Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Soki i napoje
Pomarańczowe
Pozostałe
FORTUNA Sok pomarańczowy 100%
Sok pomarańczowy 100% FORTUNA 200ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 43 opinii

FORTUNA Sok pomarańczowy 100%

200 ml
FORTUNA

Cena1,55 zł
7,75 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Sok pomarańczowy Barbie pochodzący od producenta Fortuna to idealna propozycja przede wszystkim dla dziewczynek, które bardzo cenią sobie prawdziwie owocowy smak napoju oraz jego wyrazisty aromat. Utworzony został on z możliwie jak najbardziej dojrzałych pomarańczy, które przez odpowiednio długi czas dojrzewały na słońcu. Jest on bogatym źródłem witaminy C, gwarantującej wzmocnienie układu odpornościowego praktycznie w mgnieniu oka. Oprócz tego bardzo dobrze gasi pragnienie oraz zapewnia odpowiednie ilości płynów w organizmie. Produkt polecamy wszystkim dziewczynkom oraz ich rodzicom.

Cechy

1/5 dziennej porcji owoców i warzyw


FORTUNA Sok pomarańczowy 100%


Produkt dostępny
Data przydatności: 28.02.2027
Tagi
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
182.00 kJ
2.2%
Wartość energetyczna (kcal)
43.00 kcal
2.2%
Tłuszcz (g)
< 0.50 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
< 0.10 g
Węglowodany (g)
9.70 g
3.7%
w tym cukry (g)
9.70 g
10.8%
Białko (g)
0.60 g
1.2%
Sól (g)
< 0.01 g
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
43 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
91%
4
9%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry sok, poreczne opakowanie.
16.04.2026
0
0
Dominika
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry - porcja do torebki kiedy wychodzę z domu i nagle dopada mnie pragnienie.
01.07.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Przyjemny smak. Sok nie jest ani za kwaśny ani za słodki.
03.06.2025
0
0
Arkadiusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.07.2026
0
0
JOANNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.07.2026
0
0
Dominika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.07.2026
0
0
Arkadiusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.07.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
09.07.2026
0
0
JOANNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.06.2026
0
0
JOANNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.06.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.06.2026
0
0
JOANNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.06.2026
0
0
JOANNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.05.2026
0
0
Zdzisław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.05.2026
0
0
JACEK
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
01.05.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.04.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.03.2026
0
0
GRAŻYNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.02.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.01.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
7,75 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
200 ml
Dostawca:
FORTUNA
Marka:
FORTUNA
EAN:
5901886016381
Cena za kg:
7,75 zł/l
Pojemność:
200 ml
Marka:
FORTUNA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
FORTUNA
EAN:
5901886016381

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Przed otwarciem wstrząsnąć.


Przechowywanie

Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż 48 godzin.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Informacje producenta

Marka

Fortuna


Marka standaryzowana

MarkaFortuna

O marce

Fortuna. Dbaj o siebie. To proste.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Sok 100%

Wariant pomarańcza

Produkty z kategorii Pozostałe

5.0
z 12 opinii
TYMBARK Sok 100% Pomarańcza PET 300 ml

TYMBARK

Sok 100% Pomarańcza PET

300 ml
9,97 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 722 opinii
TYMBARK Sok 100% Pomarańcza 1 l

TYMBARK

Sok 100% Pomarańcza

1 l
6,99 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 49 opinii
TYMBARK Sok 100% pomarańcza PET 1 l

TYMBARK

Sok 100% pomarańcza PET

1 l
6,99 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.8
z 13 opinii

15% taniej

HOLLINGER Sok pomarańczowy BIO 1 l

HOLLINGER

Sok pomarańczowy BIO

1 l
16,99 zł/l
Promocja
Cena promocyjna16,99 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-07-2027
4.9
z 156 opinii
FORTUNA Sok pomarańczowy 100% 1 l

FORTUNA

Sok pomarańczowy 100%

1 l
7,29 zł/l
Cena7,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 22 opinii
TŁOCZNIA CYMES Sok z pomarańczy 250 ml

TŁOCZNIA CYMES

Sok z pomarańczy

250 ml
19,96 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2027
4.9
z 43 opinii
FORTUNA Sok pomarańczowy 100% 200 ml

FORTUNA

Sok pomarańczowy 100%

200 ml
7,75 zł/l
Cena1,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 19 opinii
TYMBARK Nektar pomarańcza 1 l

