Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Produkty śniadaniowe
Musy
Musy owocowe
Dwa owoce
KUBUŚ Mus mango-jabłkowy (bez dodatku cukru)
Mus jabłko mango KUBUŚ 200g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 13 opinii

KUBUŚ Mus mango-jabłkowy (bez dodatku cukru)

200 g
KUBUŚ
Polska

Cena4,59 zł
22,95 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

duża porcja owoców

bez dodatku cukru

dobry skład!

Polska Marka


KUBUŚ Mus mango-jabłkowy (bez dodatku cukru)


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.01.2027
Dostępne warianty
KUBUŚ Mus brzoskwiniowo-jabłkowy (bez dodatku cukru)
Pokaż wszystkie
Tagi
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
224.00 kJ
2.7%
Wartość energetyczna (kcal)
53.00 kcal
2.7%
Tłuszcz (g)
< 0.50 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
< 0.10 g
Węglowodany (g)
11.00 g
4.2%
w tym cukry (g)
11.00 g
12.2%
Błonnik (g)
1.90 g
Białko (g)
< 0.50 g
Sól (g)
< 0.01 g
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
13 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
92%
4
8%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Kamila
zweryfikowano
Zgłaszam
Ulubiony smak mojej córki
20.09.2025
0
0
Elzbieta M.
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.07.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.05.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.05.2026
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.04.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.03.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.01.2026
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.01.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
20.05.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.05.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.03.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
22,95 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
MWS
Marka:
KUBUŚ
EAN:
5901067409933
Cena za kg:
22,95 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
KUBUŚ
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MWS
EAN:
5901067409933

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Spożyj bezpośrednio po otwarciu.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: patrz nadruk w dolnej części lub na spodzie opakowania. Przechowuj w suchym i zacienionym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Uwaga! Zakrętkę należy trzymać poza zasięgiem dziecka.


Informacje producenta

Marka

Kubuś


Marka standaryzowana

MarkaKubuś

Oświadczenia żywieniowe

Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry.


Informacje dot. stylu życia

Bez dodatku cukru


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Mus

Wariant jabłko mango

Produkty z kategorii Musy owocowe

5.0
z 55 opinii
KUBUŚ Mus bananowo-jabłkowy (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus bananowo-jabłkowy (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 33 opinii
KUBUŚ Mus jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 102 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowo-truskawkowy (bez dodatku cukru) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-truskawkowy (bez dodatku cukru)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 110 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowo-malinowy (bez dodatku cukru) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-malinowy (bez dodatku cukru)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2027
5.0
z 56 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowo-morelowy (bez dodatku cukru) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-morelowy (bez dodatku cukru)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2027
5.0
z 65 opinii
Nowość
OWOLOVO Mus jabłkowo-gruszkowy (bez dodatku cukru) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-gruszkowy (bez dodatku cukru)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027
5.0
z 72 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowo-wiśniowy (bez dodatku cukru) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-wiśniowy (bez dodatku cukru)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 75 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowo-brzoskwiniowy (bez dodatku cukru) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-brzoskwiniowy (bez dodatku cukru)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2027
5.0
z 98 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowo-jagodowy (bez dodatku cukru) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-jagodowy (bez dodatku cukru)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 35 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027
5.0
z 61 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowo-porzeczkowy (bez dodatku cukru) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-porzeczkowy (bez dodatku cukru)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 49 opinii
Nowość
OWOLOVO Mus jabłkowo-rabarbarowy (bez dodatku cukru) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-rabarbarowy (bez dodatku cukru)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-02-2027
5.0
z 18 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowo-ananasowy (bez dodatku cukru) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-ananasowy (bez dodatku cukru)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027
5.0
z 12 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowo-malinowy (bez dodatku cukru) BIO 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-malinowy (bez dodatku cukru) BIO

