Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Produkty śniadaniowe
Musy
Musy owocowe
Dwa owoce
KUBUŚ Mus jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru)
Mus 100% jabłko banan KUBUŚ 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 33 opinii

KUBUŚ Mus jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru)

100 g
KUBUŚ
Polska

Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
28,50 zł/kg
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (11% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Mus 100% jabłko-banan marki Kubuś to przekąska stworzona z myślą o najmłodszych. Najwyższej jakości, zmiksowane owoce z pewnością posmakują małym smakoszom. Produkt nie zawiera dodatku cukru, sztucznych konserwantów i barwników, dzięki czemu jest zdrowy i bez obaw można go podawać maluszkom.

Przecierowy, pasteryzowany mus owocowy jest również doskonałym źródłem witaminy C. Ponadto, posiada wysoką zawartość błonnika, który ma pozytywny wpływ na pracę jelit.

Mus 100% jabłko-banan marki Kubuś - najważniejsze informacje:

  • Najwyższej jakości owoce
  • Opakowanie zawiera 100 g produktu
  • Bez dodatku cukru

Cechy

dobry skład!

bez dodatku cukru

porcja owoców

bez konserwantów

Polska Marka


KUBUŚ Mus jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru)


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.12.2026
Dostępne warianty
KUBUŚ Mus bananowo-jabłkowy (bez dodatku cukru)
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
wegetariański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
225.00 kJ
2.7%
Wartość energetyczna (kcal)
53.00 kcal
2.7%
Tłuszcz (g)
< 0.50 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
< 0.10 g
Węglowodany (g)
11.00 g
4.2%
w tym cukry (g)
10.00 g
11.1%
Błonnik (g)
1.50 g
Białko (g)
< 0.50 g
Sól (g)
< 0.01 g
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
33 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
97%
4
3%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Sebastian
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.09.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.07.2026
0
0
Karina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.07.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.06.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.05.2026
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
09.05.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.03.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.03.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.02.2026
0
0
Mateusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.02.2026
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.02.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.02.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.01.2026
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.01.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.01.2026
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.11.2025
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.11.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.11.2025
0
0
Kamil
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
28,50 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
MWS
Marka:
KUBUŚ
EAN:
5901067400848
Cena za kg:
28,50 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
KUBUŚ
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MWS
EAN:
5901067400848

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Spożyj bezpośrednio po otwarciu.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: patrz nadruk w dolnej części lub na spodzie opakowania. Przechowuj w suchym i zacienionym miejscu.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Uwaga! Zakrętkę należy trzymać poza zasięgiem dziecka.


Informacje producenta

Marka

Kubuś


Marka standaryzowana

MarkaKubuś

Oświadczenia żywieniowe

Bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry.

Źródło błonnika.


Informacje dot. stylu życia

Bez dodatku cukru


Podzielony opis produktu

Functional Name Mus

Variant jabłko banan


Opis produktu

To smaczna pożywna i naturalna przekąska w formie musu z jabłek i bananów bez dodatku cukru. Jest źródłem cennego błonnika, który reguluje pracę jelit oraz witaminy C. Kubuś Mus to idealny produkt dla dzieci na drugie śniadanie w wygodnym, lekkim i bezpiecznym opakowaniu. Dzięki temu jest doskonałą propozycją do śniadaniówki, plecaka, na spacer czy na szkolną wycieczkę!

O marce

Kubuś to najczęściej kupowany w Polsce sok na bazie Marchwi Mazurskiej i owoców. Kubuś Mus to pierwszy owocowy posiłek od Kubusia. Idealnie zastępuje owoc na drugie śniadanie.

Dodatkowe informacje

Po pierwsze drugie śniadanie

Produkty z kategorii Musy owocowe

5.0
z 55 opinii
KUBUŚ Mus bananowo-jabłkowy (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus bananowo-jabłkowy (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 33 opinii
KUBUŚ Mus jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 102 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowo-truskawkowy (bez dodatku cukru) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-truskawkowy (bez dodatku cukru)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 110 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowo-malinowy (bez dodatku cukru) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-malinowy (bez dodatku cukru)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2027
5.0
z 56 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowo-morelowy (bez dodatku cukru) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-morelowy (bez dodatku cukru)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2027
5.0
z 65 opinii
Nowość
OWOLOVO Mus jabłkowo-gruszkowy (bez dodatku cukru) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-gruszkowy (bez dodatku cukru)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027
5.0
z 72 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowo-wiśniowy (bez dodatku cukru) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-wiśniowy (bez dodatku cukru)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 75 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowo-brzoskwiniowy (bez dodatku cukru) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-brzoskwiniowy (bez dodatku cukru)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2027
5.0
z 98 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowo-jagodowy (bez dodatku cukru) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-jagodowy (bez dodatku cukru)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 35 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027
5.0
z 61 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowo-porzeczkowy (bez dodatku cukru) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-porzeczkowy (bez dodatku cukru)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 49 opinii
Nowość
OWOLOVO Mus jabłkowo-rabarbarowy (bez dodatku cukru) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-rabarbarowy (bez dodatku cukru)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-02-2027
5.0
z 18 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowo-ananasowy (bez dodatku cukru) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-ananasowy (bez dodatku cukru)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027
5.0
z 12 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowo-malinowy (bez dodatku cukru) BIO 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-malinowy (bez dodatku cukru) BIO

