Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Produkty śniadaniowe
Musy
Musy owocowe
Dwa owoce
OWOLOVO Mus jabłkowo-gruszkowy (bez dodatku cukru)
Mus jabłko gruszka OWOLOVO 200g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
Nowość
5.0
z 65 opinii

OWOLOVO Mus jabłkowo-gruszkowy (bez dodatku cukru)

200 g
OWOLOVO
Polska

Cena3,99 zł
19,95 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

OWOLOVO Mus owocowy Mus jabłkowo-gruszkowy to pyszne połączenie smaków, któremu nie da się oprzeć! Poczuj 100 % polskich owoców!


Cechy

jestem z Polski

bez dodatku cukru!

pyszna gruszka

Produkt polski


OWOLOVO Mus jabłkowo-gruszkowy (bez dodatku cukru)


Produkt dostępny
Data przydatności: 06.02.2027
Dostępne warianty
OWOLOVO Mus jabłkowo-morelowy (bez dodatku cukru)
Pokaż wszystkie
Tagi
nowości
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
230.00 kJ
2.7%
Wartość energetyczna (kcal)
54.00 kcal
2.7%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
13.00 g
5.0%
w tym cukry (g)
12.00 g
13.3%
Błonnik (g)
< 0.50 g
Białko (g)
< 0.50 g
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
65 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
98%
4
2%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Izabella
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlrpsxa
21.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
19,95 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
OLV SPÓŁKA AKCYJNA
Marka:
OWOLOVO
EAN:
5901958613685
Cena za kg:
19,95 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
OWOLOVO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
OLV SPÓŁKA AKCYJNA
EAN:
5901958613685

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowuj w temperaturze pokojowej, przed otwarciem wstrząśnij, po otwarciu przechowuj w lodówce nie dłużej niż do 48 godzin.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

48


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Zakrętka może stanowić zagrożenie dla małych dzieci.


Informacje producenta

Marka

OWOLOVO


Marka standaryzowana

MarkaOWOLOVO

Opis produktu

OWOLOVO Mus owocowy Mus jabłkowo-gruszkowy to pyszne połączenie smaków, któremu nie da się oprzeć! Poczuj 100 % polskich owoców!


Oświadczenia żywieniowe

Bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry.


Informacje dot. stylu życia

Bez dodatku cukru


Pochodzenie

Produkt polski


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Mus

Wariant jabłkowo-gruszkowy

Produkty z kategorii Musy owocowe

5.0
z 55 opinii
KUBUŚ Mus bananowo-jabłkowy (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus bananowo-jabłkowy (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 33 opinii
KUBUŚ Mus jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 102 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowo-truskawkowy (bez dodatku cukru) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-truskawkowy (bez dodatku cukru)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 110 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowo-malinowy (bez dodatku cukru) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-malinowy (bez dodatku cukru)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2027
5.0
z 56 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowo-morelowy (bez dodatku cukru) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-morelowy (bez dodatku cukru)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2027
5.0
z 65 opinii
Nowość
OWOLOVO Mus jabłkowo-gruszkowy (bez dodatku cukru) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-gruszkowy (bez dodatku cukru)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027
5.0
z 72 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowo-wiśniowy (bez dodatku cukru) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-wiśniowy (bez dodatku cukru)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 75 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowo-brzoskwiniowy (bez dodatku cukru) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-brzoskwiniowy (bez dodatku cukru)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2027
5.0
z 98 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowo-jagodowy (bez dodatku cukru) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-jagodowy (bez dodatku cukru)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 35 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027
5.0
z 61 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowo-porzeczkowy (bez dodatku cukru) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-porzeczkowy (bez dodatku cukru)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 49 opinii
Nowość
OWOLOVO Mus jabłkowo-rabarbarowy (bez dodatku cukru) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-rabarbarowy (bez dodatku cukru)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-02-2027
5.0
z 18 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowo-ananasowy (bez dodatku cukru) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-ananasowy (bez dodatku cukru)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027
5.0
z 12 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowo-malinowy (bez dodatku cukru) BIO 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-malinowy (bez dodatku cukru) BIO

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
5.0
z 44 opinii
OWOLOVO Mus jabłko-mango (bez dodatku cukru) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłko-mango (bez dodatku cukru)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
5.0
z 17 opinii
OWOLOVO Mus jabłko-guawa (bez dodatku cukru) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłko-guawa (bez dodatku cukru)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027
4.9
z 17 opinii
KUBUŚ Mus brzoskwiniowo-jabłkowy (bez dodatku cukru) 200 g

KUBUŚ

Mus brzoskwiniowo-jabłkowy (bez dodatku cukru)

200 g
22,95 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 13 opinii
KUBUŚ Mus mango-jabłkowy (bez dodatku cukru) 200 g

KUBUŚ

Mus mango-jabłkowy (bez dodatku cukru)

200 g
22,95 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Produkty marki OWOLOVO

4.9
z 10 opinii
OWOLOVO Jelly Galaretka o sm. morelowym (bez żelatyny) 200 g

OWOLOVO Jelly

Galaretka o sm. morelowym (bez żelatyny)

200 g
18,95 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 98 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowo-jagodowy (bez dodatku cukru) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-jagodowy (bez dodatku cukru)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 75 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowo-brzoskwiniowy (bez dodatku cukru) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-brzoskwiniowy (bez dodatku cukru)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2027
5.0
z 56 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowo-morelowy (bez dodatku cukru) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-morelowy (bez dodatku cukru)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2027
5.0
z 72 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowo-wiśniowy (bez dodatku cukru) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-wiśniowy (bez dodatku cukru)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 102 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowo-truskawkowy (bez dodatku cukru) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-truskawkowy (bez dodatku cukru)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 48 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowy (bez dodatku cukru) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowy (bez dodatku cukru)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2027
5.0
z 110 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowo-malinowy (bez dodatku cukru) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-malinowy (bez dodatku cukru)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2027
4.9
z 32 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowo-truskawkowo-malinowy z jeżyną i jagodą kamczacką (bez dodatku cukrów) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-truskawkowo-malinowy z jeżyną i jagodą kamczacką (bez dodatku cukrów)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 61 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowo-porzeczkowy (bez dodatku cukru) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-porzeczkowy (bez dodatku cukru)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 13 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowo-brzoskwiniowo-mango (bez dodatku cukrów) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-brzoskwiniowo-mango (bez dodatku cukrów)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 49 opinii
Nowość
OWOLOVO Mus jabłkowo-rabarbarowy (bez dodatku cukru) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-rabarbarowy (bez dodatku cukru)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-02-2027
5.0
z 30 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowo-brzoskwiniowo-malinowy (bez dodatku cukrów) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-brzoskwiniowo-malinowy (bez dodatku cukrów)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 35 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027
5.0
z 22 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowo-bananowo-truskawkowy (bez dodatku cukrów) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-bananowo-truskawkowy (bez dodatku cukrów)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2027
4.9
z 26 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowo-brzoskwiniowy z jagodą kamczacką (bez dodatku cukrów) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-brzoskwiniowy z jagodą kamczacką (bez dodatku cukrów)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store