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
5.0
z 44 opinii
OWOLOVO Mus jabłko-mango (bez dodatku cukru) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłko-mango (bez dodatku cukru)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
5.0
z 17 opinii
OWOLOVO Mus jabłko-guawa (bez dodatku cukru) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłko-guawa (bez dodatku cukru)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027
4.9
z 17 opinii
KUBUŚ Mus brzoskwiniowo-jabłkowy (bez dodatku cukru) 200 g

KUBUŚ

Mus brzoskwiniowo-jabłkowy (bez dodatku cukru)

200 g
22,95 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 13 opinii
KUBUŚ Mus mango-jabłkowy (bez dodatku cukru) 200 g

KUBUŚ

Mus mango-jabłkowy (bez dodatku cukru)

200 g
22,95 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Produkty marki KUBUŚ

4.9
z 61 opinii
KUBUŚ Mus truskawkowo-marchewkowo-jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus truskawkowo-marchewkowo-jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 55 opinii
KUBUŚ Mus bananowo-jabłkowy (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus bananowo-jabłkowy (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 43 opinii
KUBUŚ Mus arbuzowo-jabłkowo-aroniowy (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus arbuzowo-jabłkowo-aroniowy (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 33 opinii
KUBUŚ Mus jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 33 opinii
KUBUŚ Sok 100% marchew malina jabłko 850 ml

KUBUŚ

Sok 100% marchew malina jabłko

850 ml
5,28 zł/l
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 29 opinii
KUBUŚ Mus jabłkowo-bananowo-aroniowy z maliną i kaszą manną (bez dodatku) 100 g

KUBUŚ

Mus jabłkowo-bananowo-aroniowy z maliną i kaszą manną (bez dodatku)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.8
z 22 opinii
KUBUŚ Mus jabłkowy z ryżem i cynamonem (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus jabłkowy z ryżem i cynamonem (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 29 opinii
KUBUŚ Sok 100% brzoskwinia marchew jabłko 850 ml

KUBUŚ

Sok 100% brzoskwinia marchew jabłko

850 ml
5,40 zł/l
4,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 26 opinii
KUBUŚ Immuno mus malina dzika róża 100 g

KUBUŚ Immuno

mus malina dzika róża

100 g
22,90 zł/kg
2,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.8
z 19 opinii
KUBUŚ Immuno mus gruszka czarny bez 100 g

KUBUŚ Immuno

mus gruszka czarny bez

100 g
22,90 zł/kg
2,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 1 opinii
KUBUŚ Baby Sok + Woda jabłko gruszka po 6 miesiącu 300 ml

KUBUŚ Baby

Sok + Woda jabłko gruszka po 6 miesiącu

300 ml
9,97 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 11 opinii
KUBUŚ Baby Mus owoce + zielone warzywa jabłko zielony groszek koper włoski brokuł po 5 miesiącu 100 g

KUBUŚ Baby

Mus owoce + zielone warzywa jabłko zielony groszek koper włoski brokuł po 5 miesiącu

100 g
26,90 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 29 opinii
KUBUŚ Mus jabłkowo-mango-bananowy z jagłami (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus jabłkowo-mango-bananowy z jagłami (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
KUBUŚ Baby Sok 100% jabłko banan marchew po 5 miesiącu 300 ml

KUBUŚ Baby

Sok 100% jabłko banan marchew po 5 miesiącu

300 ml
9,97 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 20 opinii
KUBUŚ Baby Mus owoce + czerwone warzywa jabłko czarna porzeczka burak po 6 miesiącu 100 g

KUBUŚ Baby

Mus owoce + czerwone warzywa jabłko czarna porzeczka burak po 6 miesiącu

100 g
26,90 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 9 opinii
KUBUŚ Baby Mus owoce + pomarańczowe warzywa jabłko marchew dynia po 6 miesiącu 100 g

KUBUŚ Baby

Mus owoce + pomarańczowe warzywa jabłko marchew dynia po 6 miesiącu

100 g
26,90 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store