Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Produkty śniadaniowe
Musy
Deserki
Ryżowe
LUBELLA Przekąska ryżowa - czekoladowa
Di Riso przekąska czekolada + ryż LUBELLA 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 3 opinii

LUBELLA Przekąska ryżowa - czekoladowa

100 g
LUBELLA
Polska

Cena3,35 zł
33,50 zł/kg

Promocja do 30.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Z całymi ziarnami ryżu Pożywna przekąska Delikatny ryż Prosty skład


Cechy

o smaku czekoladowym

delikatna konsystencja


LUBELLA Przekąska ryżowa - czekoladowa


Produkt dostępny
Data przydatności: 28.02.2027
Dostępne warianty
LUBELLA Przekąska ryżowa - truskawkowa (bez dodatku cukru)
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Frisco okazja
Powiązane promocje
FRUKTUS Majonez rzymski stołowy 850 g
Odbierz za 10 gr!

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
405.00 kJ
4.8%
Wartość energetyczna (kcal)
96.00 kcal
4.8%
Tłuszcz (g)
2.50 g
3.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.50 g
7.5%
Węglowodany (g)
15.00 g
5.8%
w tym cukry (g)
14.00 g
15.6%
Błonnik (g)
0.70 g
Białko (g)
3.10 g
6.2%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
3 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.11.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.11.2025
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
33,50 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
MW FOOD
Marka:
LUBELLA
EAN:
5900049827437
Cena za kg:
33,50 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
LUBELLA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MW FOOD
EAN:
5900049827437

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: patrz nadruk w dolnej części lub na spodzie opakowania. Po otwarciu przechowuj w lodówce i spożyj w ciągu 24 godzin.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

24


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Nie zostawiaj bez opieki dziecka z zakrętką - może ją połknąć.


Informacje producenta

Marka

Lubella


Marka standaryzowana

MarkaLubella

Podmarka

Podmarka Di Riso


Opis produktu

Z całymi ziarnami ryżu Pożywna przekąska Delikatny ryż Prosty skład


O marce

Lubella Tradycja od 1881


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Przekąska

Wariant choco & ryż

Produkty z kategorii Deserki

4.8
z 22 opinii
KUBUŚ Mus jabłkowy z ryżem i cynamonem (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus jabłkowy z ryżem i cynamonem (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.8
z 19 opinii
LUBELLA Przekąska ryżowa - truskawkowa (bez dodatku cukru) 100 g

LUBELLA

Przekąska ryżowa - truskawkowa (bez dodatku cukru)

100 g
33,50 zł/kg
Cena3,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 3 opinii
LUBELLA Przekąska ryżowa - czekoladowa 100 g

LUBELLA

Przekąska ryżowa - czekoladowa

100 g
33,50 zł/kg
Cena3,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 27 opinii
ŁOWICZ Deser ryżowo-owocowy - szarlotka z cynamonem (bez dodatku cukru) 100 g

ŁOWICZ

Deser ryżowo-owocowy - szarlotka z cynamonem (bez dodatku cukru)

100 g
31,90 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 28 opinii
ŁOWICZ Deser ryżowo-owocowy - tarta porzeczkowa (bez dodatku cukru) 100 g

ŁOWICZ

Deser ryżowo-owocowy - tarta porzeczkowa (bez dodatku cukru)

100 g
31,90 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 26 opinii
ŁOWICZ Deser ryżowo-owocowy - sernik z brzoskwiniami (bez dodatku cukru) 100 g

ŁOWICZ

Deser ryżowo-owocowy - sernik z brzoskwiniami (bez dodatku cukru)

100 g
31,90 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Produkty marki LUBELLA

4.9
z 106 opinii
LUBELLA Natures Paluszki zakręcone z solą morską 70 g

LUBELLA Natures

Paluszki zakręcone z solą morską

70 g
41,29 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 201 opinii
Nowość
LUBELLA Mąka puszysta - Luksusowa (typ 550) 1 kg

LUBELLA

Mąka puszysta - Luksusowa (typ 550)

1 kg
3,59 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.8
z 79 opinii
LUBELLA Paluszki z solą 275 g

LUBELLA

Paluszki z solą

275 g
19,45 zł/kg
Cena5,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 93 opinii
LUBELLA Pełne Ziarno Makaron spaghetti pełnoziarniste 400 g

LUBELLA Pełne Ziarno

Makaron spaghetti pełnoziarniste

400 g
11,88 zł/kg
Cena4,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 113 opinii
LUBELLA Płatki kukurydziane pełnoziarniste 500 g

LUBELLA

Płatki kukurydziane pełnoziarniste

500 g
21,98 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 74 opinii

21% taniej

LUBELLA Pełne Ziarno Makaron świdry pełnoziarniste (fusilli) 400 g

LUBELLA Pełne Ziarno

Makaron świdry pełnoziarniste (fusilli)

400 g
11,88 zł/kg
Cena promocyjna4,75 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.9
z 96 opinii
LUBELLA Mąka puszysta - Poznańska (typ 500) 1 kg

LUBELLA

Mąka puszysta - Poznańska (typ 500)

1 kg
4,39 zł/kg
Cena promocyjna4,39 zł
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 92 opinii
LUBELLA Płatki śniadaniowe CHOCO MUSZELKI (muszelki czekoladowe z pełnym ziarnem) 500 g

LUBELLA

Płatki śniadaniowe CHOCO MUSZELKI (muszelki czekoladowe z pełnym ziarnem)

500 g
19,58 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 57 opinii
LUBELLA Makaron świderki z warzywami (eliche) 400 g

LUBELLA

Makaron świderki z warzywami (eliche)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 68 opinii

21% taniej

LUBELLA Pełne Ziarno Makaron pióra pełnoziarniste (penne rigate) 400 g

LUBELLA Pełne Ziarno

Makaron pióra pełnoziarniste (penne rigate)

400 g
11,88 zł/kg
Cena promocyjna4,75 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 85 opinii

21% taniej

LUBELLA Pełne Ziarno Makaron gniazda wstęgi pełnoziarniste (nidi tagliatelle) 400 g

LUBELLA Pełne Ziarno

Makaron gniazda wstęgi pełnoziarniste (nidi tagliatelle)

400 g
11,88 zł/kg
Cena promocyjna4,75 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.9
z 68 opinii

17% taniej

LUBELLA Makaron gniazda nitki (nidi capellini) 400 g

LUBELLA

Makaron gniazda nitki (nidi capellini)

400 g
12,47 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2029
4.9
z 76 opinii
LUBELLA Natures Paluszki zakręcone z ząbkiem czosnku i ziołami 70 g

LUBELLA Natures

Paluszki zakręcone z ząbkiem czosnku i ziołami

70 g
41,29 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 81 opinii
LUBELLA Jajeczna Makaron nitki 10-jajeczny z jajami przepiórczymi 250 g

LUBELLA Jajeczna

Makaron nitki 10-jajeczny z jajami przepiórczymi

250 g
19,16 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
4.9
z 49 opinii
LUBELLA Mąka puszysta drobno mielona - Uniwersalna (typ 520) 1 kg

LUBELLA

Mąka puszysta drobno mielona - Uniwersalna (typ 520)

1 kg
3,99 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 45 opinii

21% taniej

LUBELLA Pełne Ziarno Makaron kokardki pełnoziarniste (farfalle) 400 g

LUBELLA Pełne Ziarno

Makaron kokardki pełnoziarniste (farfalle)

400 g
11,88 zł/kg
Cena promocyjna4,75 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store