Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Soki i napoje
Na bazie marchewki
Pozostałe
KUBUŚ Sok 100% marchew malina jabłko
Sok 100% marchew malina jabłko KUBUŚ 850ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 33 opinii

KUBUŚ Sok 100% marchew malina jabłko

850 ml
KUBUŚ
1 szt.6 szt.

4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,22 zł/l
5,29 zł
cena za 1 szt. poza zestawem (15% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry. Wysoka zawartość witamin A i C. Źródło błonnika. Witamina A z beta-karotenu pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego oraz w utrzymaniu prawidłowego widzenia. Zrównoważona dieta oraz zdrowy tryb życia mają znaczenie dla zachowania zdrowia. Ten cukier pochodzi wyłącznie z owoców i marchwi.


Cechy

dobry skład!

porcja owoców warzyw

bez dodatku cukru

sok z owoców i marchwi z dodatkiem witaminy C

ta marchew urosła w Polsce


KUBUŚ Sok 100% marchew malina jabłko


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.10.2026
Dostępne warianty
KUBUŚ Sok 100% jabłko marchew banan truskawka
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Powiązane promocje
KUBUŚ Sok 100% marchew malina jabłko 850 ml
4,49 zł/szt. kupując 2 szt.

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
165.00 kJ
2.0%
Wartość energetyczna (kcal)
39.00 kcal
2.0%
Tłuszcz (g)
< 0.50 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
< 0.10 g
Węglowodany (g)
8.00 g
3.1%
w tym cukry (g)
7.90 g
8.8%
Błonnik (g)
1.40 g
Białko (g)
< 0.50 g
Sól (g)
0.08 g
1.3%
Witamina A (µg)
400.00 g
50.0%
Witamina C (mg)
24.00 mg
30.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
33 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
97%
4
3%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.09.2026
0
0
Sylwester
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.09.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.08.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.07.2026
0
0
Artur
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.07.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.06.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.06.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.06.2026
0
0
Weronika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.05.2026
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.05.2026
0
0
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.05.2026
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.05.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.05.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.04.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.04.2026
0
0
Mariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.04.2026
0
0
Roman
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.04.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.04.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.04.2026
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.04.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
5,28 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
850 ml
Dostawca:
MWS
Marka:
KUBUŚ
EAN:
5901067412759
Cena za kg:
5,28 zł/l
Pojemność:
850 ml
Marka:
KUBUŚ
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MWS
EAN:
5901067412759

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Wstrząśnij przed otwarciem. Użyte surowce mogą powodować naturalne rozwarstwienie produktu.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: patrz nadruk w górnej części opakowania. Przechowuj w suchym miejscu, z dala od bezpośredniego działania promieni słonecznych. Po otwarciu przechowuj w lodówce i spożyj w ciągu 24 godzin.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

24


Informacje producenta

Marka

Kubuś


Marka standaryzowana

MarkaKubuś

Logotypy stron trzecich

Polski System kaucyjny


Opis produktu

Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry. Wysoka zawartość witamin A i C. Źródło błonnika. Witamina A z beta-karotenu pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego oraz w utrzymaniu prawidłowego widzenia. Zrównoważona dieta oraz zdrowy tryb życia mają znaczenie dla zachowania zdrowia. Ten cukier pochodzi wyłącznie z owoców i marchwi.


O marce

Polska Marka


Oświadczenia żywieniowe

Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry.

Wysoka zawartość witamin A i C.

Źródło błonnika.


Oświadczenia zdrowotne

Witamina A z beta-karotenu pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego oraz w utrzymaniu prawidłowego widzenia.

Zrównoważona dieta oraz zdrowy tryb życia mają znaczenie dla zachowania zdrowia.


Informacje dot. stylu życia

Bez dodatku cukru


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Sok

Wariant jabłko marchew malina

Produkty z kategorii Pozostałe

5.0
z 33 opinii
KUBUŚ Sok 100% marchew malina jabłko 850 ml

KUBUŚ

Sok 100% marchew malina jabłko

850 ml
5,28 zł/l
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 29 opinii
KUBUŚ Sok 100% brzoskwinia marchew jabłko 850 ml

KUBUŚ

Sok 100% brzoskwinia marchew jabłko

850 ml
5,40 zł/l
4,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 37 opinii
KUBUŚ Sok 100% jabłko marchew banan truskawka 850 ml

KUBUŚ

Sok 100% jabłko marchew banan truskawka

850 ml
6,22 zł/l
Cena5,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 20 opinii
Nowość
KUBUŚ 100% Banan marchew jabłko Sok 300 ml

KUBUŚ

100% Banan marchew jabłko Sok

300 ml
9,97 zł/l
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 23 opinii
KUBUŚ GO! Sok 100% jabłko marchew brzoskwinia 300 ml

KUBUŚ GO!

Sok 100% jabłko marchew brzoskwinia

300 ml
9,97 zł/l
Cena2,99 zł
Do koszyka
4.9
z 9 opinii
KUBUŚ GO! Sok 100% jabłko marchew banan truskawka 300 ml

KUBUŚ GO!