TYMBARK

Nektar pomarańcza

1 l
6,99 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 38 opinii
CAPPY Napój pomarańcza nektar 1 l

CAPPY

Napój pomarańcza nektar

1 l
7,99 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.8
z 13 opinii
TARCZYN Nektar pomarańcza 300 ml

TARCZYN

Nektar pomarańcza

300 ml
9,97 zł/l
Cena2,99 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.8
z 6 opinii
Oryginalny Sok 100% pomarańcza 330 ml

Oryginalny Sok

100% pomarańcza

330 ml
27,12 zł/l
Cena8,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-04-2027
4.8
z 9 opinii
HORTEX Napój pomarańcza-mango PET 1.75 l

HORTEX

Napój pomarańcza-mango PET

1.75 l
2,66 zł/l
Cena4,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.8
z 11 opinii
GRANINI Nektar pomarańczowy 1 l

GRANINI

Nektar pomarańczowy

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.5
z 15 opinii
FORTUNA Nektar pomarańczowy 1 l

FORTUNA

Nektar pomarańczowy

1 l
6,59 zł/l
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 15 opinii
CAPPY Napój pomarańcza nektar 330 ml

CAPPY

Napój pomarańcza nektar

330 ml
12,70 zł/l
Cena4,19 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
HORTEX Sok pomarańczowy 100% PET 300 ml

HORTEX

Sok pomarańczowy 100% PET

300 ml
18,17 zł/l
Cena5,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

Produkty marki FORTUNA

4.9
z 216 opinii
FORTUNA Sok pomidorowy 100% 1 l

FORTUNA

Sok pomidorowy 100%

1 l
4,79 zł/l
Promocja
Cena promocyjna4,79 zł
4,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 4,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 23 opinii
FORTUNA Mus jabłkowy z polskich jabłek 200 g

FORTUNA

Mus jabłkowy z polskich jabłek

200 g
13,95 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 115 opinii
FORTUNA Sok pomidorowy 100% 300 ml

FORTUNA

Sok pomidorowy 100%

300 ml
9,30 zł/l
Cena2,79 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 42 opinii
FORTUNA Sok pomidorowy Tabasco 100% 300 ml

FORTUNA

Sok pomidorowy Tabasco 100%

300 ml
9,30 zł/l
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 45 opinii
FORTUNA Sok 100% pomidorowo warzywny 300 ml

FORTUNA

Sok 100% pomidorowo warzywny

300 ml
9,17 zł/l
Cena2,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 111 opinii
FORTUNA Sok jabłkowy 100% 1 l

FORTUNA

Sok jabłkowy 100%

1 l
4,99 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 156 opinii
FORTUNA Sok pomarańczowy 100% 1 l

FORTUNA

Sok pomarańczowy 100%

1 l
7,29 zł/l
Cena7,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 113 opinii
FORTUNA Sok 100% pomidorowo warzywny 1 l

FORTUNA

Sok 100% pomidorowo warzywny

1 l
5,45 zł/l
Cena5,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 51 opinii
FORTUNA Sok pomidorowy Tabasco 100% 1 l

FORTUNA

Sok pomidorowy Tabasco 100%

1 l
5,29 zł/l
Cena5,29 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 109 opinii
FORTUNA Sok czerwony grejpfrut 1 l

FORTUNA

Sok czerwony grejpfrut

1 l
5,99 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 32 opinii
FORTUNA Mus jabłkowy z polskich jabłek odmiany Ligol 200 g

FORTUNA

Mus jabłkowy z polskich jabłek odmiany Ligol

200 g
14,95 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.7
z 47 opinii
FORTUNA Nektar czarna porzeczka 1 l

FORTUNA

Nektar czarna porzeczka

1 l
4,79 zł/l
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.5
z 15 opinii
FORTUNA Nektar pomarańczowy 1 l

FORTUNA

Nektar pomarańczowy

1 l
6,59 zł/l
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 16 opinii
FORTUNA Nektar ananasowy 1 l

FORTUNA

Nektar ananasowy

1 l
5,49 zł/l
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 15 opinii
FORTUNA Mus jabłkowy z polskich jabłek odmiany Jonagold 200 g

FORTUNA

Mus jabłkowy z polskich jabłek odmiany Jonagold

200 g
13,95 zł/kg
Frisco poleca
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store