Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Produkty śniadaniowe
Musy
Deserki
Ryżowe
KUBUŚ Mus jabłkowy z ryżem i cynamonem (bez dodatku cukru)
Drugie śniadanie Mus jabłko + ryż cynamon KUBUŚ 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 22 opinii

KUBUŚ Mus jabłkowy z ryżem i cynamonem (bez dodatku cukru)

100 g
KUBUŚ
Polska

Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
28,50 zł/kg
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (11% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

bez dodatku cukru - cukier pochodzi wyłącznie z owoców i ryżu

prosty skład - jabłko, ryż, cynamon, witamina C


KUBUŚ Mus jabłkowy z ryżem i cynamonem (bez dodatku cukru)


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.10.2026
Dostępne warianty
KUBUŚ Mus jabłkowo-bananowo-aroniowy z maliną i kaszą manną (bez dodatku)
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
259.00 kJ
3.1%
Wartość energetyczna (kcal)
61.00 kcal
3.1%
Tłuszcz (g)
< 0.50 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
< 0.10 g
Węglowodany (g)
13.00 g
5.0%
w tym cukry (g)
9.50 g
10.6%
Błonnik (g)
1.30 g
Białko (g)
0.70 g
1.4%
Sól (g)
< 0.01 g
Witamina C (mg)
12.00 mg
15.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
22 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
82%
4
18%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Kamil
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.07.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.06.2026
0
0
maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.05.2026
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.03.2026
0
0
Elisabet
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.01.2026
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
10.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.12.2025
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.11.2025
0
0
Rafał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.11.2025
0
0
Jedrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
03.09.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.08.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.08.2025
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
05.08.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.07.2025
0
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.07.2025
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.06.2025
0
0
Jakub
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.05.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
25.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
28,50 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
MWS
Marka:
KUBUŚ
EAN:
5901067407199
Cena za kg:
28,50 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
KUBUŚ
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MWS
EAN:
5901067407199

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Po otwarciu przechowuj w lodówce nie dłużej niż 24 godziny pod warunkiem, że produkt nie był spożywany bezpośrednio z opakowania.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Nie zostawiaj dziecka z zakrętką - może ją połknąć.


Informacje producenta

Marka

Kubuś


Marka standaryzowana

MarkaKubuś

Podmarka

Podmarka Drugie śniadanie


Dodatkowe informacje

Po pierwsze drugie śniadanie


Oświadczenia żywieniowe

Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry.

Źródło błonnika i witaminy C.


Informacje dot. stylu życia

Bez dodatku cukru


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Mus

Wariant jabłko + ryż cynamon

Produkty z kategorii Deserki

4.8
z 22 opinii
KUBUŚ Mus jabłkowy z ryżem i cynamonem (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus jabłkowy z ryżem i cynamonem (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.8
z 19 opinii
LUBELLA Przekąska ryżowa - truskawkowa (bez dodatku cukru) 100 g

LUBELLA

Przekąska ryżowa - truskawkowa (bez dodatku cukru)

100 g
33,50 zł/kg
Cena3,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 3 opinii
LUBELLA Przekąska ryżowa - czekoladowa 100 g

LUBELLA

Przekąska ryżowa - czekoladowa

100 g
33,50 zł/kg
Cena3,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 27 opinii
ŁOWICZ Deser ryżowo-owocowy - szarlotka z cynamonem (bez dodatku cukru) 100 g

ŁOWICZ

Deser ryżowo-owocowy - szarlotka z cynamonem (bez dodatku cukru)

100 g
31,90 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 28 opinii
ŁOWICZ Deser ryżowo-owocowy - tarta porzeczkowa (bez dodatku cukru) 100 g

ŁOWICZ

Deser ryżowo-owocowy - tarta porzeczkowa (bez dodatku cukru)

100 g
31,90 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 26 opinii
ŁOWICZ Deser ryżowo-owocowy - sernik z brzoskwiniami (bez dodatku cukru) 100 g

ŁOWICZ

Deser ryżowo-owocowy - sernik z brzoskwiniami (bez dodatku cukru)

100 g
31,90 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Produkty marki KUBUŚ

4.9
z 61 opinii
KUBUŚ Mus truskawkowo-marchewkowo-jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus truskawkowo-marchewkowo-jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 55 opinii
KUBUŚ Mus bananowo-jabłkowy (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus bananowo-jabłkowy (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 43 opinii
KUBUŚ Mus arbuzowo-jabłkowo-aroniowy (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus arbuzowo-jabłkowo-aroniowy (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 33 opinii
KUBUŚ Mus jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 29 opinii
KUBUŚ Mus jabłkowo-bananowo-aroniowy z maliną i kaszą manną (bez dodatku) 100 g

KUBUŚ

Mus jabłkowo-bananowo-aroniowy z maliną i kaszą manną (bez dodatku)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 26 opinii
KUBUŚ Immuno mus malina dzika róża 100 g

KUBUŚ Immuno

mus malina dzika róża

100 g
22,90 zł/kg
2,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 33 opinii
KUBUŚ Sok 100% marchew malina jabłko 850 ml

KUBUŚ

Sok 100% marchew malina jabłko

850 ml
5,28 zł/l
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 29 opinii
KUBUŚ Sok 100% brzoskwinia marchew jabłko 850 ml

KUBUŚ

Sok 100% brzoskwinia marchew jabłko

850 ml
5,40 zł/l
4,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.8
z 19 opinii
KUBUŚ Immuno mus gruszka czarny bez 100 g

KUBUŚ Immuno

mus gruszka czarny bez

100 g
22,90 zł/kg
2,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 29 opinii
KUBUŚ Mus jabłkowo-mango-bananowy z jagłami (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus jabłkowo-mango-bananowy z jagłami (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 11 opinii
KUBUŚ Baby Mus owoce + zielone warzywa jabłko zielony groszek koper włoski brokuł po 5 miesiącu 100 g

KUBUŚ Baby

Mus owoce + zielone warzywa jabłko zielony groszek koper włoski brokuł po 5 miesiącu

100 g
26,90 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 1 opinii
KUBUŚ Baby Sok + Woda jabłko gruszka po 6 miesiącu 300 ml

KUBUŚ Baby

Sok + Woda jabłko gruszka po 6 miesiącu

300 ml
9,97 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 20 opinii
KUBUŚ Baby Mus owoce + czerwone warzywa jabłko czarna porzeczka burak po 6 miesiącu 100 g

KUBUŚ Baby

Mus owoce + czerwone warzywa jabłko czarna porzeczka burak po 6 miesiącu

100 g
26,90 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
KUBUŚ Baby Sok 100% jabłko banan marchew po 5 miesiącu 300 ml

KUBUŚ Baby

Sok 100% jabłko banan marchew po 5 miesiącu

300 ml
9,97 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 9 opinii
KUBUŚ Baby Mus owocowy + serek banan jabłko truskawka z dodatkiem wanilii po 6 miesiącu 100 g

KUBUŚ Baby

Mus owocowy + serek banan jabłko truskawka z dodatkiem wanilii po 6 miesiącu

100 g
26,90 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
4.9
z 9 opinii
KUBUŚ Baby Mus owoce + pomarańczowe warzywa jabłko marchew dynia po 6 miesiącu 100 g

KUBUŚ Baby

Mus owoce + pomarańczowe warzywa jabłko marchew dynia po 6 miesiącu

100 g
26,90 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store