Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Produkty śniadaniowe
Musy
Musy owocowe
Dwa owoce
OWOLOVO Mus jabłkowo-wiśniowy (bez dodatku cukru)
Mus jabłko wiśnia OWOLOVO 200g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 72 opinii

OWOLOVO Mus jabłkowo-wiśniowy (bez dodatku cukru)

200 g
OWOLOVO
Polska

Cena3,99 zł
19,95 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

OWOLOVO Mus owocowy Odkryj niezwykłe połączenie smaków. Słodka odmiana wiśni z pysznym jabłkiem pozytywnie Cię zaskoczy. Postaw na 100% polskich owoców!


Cechy

jestem z Polski

bez dodatku cukru!

słodka odmiana

Produkt polski


OWOLOVO Mus jabłkowo-wiśniowy (bez dodatku cukru)


Produkt dostępny
Data przydatności: 28.02.2027
Dostępne warianty
OWOLOVO Mus jabłkowo-jagodowy (bez dodatku cukru)
Pokaż wszystkie
Tagi
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
265.00 kJ
3.2%
Wartość energetyczna (kcal)
62.00 kcal
3.1%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
14.00 g
5.4%
w tym cukry (g)
13.00 g
14.4%
Błonnik (g)
< 0.50 g
Białko (g)
0.70 g
1.4%
Sól (g)
< 0.01 g
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
72 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
97%
4
3%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Julian
zweryfikowano
Zgłaszam
Mega 🚀zastrzyk witamin i energii do śniadaniówki, smakuję i wszędzie się mieści :)
09.04.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobry mus jabłkowo wiśniowy
17.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
19,95 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
OLV SPÓŁKA AKCYJNA
Marka:
OWOLOVO
EAN:
5901958613265
Cena za kg:
19,95 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
OWOLOVO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
OLV SPÓŁKA AKCYJNA
EAN:
5901958613265

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowuj w temperaturze pokojowej, przed otwarciem wstrząśnij, po otwarciu przechowuj w lodówce nie dłużej niż do 48 godzin.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Zakrętka może stanowić zagrożenie dla małych dzieci.


Informacje producenta

Marka

OWOLOVO


Marka standaryzowana

MarkaOWOLOVO

Opis produktu

OWOLOVO Mus owocowy Odkryj niezwykłe połączenie smaków. Słodka odmiana wiśni z pysznym jabłkiem pozytywnie Cię zaskoczy. Postaw na 100% polskich owoców!


Oświadczenia żywieniowe

Bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry.


Informacje dot. stylu życia

Bez dodatku cukru


Pochodzenie

Produkt polski


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Mus

Wariant jabłkowo-wiśniowy

Produkty z kategorii Musy owocowe

5.0
z 55 opinii
KUBUŚ Mus bananowo-jabłkowy (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus bananowo-jabłkowy (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 33 opinii
KUBUŚ Mus jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 102 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowo-truskawkowy (bez dodatku cukru) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-truskawkowy (bez dodatku cukru)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 110 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowo-malinowy (bez dodatku cukru) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-malinowy (bez dodatku cukru)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2027
5.0
z 72 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowo-wiśniowy (bez dodatku cukru) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-wiśniowy (bez dodatku cukru)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 98 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowo-jagodowy (bez dodatku cukru) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-jagodowy (bez dodatku cukru)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 56 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowo-morelowy (bez dodatku cukru) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-morelowy (bez dodatku cukru)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2027
4.9
z 75 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowo-brzoskwiniowy (bez dodatku cukru) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-brzoskwiniowy (bez dodatku cukru)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2027
5.0
z 65 opinii
Nowość
OWOLOVO Mus jabłkowo-gruszkowy (bez dodatku cukru) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-gruszkowy (bez dodatku cukru)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027
5.0
z 49 opinii
Nowość
OWOLOVO Mus jabłkowo-rabarbarowy (bez dodatku cukru) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-rabarbarowy (bez dodatku cukru)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-02-2027
5.0
z 61 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowo-porzeczkowy (bez dodatku cukru) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-porzeczkowy (bez dodatku cukru)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 35 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027
5.0
z 18 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowo-ananasowy (bez dodatku cukru) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-ananasowy (bez dodatku cukru)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027
5.0
z 12 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowo-malinowy (bez dodatku cukru) BIO 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-malinowy (bez dodatku cukru) BIO

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
5.0
z 44 opinii
OWOLOVO Mus jabłko-mango (bez dodatku cukru) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłko-mango (bez dodatku cukru)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
5.0
z 17 opinii
OWOLOVO Mus jabłko-guawa (bez dodatku cukru) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłko-guawa (bez dodatku cukru)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027
4.9
z 17 opinii
KUBUŚ Mus brzoskwiniowo-jabłkowy (bez dodatku cukru) 200 g

KUBUŚ

Mus brzoskwiniowo-jabłkowy (bez dodatku cukru)

200 g
22,95 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 13 opinii
KUBUŚ Mus mango-jabłkowy (bez dodatku cukru) 200 g

KUBUŚ

Mus mango-jabłkowy (bez dodatku cukru)

200 g
22,95 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Produkty marki OWOLOVO

4.9
z 10 opinii
OWOLOVO Jelly Galaretka o sm. morelowym (bez żelatyny) 200 g

OWOLOVO Jelly

Galaretka o sm. morelowym (bez żelatyny)

200 g
18,95 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 110 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowo-malinowy (bez dodatku cukru) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-malinowy (bez dodatku cukru)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2027
5.0
z 102 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowo-truskawkowy (bez dodatku cukru) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-truskawkowy (bez dodatku cukru)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 75 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowo-brzoskwiniowy (bez dodatku cukru) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-brzoskwiniowy (bez dodatku cukru)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2027
5.0
z 98 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowo-jagodowy (bez dodatku cukru) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-jagodowy (bez dodatku cukru)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 56 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowo-morelowy (bez dodatku cukru) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-morelowy (bez dodatku cukru)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2027
5.0
z 48 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowy (bez dodatku cukru) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowy (bez dodatku cukru)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2027
5.0
z 13 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowo-brzoskwiniowo-mango (bez dodatku cukrów) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-brzoskwiniowo-mango (bez dodatku cukrów)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 49 opinii
Nowość
OWOLOVO Mus jabłkowo-rabarbarowy (bez dodatku cukru) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-rabarbarowy (bez dodatku cukru)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-02-2027
5.0
z 65 opinii
Nowość
OWOLOVO Mus jabłkowo-gruszkowy (bez dodatku cukru) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-gruszkowy (bez dodatku cukru)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027
5.0
z 22 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowo-bananowo-truskawkowy (bez dodatku cukrów) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-bananowo-truskawkowy (bez dodatku cukrów)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2027
5.0
z 61 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowo-porzeczkowy (bez dodatku cukru) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-porzeczkowy (bez dodatku cukru)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 33 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowo-truskawkowo-malinowy z jeżyną i jagodą kamczacką (bez dodatku cukrów) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-truskawkowo-malinowy z jeżyną i jagodą kamczacką (bez dodatku cukrów)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 31 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowo-brzoskwiniowo-malinowy (bez dodatku cukrów) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-brzoskwiniowo-malinowy (bez dodatku cukrów)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 18 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowo-ananasowy (bez dodatku cukru) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-ananasowy (bez dodatku cukru)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027
4.9
z 37 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowo-malinowy z czerwoną porzeczką (bez dodatku cukrów) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-malinowy z czerwoną porzeczką (bez dodatku cukrów)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store