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
5.0
z 44 opinii
OWOLOVO Mus jabłko-mango (bez dodatku cukru) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłko-mango (bez dodatku cukru)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
5.0
z 17 opinii
OWOLOVO Mus jabłko-guawa (bez dodatku cukru) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłko-guawa (bez dodatku cukru)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027
4.9
z 17 opinii
KUBUŚ Mus brzoskwiniowo-jabłkowy (bez dodatku cukru) 200 g

KUBUŚ

Mus brzoskwiniowo-jabłkowy (bez dodatku cukru)

200 g
22,95 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 13 opinii
KUBUŚ Mus mango-jabłkowy (bez dodatku cukru) 200 g

KUBUŚ

Mus mango-jabłkowy (bez dodatku cukru)

200 g
22,95 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Produkty marki KUBUŚ

4.9
z 61 opinii
KUBUŚ Mus truskawkowo-marchewkowo-jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus truskawkowo-marchewkowo-jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 55 opinii
KUBUŚ Mus bananowo-jabłkowy (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus bananowo-jabłkowy (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 43 opinii
KUBUŚ Mus arbuzowo-jabłkowo-aroniowy (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus arbuzowo-jabłkowo-aroniowy (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 29 opinii
KUBUŚ Mus jabłkowo-bananowo-aroniowy z maliną i kaszą manną (bez dodatku) 100 g

KUBUŚ

Mus jabłkowo-bananowo-aroniowy z maliną i kaszą manną (bez dodatku)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.8
z 22 opinii
KUBUŚ Mus jabłkowy z ryżem i cynamonem (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus jabłkowy z ryżem i cynamonem (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 33 opinii
KUBUŚ Sok 100% marchew malina jabłko 850 ml

KUBUŚ

Sok 100% marchew malina jabłko

850 ml
5,28 zł/l
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 26 opinii
KUBUŚ Immuno mus malina dzika róża 100 g

KUBUŚ Immuno

mus malina dzika róża

100 g
22,90 zł/kg
2,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.8
z 19 opinii
KUBUŚ Immuno mus gruszka czarny bez 100 g

KUBUŚ Immuno

mus gruszka czarny bez

100 g
22,90 zł/kg
2,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 29 opinii
KUBUŚ Mus jabłkowo-mango-bananowy z jagłami (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus jabłkowo-mango-bananowy z jagłami (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 29 opinii
KUBUŚ Sok 100% brzoskwinia marchew jabłko 850 ml

KUBUŚ

Sok 100% brzoskwinia marchew jabłko

850 ml
5,40 zł/l
4,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 1 opinii
KUBUŚ Baby Sok + Woda jabłko gruszka po 6 miesiącu 300 ml

KUBUŚ Baby

Sok + Woda jabłko gruszka po 6 miesiącu

300 ml
9,97 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 11 opinii
KUBUŚ Baby Mus owoce + zielone warzywa jabłko zielony groszek koper włoski brokuł po 5 miesiącu 100 g

KUBUŚ Baby

Mus owoce + zielone warzywa jabłko zielony groszek koper włoski brokuł po 5 miesiącu

100 g
26,90 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
KUBUŚ Baby Sok 100% jabłko banan marchew po 5 miesiącu 300 ml

KUBUŚ Baby

Sok 100% jabłko banan marchew po 5 miesiącu

300 ml
9,97 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 20 opinii
KUBUŚ Baby Mus owoce + czerwone warzywa jabłko czarna porzeczka burak po 6 miesiącu 100 g

KUBUŚ Baby

Mus owoce + czerwone warzywa jabłko czarna porzeczka burak po 6 miesiącu

100 g
26,90 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 9 opinii
KUBUŚ Baby Mus owocowy + serek banan jabłko truskawka z dodatkiem wanilii po 6 miesiącu 100 g

KUBUŚ Baby

Mus owocowy + serek banan jabłko truskawka z dodatkiem wanilii po 6 miesiącu

100 g
26,90 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
4.9
z 9 opinii
KUBUŚ Baby Mus owoce + pomarańczowe warzywa jabłko marchew dynia po 6 miesiącu 100 g

KUBUŚ Baby

Mus owoce + pomarańczowe warzywa jabłko marchew dynia po 6 miesiącu

100 g
26,90 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store