Sok 100% jabłko marchew banan truskawka

300 ml
9,97 zł/l
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 38 opinii
HORTEX VITAMINKA Sok z marchwi 1 l

HORTEX VITAMINKA

Sok z marchwi

1 l
6,19 zł/l
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 33 opinii
HORTEX VITAMINKA Sok marchwiowo-jabłkowo-brzoskwiniowy 1 l

HORTEX VITAMINKA

Sok marchwiowo-jabłkowo-brzoskwiniowy

1 l
5,79 zł/l
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 11 opinii
HORTEX VITAMINKA Sok marchwiowo-jabłkowo-truskawkowy 1 l

HORTEX VITAMINKA

Sok marchwiowo-jabłkowo-truskawkowy

1 l
5,99 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 24 opinii
HORTEX VITAMINKA Sok marchwiowo-jabłkowo-malinowy 1 l

HORTEX VITAMINKA

Sok marchwiowo-jabłkowo-malinowy

1 l
5,79 zł/l
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 44 opinii
HORTEX VITAMINKA Sok marchwiowo-jabłkowo-bananowy 1 l

HORTEX VITAMINKA

Sok marchwiowo-jabłkowo-bananowy

1 l
5,99 zł/l
Cena5,99 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 10 opinii
TYMBARK VITAMINI Sok Banan marchew jabłko PET 300 ml

TYMBARK VITAMINI

Sok Banan marchew jabłko PET

300 ml
6,63 zł/l
Cena1,99 zł
Do koszyka
5.0
z 11 opinii
TYMBARK VITAMINI Sok Malina marchew jabłko PET 300 ml

TYMBARK VITAMINI

Sok Malina marchew jabłko PET

300 ml
9,63 zł/l
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 10 opinii
TYMBARK VITAMINI Sok brzoskwinia marchew jabłko PET 300 ml

TYMBARK VITAMINI

Sok brzoskwinia marchew jabłko PET

300 ml
9,63 zł/l
Cena2,89 zł
Do koszyka

Produkty marki KUBUŚ

4.9
z 61 opinii
KUBUŚ Mus truskawkowo-marchewkowo-jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus truskawkowo-marchewkowo-jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 55 opinii
KUBUŚ Mus bananowo-jabłkowy (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus bananowo-jabłkowy (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 43 opinii
KUBUŚ Mus arbuzowo-jabłkowo-aroniowy (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus arbuzowo-jabłkowo-aroniowy (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 33 opinii
KUBUŚ Mus jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 29 opinii
KUBUŚ Mus jabłkowo-bananowo-aroniowy z maliną i kaszą manną (bez dodatku) 100 g

KUBUŚ

Mus jabłkowo-bananowo-aroniowy z maliną i kaszą manną (bez dodatku)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.8
z 22 opinii
KUBUŚ Mus jabłkowy z ryżem i cynamonem (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus jabłkowy z ryżem i cynamonem (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 29 opinii
KUBUŚ Sok 100% brzoskwinia marchew jabłko 850 ml

KUBUŚ

Sok 100% brzoskwinia marchew jabłko

850 ml
5,40 zł/l
4,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 26 opinii
KUBUŚ Immuno mus malina dzika róża 100 g

KUBUŚ Immuno

mus malina dzika róża

100 g
22,90 zł/kg
2,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.8
z 19 opinii
KUBUŚ Immuno mus gruszka czarny bez 100 g

KUBUŚ Immuno

mus gruszka czarny bez

100 g
22,90 zł/kg
2,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 11 opinii
KUBUŚ Baby Mus owoce + zielone warzywa jabłko zielony groszek koper włoski brokuł po 5 miesiącu 100 g

KUBUŚ Baby

Mus owoce + zielone warzywa jabłko zielony groszek koper włoski brokuł po 5 miesiącu

100 g
26,90 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 29 opinii
KUBUŚ Mus jabłkowo-mango-bananowy z jagłami (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus jabłkowo-mango-bananowy z jagłami (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 1 opinii
KUBUŚ Baby Sok + Woda jabłko gruszka po 6 miesiącu 300 ml

KUBUŚ Baby

Sok + Woda jabłko gruszka po 6 miesiącu

300 ml
9,97 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 20 opinii
KUBUŚ Baby Mus owoce + czerwone warzywa jabłko czarna porzeczka burak po 6 miesiącu 100 g

KUBUŚ Baby

Mus owoce + czerwone warzywa jabłko czarna porzeczka burak po 6 miesiącu

100 g
26,90 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
KUBUŚ Baby Sok 100% jabłko banan marchew po 5 miesiącu 300 ml

KUBUŚ Baby

Sok 100% jabłko banan marchew po 5 miesiącu

300 ml
9,97 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 9 opinii
KUBUŚ Baby Mus owoce + pomarańczowe warzywa jabłko marchew dynia po 6 miesiącu 100 g

KUBUŚ Baby

Mus owoce + pomarańczowe warzywa jabłko marchew dynia po 6 miesiącu

100 g
26,90 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 9 opinii
KUBUŚ Baby Mus owocowy + serek banan jabłko truskawka z dodatkiem wanilii po 6 miesiącu 100 g

KUBUŚ Baby

Mus owocowy + serek banan jabłko truskawka z dodatkiem wanilii po 6 miesiącu

100 g
26,90 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store