Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Soki i napoje
Pomarańczowe
Pozostałe
TŁOCZNIA CYMES Sok z pomarańczy
Sok z pomarańczy TŁOCZNIA CYMES 250ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 22 opinii

TŁOCZNIA CYMES Sok z pomarańczy

250 ml
TŁOCZNIA CYMES
Polska

Cena4,99 zł
19,96 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Sok 100 % tłoczony


Cechy

na dzień dobry

nie z koncentratu


TŁOCZNIA CYMES Sok z pomarańczy


Produkt dostępny
Data przydatności: 24.02.2027
Dostępne warianty
TŁOCZNIA CYMES Sok z grejpfrutów
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
168.00 kJ
2.0%
Wartość energetyczna (kcal)
40.00 kcal
2.0%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
8.40 g
3.2%
w tym cukry (g)
8.40 g
9.3%
Białko (g)
0.60 g
1.2%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
22 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Grazyna
zweryfikowano
Zgłaszam
w porządku
12.06.2025
0
0
Grazyna
zweryfikowano
Zgłaszam
spełnia oczekiwania
28.05.2025
0
0
Grazyna
zweryfikowano
Zgłaszam
świetny sok
10.05.2025
0
0
Grazyna
zweryfikowano
Zgłaszam
świetny
07.04.2025
0
0
GRAŻYNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.08.2026
0
0
Weronika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.06.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.06.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.03.2026
0
0
Jan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.03.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.01.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.01.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.01.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.12.2025
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.12.2025
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.09.2025
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.08.2025
0
0
Grazyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.07.2025
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.07.2025
0
0
Grazyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.06.2025
0
0
Martyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
19,96 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
250 ml
Dostawca:
BRACIA SADOWNICY
Marka:
TŁOCZNIA CYMES
EAN:
5900200008385
Cena za kg:
19,96 zł/l
Pojemność:
250 ml
Marka:
TŁOCZNIA CYMES
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BRACIA SADOWNICY
EAN:
5900200008385

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Wstrząśnij przed otwarciem Rozwarstwienie produktu jest procesem naturalnym. Przed spożyciem wstrząsnąć.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data na górze butelki wraz z numerem partii. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 24 h.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

24


Informacje producenta

Marka

Cymes Tłocznia


Marka standaryzowana

MarkaCymes Tłocznia

Opis produktu

Sok 100 % tłoczony


Podzielony opis produktu

Functional Name Sok

Variant pomarańcza

Produkty z kategorii Pozostałe

4.9
z 722 opinii
TYMBARK Sok 100% Pomarańcza 1 l

TYMBARK

Sok 100% Pomarańcza

1 l
6,99 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 49 opinii
TYMBARK Sok 100% pomarańcza PET 1 l

TYMBARK

Sok 100% pomarańcza PET

1 l
6,99 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 12 opinii
TYMBARK Sok 100% Pomarańcza PET 300 ml

TYMBARK

Sok 100% Pomarańcza PET

300 ml
9,97 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.8
z 13 opinii

15% taniej

HOLLINGER Sok pomarańczowy BIO 1 l

HOLLINGER

Sok pomarańczowy BIO

1 l
16,99 zł/l
Promocja
Cena promocyjna16,99 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-07-2027
4.9
z 156 opinii
FORTUNA Sok pomarańczowy 100% 1 l

FORTUNA

Sok pomarańczowy 100%

1 l
7,29 zł/l
Cena7,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.9
z 19 opinii
TYMBARK Nektar pomarańcza 1 l

TYMBARK

Nektar pomarańcza

1 l
6,99 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 22 opinii
TŁOCZNIA CYMES Sok z pomarańczy 250 ml

TŁOCZNIA CYMES

Sok z pomarańczy

250 ml
19,96 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2027
4.9
z 43 opinii
FORTUNA Sok pomarańczowy 100% 200 ml

FORTUNA

Sok pomarańczowy 100%

200 ml
7,75 zł/l
Cena1,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.8
z 13 opinii
TARCZYN Nektar pomarańcza 300 ml

TARCZYN

Nektar pomarańcza

300 ml
9,97 zł/l
Cena2,99 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.8
z 9 opinii
HORTEX Napój pomarańcza-mango PET 1.75 l

HORTEX

Napój pomarańcza-mango PET

1.75 l
2,66 zł/l
Cena4,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 38 opinii
CAPPY Napój pomarańcza nektar 1 l

CAPPY

Napój pomarańcza nektar

1 l
7,99 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.8
z 11 opinii
GRANINI Nektar pomarańczowy 1 l

GRANINI

Nektar pomarańczowy

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 15 opinii
CAPPY Napój pomarańcza nektar 330 ml

CAPPY

Napój pomarańcza nektar

330 ml
12,70 zł/l
Cena4,19 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
HORTEX Sok pomarańczowy 100% PET 300 ml

HORTEX

Sok pomarańczowy 100% PET

300 ml
18,17 zł/l
Cena5,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.8
z 6 opinii
Oryginalny Sok 100% pomarańcza 330 ml

Oryginalny Sok

100% pomarańcza

330 ml
27,12 zł/l
Cena8,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-04-2027
4.5
z 15 opinii
FORTUNA Nektar pomarańczowy 1 l

FORTUNA

Nektar pomarańczowy

1 l
6,59 zł/l
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

Produkty marki TŁOCZNIA CYMES

4.8
z 21 opinii
TŁOCZNIA CYMES Sok z grejpfrutów 250 ml

TŁOCZNIA CYMES

Sok z grejpfrutów

250 ml
19,96 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-02-2027
4.7
z 15 opinii
TŁOCZNIA CYMES Sok z mandarynek 250 ml

TŁOCZNIA CYMES

Sok z mandarynek

250 ml
21,00 zł/l
Cena5,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-01-2027
4.8
z 9 opinii
TŁOCZNIA CYMES Sok marchew banan jabłko 250 ml

TŁOCZNIA CYMES

Sok marchew banan jabłko

250 ml
19,96 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-03-2027
4.9
z 51 opinii
TŁOCZNIA CYMES Sok z czerwonych buraków 250 ml

TŁOCZNIA CYMES

Sok z czerwonych buraków

250 ml
19,96 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-03-2027
4.9
z 25 opinii
TŁOCZNIA CYMES Napój ananas kiwi szpinak 250 ml

TŁOCZNIA CYMES

Napój ananas kiwi szpinak

250 ml
23,96 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store