jabłkowy (bez dodatku cukru)
Pokaż wszystkie
Tagi
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
208.00 kJ
2.5%
Wartość energetyczna (kcal)
49.00 kcal
2.5%
Tłuszcz (g)
< 0.50 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
< 0.10 g
Węglowodany (g)
10.00 g
3.8%
w tym cukry (g)
9.80 g
10.9%
Błonnik (g)
2.00 g
Białko (g)
< 0.50 g
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
14 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Elzbieta M.
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.07.2026
0
0
Karina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.07.2026
0
0
Oksana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.06.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.05.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.05.2026
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.03.2026
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.01.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.12.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.10.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.06.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.05.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.05.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.05.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.03.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
21,45 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
MWS
Marka:
KUBUŚ
EAN:
5901067409926
Cena za kg:
21,45 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
KUBUŚ
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MWS
EAN:
5901067409926

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Spożyj bezpośrednio po otwarciu.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: patrz nadruk w dolnej części lub na spodzie opakowania. Przechowuj w suchym i zacienionym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Uwaga! Zakrętkę należy trzymać poza zasięgiem dziecka.


Informacje producenta

Marka

Kubuś


Marka standaryzowana

MarkaKubuś

Oświadczenia żywieniowe

Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry


Informacje dot. stylu życia

Bez dodatku cukru


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Mus

Wariant jabłko

Produkty z kategorii Musy owocowe

5.0
z 48 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowy (bez dodatku cukru) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowy (bez dodatku cukru)

200 g
14,95 zł/kg
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2027
5.0
z 23 opinii
FORTUNA Mus jabłkowy z polskich jabłek 200 g

FORTUNA

Mus jabłkowy z polskich jabłek

200 g
13,95 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.8
z 23 opinii
TYMBARK Mus malinowo-jabłkowy XXL (bez dodatku cukru) 200 g

TYMBARK

Mus malinowo-jabłkowy XXL (bez dodatku cukru)

200 g
22,95 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.7
z 24 opinii
TYMBARK Mus jagodowo-jabłkowo-bananowy XXL (bez dodatku cukru) 200 g

TYMBARK

Mus jagodowo-jabłkowo-bananowy XXL (bez dodatku cukru)

200 g
21,45 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 14 opinii
TYMBARK Mus truskawkowo-jabłkowo-bananowo-marchewkowy XXL (bez dodatku cukru) 200 g

TYMBARK

Mus truskawkowo-jabłkowo-bananowo-marchewkowy XXL (bez dodatku cukru)

200 g
21,45 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 12 opinii
TYMBARK Mus arbuzowo-jabłkowo-aroniowy XXL (bez dodatku cukru) 200 g

TYMBARK

Mus arbuzowo-jabłkowo-aroniowy XXL (bez dodatku cukru)

200 g
22,95 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 12 opinii
TYMBARK Mus morelowo-jabłkowy XXL (bez dodatku cukru) 200 g

TYMBARK

Mus morelowo-jabłkowy XXL (bez dodatku cukru)

200 g
22,95 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 9 opinii
TYMBARK Mus jabłkowy XXL (bez dodatku cukru) 200 g

TYMBARK

Mus jabłkowy XXL (bez dodatku cukru)

200 g
21,45 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 14 opinii
KUBUŚ Mus jabłkowy (bez dodatku cukru) 200 g

KUBUŚ

Mus jabłkowy (bez dodatku cukru)

200 g
21,45 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 32 opinii
FORTUNA Mus jabłkowy z polskich jabłek odmiany Ligol 200 g

FORTUNA

Mus jabłkowy z polskich jabłek odmiany Ligol

200 g
14,95 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 2 opinii
OWOLOVO Zestaw musów owocowych - 5 rodzajów (10 szt.) 2 kg

OWOLOVO

Zestaw musów owocowych - 5 rodzajów (10 szt.)

2 kg
17,50 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2027

Produkty marki KUBUŚ

4.9
z 17 opinii
KUBUŚ Waterrr o smaku maliny 500 ml

KUBUŚ Waterrr

o smaku maliny

500 ml
5,18 zł/l
2,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,15 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 20 opinii
Nowość
KUBUŚ 100% Banan marchew jabłko Sok 300 ml

KUBUŚ

100% Banan marchew jabłko Sok

300 ml
9,97 zł/l
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 33 opinii
KUBUŚ Sok 100% marchew malina jabłko 850 ml

KUBUŚ

Sok 100% marchew malina jabłko

850 ml
5,28 zł/l
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 37 opinii
KUBUŚ Sok 100% jabłko marchew banan truskawka 850 ml

KUBUŚ

Sok 100% jabłko marchew banan truskawka

850 ml
5,28 zł/l
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 2 opinii
KUBUŚ Waterrr o smaku truskawki 500 ml

KUBUŚ Waterrr

o smaku truskawki

500 ml
5,18 zł/l
2,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 61 opinii
KUBUŚ Mus truskawkowo-marchewkowo-jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus truskawkowo-marchewkowo-jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru)

100 g
31,90 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 55 opinii
KUBUŚ Mus bananowo-jabłkowy (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus bananowo-jabłkowy (bez dodatku cukru)

100 g
31,90 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 43 opinii
KUBUŚ Mus arbuzowo-jabłkowo-aroniowy (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus arbuzowo-jabłkowo-aroniowy (bez dodatku cukru)

100 g
31,90 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 29 opinii
KUBUŚ Mus jabłkowo-bananowo-aroniowy z maliną i kaszą manną (bez dodatku) 100 g

KUBUŚ

Mus jabłkowo-bananowo-aroniowy z maliną i kaszą manną (bez dodatku)

100 g
31,90 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.8
z 22 opinii
KUBUŚ Mus jabłkowy z ryżem i cynamonem (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus jabłkowy z ryżem i cynamonem (bez dodatku cukru)

100 g
31,90 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 33 opinii
KUBUŚ Mus jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru)

100 g
31,90 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 29 opinii
KUBUŚ Mus jabłkowo-mango-bananowy z jagłami (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus jabłkowo-mango-bananowy z jagłami (bez dodatku cukru)

100 g
31,90 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 2 opinii
KUBUŚ Waterrr o smaku maliny 500 ml

KUBUŚ Waterrr

o smaku maliny

500 ml
7,38 zł/l
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.7
z 18 opinii
KUBUŚ Waterrr o smaku truskawki 500 ml

KUBUŚ Waterrr

o smaku truskawki

500 ml
6,30 zł/l
Cena3,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 18 opinii
KUBUŚ Waterrr o smaku cytryny 500 ml

KUBUŚ Waterrr

o smaku cytryny

500 ml
6,30 zł/l
Cena3,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 30 opinii
KUBUŚ Sok 100% brzoskwinia marchew jabłko 850 ml

KUBUŚ

Sok 100% brzoskwinia marchew jabłko

850 ml
6,22 zł/l
Cena5,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store