Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Spiżarnia
Produkty śniadaniowe
Musy
Deserki
Ryżowe

Ryżowe

Wróć do Deserki




4.8
z 22 opinii
KUBUŚ Mus jabłkowy z ryżem i cynamonem (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus jabłkowy z ryżem i cynamonem (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

4.8
z 19 opinii
LUBELLA Przekąska ryżowa - truskawkowa (bez dodatku cukru) 100 g

LUBELLA

Przekąska ryżowa - truskawkowa (bez dodatku cukru)

100 g
33,50 zł/kg
Cena3,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027

5.0
z 3 opinii
LUBELLA Przekąska ryżowa - czekoladowa 100 g

LUBELLA

Przekąska ryżowa - czekoladowa

100 g
33,50 zł/kg
Cena3,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.9
z 27 opinii
ŁOWICZ Deser ryżowo-owocowy - szarlotka z cynamonem (bez dodatku cukru) 100 g

ŁOWICZ

Deser ryżowo-owocowy - szarlotka z cynamonem (bez dodatku cukru)

100 g
31,90 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

4.9
z 28 opinii
ŁOWICZ Deser ryżowo-owocowy - tarta porzeczkowa (bez dodatku cukru) 100 g

ŁOWICZ

Deser ryżowo-owocowy - tarta porzeczkowa (bez dodatku cukru)

100 g
31,90 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

4.9
z 26 opinii
ŁOWICZ Deser ryżowo-owocowy - sernik z brzoskwiniami (bez dodatku cukru) 100 g

ŁOWICZ

Deser ryżowo-owocowy - sernik z brzoskwiniami (bez dodatku cukru)

100 g
31,90 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

4.9
z 11 opinii
OWOLOVO Deser owocowo-ryżowy o sm. bezy z malinami 120 g

OWOLOVO

Deser owocowo-ryżowy o sm. bezy z malinami

120 g
20,75 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

4.9
z 9 opinii
OWOLOVO Deser owocowo-ryżowy o sm. tiramisu 120 g

OWOLOVO

Deser owocowo-ryżowy o sm. tiramisu

120 g
20,75 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

5.0
z 11 opinii
OWOLOVO Deser owocowo-ryżowy o sm. cytrynowej tarty 120 g

OWOLOVO

Deser owocowo-ryżowy o sm. cytrynowej tarty

120 g
20,75 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

5.0
z 5 opinii
OWOLOVO Deser owocowo-ryżowy o sm. ciasta kokosowego 120 g

OWOLOVO

Deser owocowo-ryżowy o sm. ciasta kokosowego

120 g
20,75 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store